Skoči na vsebino

Imal sem saobračajko...


SideWinder SR

Priporočene objave

jaz sem preko raskrižja šel ravno in lik me ni videl pa skrenul na mene.... odbil sem se od njega in motor je udaril na rinzol.... i vse ode v 3 qurca B)

Popravljeno . Popravil SideWinder SR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em , kdo je bil kriv? ti al on?

boš dubu kako odškodnino (v primeru da je bil on kriv)?

drgač pa ja, kr dobr si ga oklestil :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bad :(

na plastiki je vidt kr precej škode :?

pa še zajeban je če menaš k maš poslikavo

SideWinder SR

sad pusti plastiko takšno kot je, če misliš pridt na grobnik! V slučajo da padneš ti ni žao skuterja :) samo mal selotejpa oneg velikog sivog malo polepi i gaaass do daskeee :) :D

Ja skuter je fino potolčen :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa ne bote Grobnika odpovedal zarad take malenkosti?? :rolleyes:

Benotov skuter je tud ze bil 7647282x na tleh, pa je vseen vse prej kot zanic!! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Benotov skuter je tud ze bil 7647282x na tleh, pa je vseen vse prej kot zanic!! B)

Vsaj edn k šteje :notworthy: :notworthy: :notworthy:

:D :D :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale ni oversize.. oversize je na drugoj felgi ko je pofarbana kot one na kawasaki z1000 B)

bil je in moj scooter tisočkrat na podu... ampak ovaj put je lupil v rinzol in zato ga je sasulo... vilice so se pigale =((((((

ampak su več dol in v motormaniji na ravnanju =)

rezervne oklope imam...

čez teden dni bo kot nov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SideWinder SR si pa pripravljen na vse :notworthy:

na prvoj slici se vide rezervni oklopi =) naslonjeni su na radijator =)

imam 2 sr-ja 125/150 eden će biti na novo sezono SRagster :grim samo za akrobacije... in tisti ki ga zdaj vozim bude samo za dirke...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stovčena bota pa oba :?

a ni bol da maš enga za dirke pa akrobacije tadrugga pa za u mesto pelat :naughty :D

ne... tisti ki boza dirke je premočan za akorbacije... vsak invalid za na zadnje ko da samo gas..ampak jez se volimpa vpziti počasi... par kmh na zadnjem.... in za to mi je pa najboljši kakšen scooter ki bi imal kit na sebi.. tek toliko da ima malo več snage..ampak ne preveč...

vprašaj benu zakaj za stunte ima stalkera in ne zipa B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stovčena bota pa oba :?

a ni bol da maš enga za dirke pa akrobacije tadrugga pa za u mesto pelat :naughty :D

ne... tisti ki boza dirke je premočan za akorbacije... vsak invalid za na zadnje ko da samo gas..ampak jez se volimpa vpziti počasi... par kmh na zadnjem.... in za to mi je pa najboljši kakšen scooter ki bi imal kit na sebi.. tek toliko da ima malo več snage..ampak ne preveč...

vprašaj benu zakaj za stunte ima stalkera in ne zipa B)

To je res ja ... z Zipm se sploh ne vozm po zadni, ker tukej samo mal prevec gasa das si ze na hrbtu. Ma pa Zip eno zlo veliko slabost za po tazadnmu -> zadej ma bobn. Jes si pomagam da ne padem nazaj z bremzo kr je pr stalkerju dost lahko sej ma zadej disk pa se da lepo bremzat, za bobn pa mors le zajlo mal bl stisnt pa tut bremzane ni dost fino :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!