Skoči na vsebino

Beno... wanna race?!


SideWinder SR

Priporočene objave

Ja sej izkušne...lej jst se furu sploh nism cestaka tko da če mi dele daš tanovo R1 pa da grem nanjo proti komurkol zgubim ker sploh ne vem kko se tak motor obnaša na cest...najprej bi se tko ene 5 krogov u 1. ene 40-60 furu pol bi mogoče na kšni ravnini v drugo šaltu...al pa še to ne...sam da mi ponud kdo grem takoj probat k me ful zanima in bi ful probu sam tko po ravnini d mčkn gasa dam :OK: :OK: :OK:

OK...dost o tem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yaz sem u Rijeci v nedjeljo... Grem z twingom po nove oklope (stare sem pa zdrobil v onoj saobračajki) pa če je gdo od vs v blizini naj me pokliče

B)

385 98 453 288 :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej v nedeljo ne bo nič dirke. :(

Pa drugič :rolleyes: , najbrž drugo leto :rolleyes:

Hm... :? mejčkn že na to kaže B) čeprav bi jest še zmerej rad vidu da bi blo letos, tko kot tiste dirke v Bercy ju v Franciji, k je bil superkros pa karting, pa pride vsa elita :OK: :OK: :OK: nekaj v stilu božicno prednovoletnih dirk :OK: kot nekaksna pika na i čez sezono, z veliko šare :010 :010 :010 :beer2: :grupni: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri minimotaših je govora o možnosti organiziranja dvoranske dirke v Kranju :naughty: :OK: morda bi se pa lahko s skuterji pridružl :OK: daj Spidy reči kakšno konkretno še klele :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp...bo tko najbol če mene prašate :hmm:

:? :? :? K se bo začel na nasledno sezono mislt, za takele dirke mogoče ne bo več časa ;)

Popravljeno . Popravil Profi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mislm d tud če se tekmo preloži na naslednje leto ne bo noben najno pozabu...po moje bo še več folka pršlo k se mal začne toplit pa k se sneg stopi :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mislm d tud če se tekmo preloži na naslednje leto ne bo noben najno pozabu...po moje bo še več folka pršlo k se mal začne toplit pa k se sneg stopi :hmm:

itak da ne bomo pozabli....sam smo tako neučakani da bi najraje vidli to mednarodno dirko čim prej....ta vikend je vreme ful lepo za tekmovalce takega ranga ni omejitve....sam čas je problem....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V imenu ohranjanja teme pri zivljenju dalj casa (sumim, da ne bo nic v relativno kratkem casu), sem temo naredil sticky (je skoz na zacetku kategorije, ne glede na to kako dolgo ni nihce odgovoril nanjo).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej kaj je pol z tekmo............a to sezono nc al kaj???

Ja zlo slabo kaže ... ureme bo usk dan bl mrzlo ... SW pa se zej nima zrihtanga motorja ... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ni rečen da ne bo še letos kej, vreme pa tud ni rečen da ne bo še dost dober, ker, tolk bl pr morju pa grobnik je da se pozim pozna da ni čist tko mraz kokr pr nas :rolleyes: samo SW bi blo dobr če bi povedov, kdaj bo zrihtov skuter :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej kaj je pol z tekmo............a to sezono nc al kaj???

slabo kaže...lahko pa naju oba presenetita in skušata: popravit svojo makino drugi pa pogleda kdaj bo vreme še sprejemljivo in drugega malo spodbudi v tekmo....sej drugače pa pride novo leto in prijeten april in tekma lahko steče z večjo podporo kot sedaj...mogoče bo tako še boljš... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

i jaz sem prva iskustava uzimal  s kroserjem... zadnje moje pa pevenstvo je bilo aprilia cup na rs 250 po grobniku....

im samo ena stvar...grobnik je pravo dirkališče in ne karting stazaa... zip bi tamo dušu podal =)

Mater, pa tebe je še težje razumet ko kakega prekmurca. Ajd, govori, da te čovjek razumje, jebote ;)

Česa pa ne razmeš? Si nepismen? :D :D

Ne, mogoče nočem razumet neke spakedranščine, ki je nekaj vmes med čefurščino in janezščino :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

i jaz sem prva iskustava uzimal  s kroserjem... zadnje moje pa pevenstvo je bilo aprilia cup na rs 250 po grobniku....

im samo ena stvar...grobnik je pravo dirkališče in ne karting stazaa... zip bi tamo dušu podal =)

Mater, pa tebe je še težje razumet ko kakega prekmurca. Ajd, govori, da te čovjek razumje, jebote ;)

Česa pa ne razmeš? Si nepismen? :D :D

Ne, mogoče nočem razumet neke spakedranščine, ki je nekaj vmes med čefurščino in janezščino :)

Redko kdo na tem forumu govori slovensko, pa tudi SW ju, ki je Hrvat ne bomo zamerili, če ne zna čisto perfektne Slovenščine, se pač trudi kolikor zna, razumeli bomo pa verjetno vse, razen Tomozukija, ki ne bo hotel razumeti in potem ne bo vedel za kdaj se bomo zmenili na Grobniku :? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja ce bo cajt ... pa da ma SW ze use potrebn ustimat bi ubistvu loh sli ... samo u nedelo uprasane ce ne bo velik folka dol :hmm:

Pa faj folk!!! Vreme me skrbi. Pregledal sem vse page z vremonom. Nekje kaže ok nekje dež. Meni so tiste brez dežja čist OK.

http://www.croatia.hr/tips/prognoza.php

http://www.wunderground.com/global/

pa yahoo, ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja ce bo cajt ... pa da ma SW ze use potrebn ustimat bi ubistvu loh sli ... samo u nedelo uprasane ce ne bo velik folka dol :hmm:

Ja a se je kdo kj slišu z SW kako napreduje njegov motorček?

Ja pomoje gužva nebi smela bit problem.

Vreme pa :hmm: po karti sodeč nebo dežja, ali pa bo res u munimalnih količinah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upajmo da se bo SW oglasu, pa da bo vreme. Sicer pa mislim da je praktično nemogoče da bi čisto celi dan deževalo. se spomnim kako je bil oseptembra ko so imeli AMD TAM zakupljeno progo. Celaslovenija in Cro v dežju, ko pa smo prišli preko kotorja pa sonce :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo folk! Nekej časa me ni blo in vidm da mate velik za povedat. Mene na grobniku NEBO, ampak dajem VELIK VEČJO prednost SW!!! Ker: boljši motor, 13"feltne, in po občutku! - vidm da tud ta fant ima nekej pojma o vožnji!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S tem kar delaš po cesti pokažeš koliko JAJC imaš, ker če jih nimaš potem tudi na stezi ne moreš nič dokazati-- ZALAGANJE, hitrost,.....

motš se ... to kolk si upas na cesti ni nobeno dokazovanje kolk mas jajc!!!!!!!!!

Neki ti povem ... na cest ne mors predvidt čist uzga ... ce bos ubiv samo sebe sploh ni problem k itak sam izivas ... bl je problem ce zravn ubijes se kksnga nedovznga človeka al pa otroka ... najhuj kr se pa loh zgodi je pa to da utrok umre ti pa prezvis in mors zvet z tem da si ubiv nedovznga cloveka ... delej kr hoces samo ne spravlej u nevarnost tut drugh

mislm pa tut da sam kazes kolk mas jajc z stavkom k si napisov: "...mene na grobnik NEBO..."

grobnik je lepa priloznost da se zbezlas pa da ti ni treba po mestu frajart pa spravlat u nevarnost tut drugh ... pa se več chalange bo k bos dejansko ugotovu kolk si dobr

think about it :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!