Skoči na vsebino

Beno... wanna race?!


SideWinder SR

Priporočene objave

... in teb se čist kamot zgodi, da boš zipa doma v delavnc naslonenga gledov, če boš oslarije govoru :angry:

Sam tega ne! Raja (mi) hoce kruha in iger!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj se že ve kdaj točno bo race??? :hmm: al pa vsaj če bo to al nasledno leto.

pa še to. vi ki bote snemali, me zanima če bi se dalo dobiti (kupit) kako kopijo, kr najverjetneje ne bom mogo tja :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

madona ste se pa razpisal,datum morate pa obvezno na prvo stran dat,da ne bomo kej zamudl :)

drugač pa jest ne bi podcenjeval SW-ja in njegove aprilie,ker moram rečt,da še nisem vidu skuterja z lučmi(nedirkalnega),ki bi tko letu,kot gre njemu SR-ka

we will see!

jest bi reku 60 proti 40 za benota(bojim se,da obstaja možnost,da mu zip ribne :ph34r: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sigurno je da bo dirka zanimiva, kr ma sw kr precej močnejši motor. :hmm:

kdo pa ga bolj obvlada... pa je druga stvar.

no v glavnem, beno s tabo smo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

pa še to. vi ki bote snemali, me zanima če bi se dalo dobiti (kupit) kako kopijo, kr najverjetneje ne bom mogo tja :cry:

Ja sej mislm d se bo to lepo zrežiral(če bo več snemalcev...mogoče tud on board :OK: :OK: :OK: )pa obesl tlele na stran nekam ;)

Sicer pa počakmo najprej d bo tekma pol bomo pa razgovarali o posnetku :OK:

bojim se,da obstaja možnost,da mu zip ribne

Ja sicer nism nevemker expert sam mislm d v teh mn kt 10ih krogih natišavanja glih ne bo skutrčk duše spustu :huh: B) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to pomoje nebi smel bit problem da bi mu rebnu, jst verjamem da ušimanga tko kot se zagre in taki motorji zdržijo tut velik večje karting steze

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to pomoje nebi smel bit problem da bi mu rebnu, jst verjamem da ušimanga tko kot se zagre in taki motorji zdržijo tut velik večje karting steze

Velik večje karting steze kot je Grobnik?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ce na vseh treningih in tekmah med posameznimi generalkami ni ribnu, pol bo tud eno "mal" bolj odprto dirko zrdzu. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jst tud mislm d nebi smeu zip delat nobenih težav pa vrjamm d je zrihtan tako kt se šika :hmm: :OK:

Ej beno...kolk dolgo si pa najdal vozu(na kšni tekmi)s tem zipom brez d bi se kej ustavlu???

A je zip že gdaj ribnu???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ce na vseh treningih in tekmah med posameznimi generalkami ni ribnu, pol bo tud eno "mal" bolj odprto dirko zrdzu. .)

Točno tko ja :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Velik večja karting steza je Grobnik :OK:

Grobnik ni nikaršna karting steza ampak je (bila) GP steza.

Na njej se došežejo hitrosti preko 250 (kajne profi? :rolleyes: ) tako da :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne bo kakšne smole, skuter nima kaj ribnt :hmm: . Leta 99 sem vozil kompletno avstrijsko državno prvenstvo, pa nobena dirka ni bila na kartodromu, vse so bile na velikih dirkališčih-1x Zeltweg (steza za F1, podobno dolga kot Grobnik) in 3 x Panoniaring ( na veliki stezi, ki je celo daljša kot Grobnik, čeprav ima Panoniaring tudi kartodrom) ker smo vozili skupaj z runnerji 180.

Pa tudi na grobniku je skuterska dirka že bila :yea2: .

Beno ima na skuterju sedaj nekaj močnejšo ( in tudi bolj občutljivo) mašino kot jaz takrat, a z njo je že tako odlično nastopil v Adriji v Italiji :OK: . Tudi steza v Adriji pa je pravo dirkališče :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW jest grem v nedeljo dol. Kolikor jest vem je proga prosta in se bo dalo brez problema vozt.

Evo to mi je všeč, prosta steza :ph34r: Gassssssa :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam da bi meu enga u ibr močnga cestaka pa bi šu takoj dol :kva1: :OK: ...z mojo 125 endurco nebi nevekere rekordne čase postavlu na takih dirkališčih .) ...in na drugačnih :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam da bi meu enga u ibr močnga cestaka pa bi šu takoj dol :kva1: :OK: ...z mojo 125 endurco nebi nevekere rekordne čase postavlu na takih dirkališčih .) ...in na drugačnih :P

če nimaš vsaj malo dirkaškh izkušen ti še od rossija motor neb pomagu, da bi prehtu enga drikača kma recmo HONDO CBR1000 original :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če nimaš vsaj malo dirkaškh izkušen ti še od rossija motor neb pomagu, da bi prehtu enga drikača kma recmo HONDO CBR1000 original :)

al pa kej še bolj švoh.....ker tehnika vožnje in izkušnje so važne...motor tudi ma ga nimaš kej tiščat po ovinkih če se skozi ovinke voziš kot stara mama.... :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ce bi js mel CBRko 1000 RR bi bil vsak dan dol!! :yea2:

thundercat: ja nwem 600 bi bla ze mal presvoh? ali pač? :)

Zok: nwem nwem, sej tanova CBR1000 je lepa samo jest bi raj mu Yamaho R1 :wub: :wub: :) se mi R1 zdi bl agresivna, sploh pa še ta razmerje moči in teže :) 1:1 :) :wub: pa nasplošno je R1-ka velala neki časa za najbolši serijski motor! pomoje to vela tut zej :)

Dave: sori za :topic:

Popravljeno . Popravil bOnZy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh kaj o teh super športnih motorih sanjate....mora bit naked bike.....ala kawasaki z1000 :wub: (te motorji ti dajo užitek v vožnji)

no mogu sem povedat B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!