Skoči na vsebino

Beno... wanna race?!


SideWinder SR

Priporočene objave

ah, padec je sestavni clen dirke. ne mores nic, ce pades pades...navadno se pol poberes in gres dalje:)

kolega mi je razlago ko je enrkat benota vido v celju na nekem parkingu. beno prehiti vse za en krog, pade. beno vse dobi, jih prehiti, pade itd... :)

Padec je del učenja, nikakor pa ni sestavni del dirke, kajti padec je napaka, dirkači -šampioni-pa ne delajo (veliko) napak. Smisel dirke je biti najhitrejši, odpeljati perfektno.

Najboljši se od dobrih ločijo tudi po tem, da bolje vedo kje so meje, zato delajo manj napak kot ostali, saj vsak padec, razen ostalega, pomeni tudi možnost poškodbe, morda ne bi bilo napak razmisliti o tem koliko dirkačev svetovnega formata je (predčasno) končalo kariero zaradi preobilice poškodb :hmm:

More pa biti tudi učenje, brez tega ni šampionov, nekje vmes je pa tanka črta, ki ločuje navadne dirkače od šampionov!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Padec je del učenja, nikakor pa ni sestavni del dirke, kajti padec je napaka, dirkači -šampioni-pa ne delajo (veliko) napak. Smisel dirke je biti najhitrejši, odpeljati perfektno.

Najboljši se od dobrih ločijo tudi po tem, da bolje vedo kje so meje, zato delajo manj napak kot ostali, saj vsak padec, razen ostalega, pomeni tudi možnost poškodbe, morda ne bi bilo napak razmisliti o tem koliko dirkačev svetovnega formata je (predčasno) končalo kariero zaradi preobilice poškodb :hmm:

More pa biti tudi učenje, brez tega ni šampionov, nekje vmes je pa tanka črta, ki ločuje navadne dirkače od šampionov!

Se strinjam...ko treniraš,vadiš,se sploh učiš voziti motor ni nič čudnega da ti gdaj tudi ne znese in padeš ko pa si že res profesionalen dirkač pa skušaš te napake čim bolj izničiti!

Se pa tudi najbolšim dogajajo nesreče in to hude...če samo pogledamo primer letošnjega dirkača v GP ko je mislim da že na na prvi dirki te sezone izgubil življenje(ime mi je ušlo iz glave samo mislim da vemo o katerem govorim...mislim da je bil japonec)!

Bohnedej da bi se kej podobnega primerilo našim junakom na Grobniku(tok,tok)!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK...lets stay on topic!

Beno pa SW...sta se že kej zmenila glede datuma :hmm: ...al bosta vse skupi preložila na drugo leto???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK...lets stay on topic!

Beno pa SW...sta se že kej zmenila glede datuma :hmm: ...al bosta vse skupi preložila na drugo leto???

Namen ni prelagati na naslednje leto :doze: treba se je pa uskladiti, saj mora biti prosta steza, jaz moram imeti čas, Beno mora imeti čas, SW mora imeti čas, pa še vreme mora biti vsaj za silo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja SW nima skutrja se ustimanga tko k je treba ...

Drgac je pa na hrvaskem forumu pojavljajo eni k bi se nama mogoce prdruzl :hmm:

Več k jih bo, bolj bo tekma zanimiva. Sam pravi dvoboj bo še vedno med Benotom in SW :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Namen ni prelagati na naslednje leto :doze: treba se je pa uskladiti, saj mora biti prosta steza, jaz moram imeti čas, Beno mora imeti čas, SW mora imeti čas, pa še vreme mora biti vsaj za silo :hmm:

ja no sej to glede prelaganja sm napisu bol za šalo...pač treba se je dogovorit...mislm pa da bo kr težko najdt trenutk k bi mel vsi cajt pa še d je proga frej :hmm:

Pa je dol na Grobniku lepo vreme al je isto sranje kt pr ns???

Ja več k jih bo bl bo zanimiv :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja SW nima skutrja se ustimanga tko k je treba ...

Drgac je pa na hrvaskem forumu pojavljajo eni k bi se nama mogoce prdruzl :hmm:

sej je prav tako da ne boš vsak vikend hodu na grobnik dokazovat kako se vozi je najbolje da v kaki moto reviji objaviš oglas da vabiš na grobnik vse ki imajo visoko samozavest...in z njimi opraviš enkrat za vselej...boš prišparal na benzinu... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja SW nima skutrja se ustimanga tko k je treba ...

Drgac je pa na hrvaskem forumu pojavljajo eni k bi se nama mogoce prdruzl  :hmm:

sej je prav tako da ne boš vsak vikend hodu na grobnik dokazovat kako se vozi je najbolje da v kaki moto reviji objaviš oglas da vabiš na grobnik vse ki imajo visoko samozavest...in z njimi opraviš enkrat za vselej...boš prišparal na benzinu... ;)

Sam to za nas opazovalce ne bo dobro. Ker nas bojo naenkrat vsi porazenci castili. Ti kar lepo pocas, Beno. Enga pa po enga... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je reku da plastika pa vilce ma neki skrivlene <_<

Ce sm ga jes prova zastopu čaka cilindr 172 (ce se ne motm) pol ga bo pa se nafrizirov na 209 ... neki takkga ... sam nvm ce sm ga prov zastopu ... uglavnm cilindr čaka :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je najbolje da v kaki moto reviji objaviš oglas da vabiš na grobnik vse ki imajo visoko samozavest...in z njimi opraviš enkrat za vselej...boš prišparal na benzinu... ;)

Ko se bo vedelo datum bomo objavili tudi v Motosvetovih novicah na prvi strani :) (saj Motosvet ni tako majhen, katera mMotorevija pa je priredila srečanje skuterašev kjer bi jih bilo več kot petdeset) :devil: pa da vidimo odziv "junakov"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm ... po drugi strani pa --> vsak ima moznost da se dokaze na drzavnem prvenstvu kjer se ne bo kosal samo z mano ampak tudi ostalimi ... tm se dejansko pokaze med kaksne voznike v sloveniji sods ... ce pa tut to ni zadost so pa tut dirke mednarodnega ranga (like: spa,adria...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se prav bo meu on k dobi cilinder 209ccm al kko??!? :hmm: :?

Ja beno 209im kubikom boš pa že mal težko konkuriral k tist mu bo pa mogl po ravnini nabrt slabih 180 če se jst kej zastopm :? pa tud pospešk bo meu hujši...si pa reku d če mu leti 170 kokr on prav d mu ne boš mogu na tako velkmu dirkališču kt je Grobnik sledit...kaj pravš...boš premagu 209 kubov!?! :naughty: :OK:

K v ovinkih ga boš po moje nacau d mu nč ne bo jasn sam na ravnini pa ne boš meu za burek z zipm...kaj pa vem...sam še eno amatersko mnenje :hmm: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se prav bo meu on k dobi cilinder 209ccm al kko??!? :hmm: :?

Ja beno 209im kubikom boš pa že mal težko konkuriral k tist mu bo pa mogl po ravnini nabrt slabih 180 če se jst kej zastopm :? pa tud pospešk bo meu hujši...si pa reku d če mu leti 170 kokr on prav d mu ne boš mogu na tako velkmu dirkališču kt je Grobnik sledit...kaj pravš...boš premagu 209 kubov!?! :naughty: :OK:

K v ovinkih ga boš po moje nacau d mu nč ne bo jasn sam na ravnini pa ne boš meu za burek z zipm...kaj pa vem...sam še eno amatersko mnenje :hmm: :?

We will see on Grobnik :devil: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi mene malo skrbijo njegovi kubiki...ker na ravnini mu bo vleklo kot hudič....sej po ovinkih si dost ne pomaga.....a tebe beno to nič ne moti...pazi da ne podceniš vraga....

Tolk vecja sramota ce mi ga rata premagat :naughty: ... on z 130 kubikov vec :blink: ... sej bo pol revanš na ljubečni če mi ne rata :P ... pa o Puli je blo tut neki govora (greengarden) :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tolk vecja sramota ce mi ga rata premagat :naughty: ... on z 130 kubikov vec :blink: ... sej bo pol revanš na ljubečni če mi ne rata :P ... pa o Puli je blo tut neki govora (greengarden) :doze:

Uaaaaaaa :kva1: ...sam sramota bi pa bla da ga premagaš on ma pa 130ccm več...pa tud konju ma kr neki več .)

Ja we will see on Grobnik :naughty: ...mogoče pa le ni tolk slb pa še kubov ma več tko d nebi trdu d kr nima nobenih možnosti za zmago :hmm: ...čeprov k sm prebrou temo Runner 180 vs. Zip 70 mi je blo vse jasn d tud mal večje kubikaže nimajo za burek prot benotu :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uaaaaaaa :kva1: ...sam sramota bi pa bla da ga premagaš on ma pa 130ccm več...pa tud konju ma kr neki več .)

Ja we will see on Grobnik :naughty: ...mogoče pa le ni tolk slb pa še kubov ma več tko d nebi trdu d kr nima nobenih možnosti za zmago :hmm: ...čeprov k sm prebrou temo Runner 180 vs. Zip 70 mi je blo vse jasn d tud mal večje kubikaže nimajo za burek prot benotu :OK: :OK: :OK:

chalange je ... sej glih zato je zanimiv k ga gutov nam u izi premagov ane ... k pomoje da more dobr vozt ce je z 250ccm 1.47. naredu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stanje pa je vako...

čakam novi clinder malossi 172.... medvremenu je stari cilinder ki je zaribal šel na modifikacijo in boj poskusili od njega narediti 209 kubikov...

vilice sam pa sredil....

edina stvar ki mi zdaj fali je cilinder in zadnji plinsk amortizer---

------------------

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tolk vecja sramota ce mi ga rata premagat :naughty: ... on z 130 kubikov vec :blink: ... sej bo pol revanš na ljubečni če mi ne rata :P ... pa o Puli je blo tut neki govora (greengarden) :doze:

Sramota :? :angry: :angry: kaj pa je sramota, to da SW ne verjame da ga boš premagov in je to prpravlen it tud probat in se potem orenk prprav, da bi dokazov da ma prov :hmm: :? :angry: Sramota je če nekej gobezdaš in se hvalš, pol k te pa edn izzove te pa ni nker :angry: in teb se čist kamot zgodi, da boš zipa doma v delavnc naslonenga gledov, če boš oslarije govoru :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sramota    kaj pa je sramota, to da SW ne verjame da ga boš premagov in je to prpravlen it tud probat in se potem orenk prprav, da bi dokazov da ma prov    Sramota je če nekej gobezdaš in se hvalš, pol k te pa edn izzove te pa ni nker  in teb se čist kamot zgodi, da boš zipa doma v delavnc naslonenga gledov, če boš oslarije govoru 

Oče še vedno sina manir uči. Če ga bo nauču tok dobr kokr motor voz, bo beno gentelman brez primere :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!