Skoči na vsebino

Beno... wanna race?!


SideWinder SR

Priporočene objave

JA KAKO PA TI TO VEŠ!!!???

Kokrkol, nekje je treba začet. Lažji pa uspe tist ki ima že od prej izkušnje!

ajde prid nas utišat pa dokazat da se usi po vrst od pruga da tazadnga motmo

grobnik vabi :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA KAKO PA TI TO VEŠ!!!???

Kokrkol, nekje je treba začet. Lažji pa uspe tist ki ima že od prej izkušnje!

S tem kar delaš po cesti pokažeš koliko JAJC imaš, ker če jih nimaš potem tudi na stezi ne moreš nič dokazati-- ZALAGANJE, hitrost,.....

Kako jaz to vem :? :? Zato ker je mene svoje čase nekdo provociral da me na grobniku naščije ko bo prvič pršu dol :hmm: da sem ga spravil na grobnik (preko enega kolega posrednika) sem moral biti že kar malo nesramen, toliko odlaganja je bilo. In smo se končno zmenili, da se dobimo okrog poldneva naredimo kakih deset krogov za ogrevanje potem pa 10 krogov dirke in to tako da jaz štartam šele takrat ko bo on izginil za hribom. Ko sem prišel na grobnik, sem zvedel da je bil on na stezi že od jutra, ampak ko sem začel voziti ga skoraj ni bilo več za spraviti na stezo, zato ker je s svojim zxr750 ta dan naredil najbolje 1.57 jaz pa s svojo 600cbr ko 1.43.

Dirke seveda ni bilo. Kasneje je začel dirkati in razen da je veliko razbil, ni imel kaj dosti za pokazati.

Pa še eno ne nepomembno dejstvo, za moje razmere je imel denarja kot pečka.

In ko bo Beno na grobniku spoznal stezo in začel delati take čase kot jih zna, bo 1.57 mogoče malo prehitro, kakšno sekundo ali dve slabši čas je pa že realnost in kdor bo hotel biti enakovreden s skuterjem bo moral biti res dober voznik ne glede na kakšnem skuterju bo sedel.

Ti s svojim stilom si pa mojemu izzivalcu kar nekam pretirano podoben, samo on se je na koncu le pokazal na grobniku, v tem je razlika :naughty:

In ravno zato mi je grobnik tako všeč, tam ne štejejo obrušene tačke, pa plastike, pa ZALAGANJE hitrost,.....ura ti pokaže kakšna rupa si, za soočenje z uro pa jajc zmanjka tudi takim ki mislijo,da z največjimi okoli hodijo :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kot vidm bo dirka najvarjetneje nasledn let tko d ce bo dirka sred marca al pa kasnej lahko se na eno digitalno kamero tlele u mojih rokah racunate! :naughty: :OK:

No pa sej se bomo se spomlad zmenil kako pa kaj :hmm: ...a SW se kej oglasa al kko zdej???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje bodi realni nebo ne SW in ne speedrunnerja na grobnik NEBO. To morte vedet. Vsi k imamo motrje se vozimo za to ker nam je dobro, če smo hitri hkrati pa tudi vešči motorja še toliko bolje. Jest na grobniku nisem hitr in tudi ne tako hudi veliko krat doli, grem pa čisto samo zaradi sebe in moje žilce, pa tudi čisto javno in resnično vam lahko povem koliko imam čas na grobniku.

Vi mladinci se morate zavedati veliko stvari, ki ni niso samo hitrost,... Velikokrat se izkaže da ni tisti zmagovalec, ki najbolj divja, najbolj na silo hoče skozi ovinek, voziti moraš z glavo, pa najbo to na cesti ali v mestu ali pa na pisti. In mislim, da vam to hoče Profi že nekaj časa povedati, ampak ker ste v odraščujočem stanju vam trenutno ni pomoči, ker ste mnenja, da držite boga za jajca. Upam, da ne boste spoznali to ko bo že prepozno.

Motor je ena najlepših stvari in tudi vožnja znjim je užitek, ki pa vsako napako hitro in strogo kaznuje!!! Tega se zavedajte!

Popravljeno . Popravil spidy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spidy tole si pa dobr napisov :yea2: , jest bom pa še eno drobnarijo dodal. Ko pogruntaš da najboljši dirkači ne vozijo z jajci ampak z glavo :? takrat si na dobri poti da lahko računaš da se boš dolgo in z užitkom vozil in imaš šanse da enkrat iz tebe nekaj rata :yea2: dokler pa od same hudojajčnosti kar težko hodiš pa nimaš šans da boš kdaj dober :BUA:

Speedrunnerju pa tole; uporabi jajca za tisto kar je treba, to se pravi da se pokažeš na grobniku, na stezi boš pa moral pokazati znanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

YEEESSSSSSSS!

Kot za enkrat kaze vreme bo! Jest grem dol! Za vsak primer v nedeljo ob 8 pokličem na grobnik in preverim. Po današnjih napovedih kaže na 11C. Kaj več bi si še želel.

Profi in Beno pa pridita vseeno dol. Profi sej ti imaš en motor če se ne motim!

Zainteresirani mi lahko pošljejo PM da jim pustim mojo številko, da me v nedeljo zjutraj pokličejo in dobijo informacijo iz druge roke!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

YEEESSSSSSSS!

Kot za enkrat kaze vreme bo! Jest grem dol! Za vsak primer v nedeljo ob 8 pokličem na grobnik in preverim. Po današnjih napovedih kaže na 11C. Kaj več bi si še želel.

Profi in Beno pa pridita vseeno dol. Profi sej ti imaš en motor če se ne motim!

Zainteresirani mi lahko pošljejo PM da jim pustim mojo številko, da me v nedeljo zjutraj pokličejo in dobijo informacijo iz druge roke!

Ej....zej s me pa najdu :notworthy: Moja Honda že 2 let pros da b spet grobnik vidva, z Benotam se že menva, sam :? na Orjakovmu žuru bomo mogl bit pa pametn :hmm: kdaj se pa to neha :? sej boš tam ane, se pa tam do konca zmenmo koko pa kaj pa kdaj :OK: če ne prej :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj a te bo zaj dirka??? :? :?

a SW pride?

pa speedrunner??

za benota itak vem da pride!! :OK: :OK: :OK:

jah ce hocta probat nej prideta ... za speedrunerja se itak ve da je bl tko majavo vseskup ... SW me je pa izzvav ... u nedelo bom na grobniku pa nej se pokaže če hoče dirkat. Čist skos se pa ne mislm podrejat ... datum je padu, kdor bo pa prsu nej pa sam presodi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah ce hocta probat nej prideta ... za speedrunerja se itak ve da je bl tko majavo vseskup ... SW me je pa izzvav ... u nedelo bom na grobniku pa nej se pokaže če hoče dirkat. Čist skos se pa ne mislm podrejat ... datum je padu, kdor bo pa prsu nej pa sam presodi :P

po moje boste sami s sabo dirkali....no boš pa vsaj trening naredu.... :OK:

pa še to...dejte kej poslikat.... :)

Popravljeno . Popravil thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kaj zaj dirka bo v nedeljo al ne. kr smo vsi ful nestrpni. pa bi blo možno da bi že čez dan zvedli kaj se dogaja. lahko tut prek sms ov al pa kaj. pa dobro bi res blo če bi kaj slikali al pa še bolše če bi snemali :D

Dogaja se to, da nas gre ene par jutri na Grobnik, če nam kaj ne prekriža načrte. Ker Benotovih izzivalcev več kot očitno ne bo, če se kakšen ne javi zadnji hip, je jasno tudi , da skuterske dirke ne bo. Potem je pa vprašanje če se bo jutr Beno z skuterjem vozu, ker dol se gremo vozt tko mal za žur, pa za zakluček sezone, potem bomo pa začel smučat skuter se bo pa parkirov pa začel prpravlat za nasledno sezono. Marca pa dirke tudi ne bo ker takrat bo trba resno mislt na prihajajočo sezono, ne pa na takele žurke, po drugi strani pa obisk grobnika tudi nekaj stane, in da bi se vsak teden dol vozil in karto za stezo kupoval ne bo šlo, je treba za dirke šparat, če se po kakšnmu čudežu ne najde kakšen bogat sponzor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja d bi dirka čist za zmeri odpadla bi blo bl bedno bi blo pa fajn če bi se vse skupi izvedl nasledno spomlad pa bomo še navijači prletel :naughty: :OK:

A SW se kej javla al je obupu??? :?

Že nekaj časa poskušam povedati kako je s to stvarjo. Dirke jemnljemo pri nas zelo resno, zato je čas za takele dirke "Beno vs SW" v času pavze, na koncu sezone. Spomladi ni pavza in čas bo samo slučajno v okviru kakega treninga drugače pa ne, grobnik je takrat bistveno bolj zaseden, zato nehajte sanjati o tem "za vikend , spomladi , ko bo lepo in toplo"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no skuterjev ni blo na grobnik(tud beno ga je doma pustu) tko da se debata o današnjem dnevu lahko nadaljuje pod temo 'Grobnik'

Popravljeno . Popravil batzajla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A jih je vreme zaj**u al sploh ke niso šli???

Pol tud na fotke lahk pozabmo :hmm: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slike so pa skoraj take kvalitete koda bi z satelitom slikal :lol1: :lol1:

Ja je bil tko dober vreme, da smo se vsi vozil, še dobr da je sploh kdo slikov :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A 18 strani nabijanja za nič? No ja.... :yea2:  :lol1: to je možno samo med skuteristi...

Kakšnega nabijanja za nič :? :angry: in kaj je tu značilnega za skuteriste :?

Za vse kar je že bilo, in kar še bo, je potrebno storiti bistveno več, kot pa sedeti za tipkovnico, kritizirati in praskati jaj*a :angry: in kdor tule nabija na prazno :doze: si je precej sam kriv :hmm: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A 18 strani nabijanja za nič? No ja.... :yea2:  :lol1: to je možno samo med skuteristi...

Ne se zajebavat. Ozri se po kr'neki kategoriji. (npr. lahko noc in dobro jutro 157 strani!)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem od kod ideja, da od vsega skupaj nič ne bo :? Očitno so si nekateri Benotov obisk Grobnika (brez skuterja) razložili po svoje :wacko: in sedaj jemljejo tole kot nekakšen križ čez dirko "Beno vs SW" :hmm: ampak stvar je taka, da smo po enem kupu govorenja (oz pisanja) in nobenega predloga z nasprotne strani :? komaj čakali na nekoga (Spidyja), ki bo rekel, jaz grem na Grobnik, kdo gre zraven. In smo šli in se dobro imeli, ker dan je bil neverjetno lep za ta letni čas :OK: in kot nalašč za vožnjo, ne pa tudi za napovedano dirko s skuterji, ker :? začuda :blink: na Grobniku je mrgolelo motoristov.

Po drugi strani, je seveda res, da obisk Grobnika nekaj stane, zato si ga ne moremo privoščiti tolikokrat kot bi si želeli, pa tudi odlašati s to dirko ne bo možno do nevem kdaj, zaradi priprav na novo sezono.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koga je vreme za**u :? :? Saj vreme boljše sploh nebi moglo bit :OK: Nekaj fotk je pa tud, pod rubriko grobnik :OK:

Sorry...my mistake :P O:-)

No lepo d ste mel lep vreme pa d ste se mel hudo...prvošm vm!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal sm spet preletu tole temo in vidm da sta SW-ja In Speedrunerja en sam velik gobec, jajc pa ni nikjer.

Ej Speedruner, čedalje bolj sem prepričan, da si pravi narcisek - sama hvala samega sebe te je, samo dejanj, za katere se tako repenčiš nikoli ne uresničiš. Slabo to :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!