Skoči na vsebino

Vozniški izpit


gapi

Kaj vas je vrgl na vozniškem?  

166 članov je glasovalo

  1. 1.

    • Teoreti?ni del (Cpp)
      23
    • Prakti?ni del (vo?nja)
      21
    • Naredil v prvo
      114


Priporočene objave

Tko mal me zanima ker z kolegom skupi delava izpit za A pa je on že drugič CPP padu (ne vem kako mu rata).

Pa me mal zanima kaj je vs vrgl. Jst priznam da sm pr izpitu za skuter enkrat sfalu cpp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bom pa za H povedow če lahk?

Teorijo sm naredo u prvič vožno sm pa enkrat padu k sm enga izsilu k se ni nč vidl, pa me je skor zbow. :D

Za A bomo pa še vidli kak bo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naredil v prvo, ;) ampak sm bil zadnja generacija k je mela tako srečo da ni blo treba vožnje delat in je blo 10krat manj za plačat. :P :P :P :P

Popravljeno . Popravil pogi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sem naredu v prvo kr mi je fotr reku da drgač ne dobim motorja če ne naredim prvič :wacko: :wacko: ....sej pole niso blel tko težak k so eni govoril pa me že mesec naprej strašil da v prvo pol 100% ne bom naredu ;)

vožnja pa je bla itaq enostavna......sam pol mi je on od komisije na koncu rekel da nea smem tko divjat po nepreglednih ovinkih pa v križiščih :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...A pa je on že drugič CPP padu (ne vem kako mu rata)...

Verjem mi vsi se da!! Mam eno frendico (seveda naravna blondinka :P :D ) k gre delat zdele CPP že četrtič!!! Pa ne da bi bla tolk zabita sej voznica je čist dobra sam jst res ne vem kdaj bo to ona nardila!!! No sej jest tud nism glih med bistrejšimi za CPP-sm ga tud sam enkrat ponavlu ampak to se še nekak zastop k je prvič pa niti prbližn nism vedu kolk je to težko!! Sam da pa že trikrat fukneš :ph34r: -tazga jest sploh na cesto nebi spustu :BUA: !!! Aja še neki a vam je všeč moj nov podpis B) :OK: !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no mi smo začel delat izpit v sredini julija pa jst k sem vse naredu v prvo sem ga mel čez mesec.....sam zdej govorim o mojih kolegih.....prvič ccp niso naredil in so moral kr neki časa čakat da so delal ponovno....pol se je vlekla vožnja vse do konca oktobra in dobili so izpit samo za takega z avtomatskim menjalnikom....tko da zdaj za takega z nožnim šaltavanjem morajo doplačat 10k sit izpit pa bodo delal komaj drugo leto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za H pred 2mi leti pa pol naredu vse brez napake(CPP-0 kaznskih,vožna po poligonu smo mel pa enga full zajebanga pa je reku da sem komaj naredu sam mi je en drug isto ocenjevalc reku da sem naredu brez problema sam da ma on slab dan pa tko pizdi).Zdej par mescov nazaj sm pa za A naredu CPP komi...dubu na roški še dodatne uprašanja da sm naredu,vožno je pa reku da lepo pelm sam mi je pa povedu par napakc pa ene par nasvetov mi je dau za varnejšo vožno...sam naredu pa sm vse v prvo :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma jest sm pravi talent :lol1:

naredu oboje brez napak :OK: :notworthy:

sam sm se tud jebov za teste ko majmun sm biv tko napsihiran...

poj k sm pa polo vidu popravleno pa :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naredu sm cpp v drugo vožno se je pa name dru kva hočm samomor delat :lol1: :lol1: :lol1:

ej nevem kva je un tolk počas vozu :D dru se je name k sm prevozu utripajočo zeleno kede je eto kej narobe pol je mogu dolg časa čakat jst sm se mirno pelu naprej neki tiho je blo zveza je crknla sam pol me je ujel :fight2: :D :lol1: delu sm z avtomatikom dobr da je mel žmigovce pol se peleva po šmartinki je reku da nej kr potegnem jst sm se bal zdel se mi je da motor skupi držim sam jst tolk se je tresu.če boste delal kje pa se bo un ful dru (sej pomoje se je tko sam slišal ker je blo ful naglas) tko kot pr men :P :D sam zvezo utiši pol pa gasssa O:-)

Popravljeno . Popravil GP ditech
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehhehe to sem jaz delal z aeroxom mojim... Ka me je napizdo ko sem omejitev prekoraco. Pol ko me je napizdo sem pa previdno vozu mi je pa sikal zakaj sem 42 vozu... Ker stevec ni tocen tak da... Me pa se caka republiski pa testna voznja, ostalo sm naredu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naredu sm cpp v drugo vožno se je pa name dru kva hočm samomor delat :lol1: :lol1: :lol1:

ej nevem kva je un tolk počas vozu :D dru se je name k sm prevozu utripajočo zeleno kede je eto kej narobe pol je mogu dolg časa čakat jst sm se mirno pelu naprej neki tiho je blo zveza je crknla sam pol me je ujel :fight2: :D :lol1: delu sm z avtomatikom dobr da je mel žmigovce pol se peleva po šmartinki je reku da nej kr potegnem jst sm se bal zdel se mi je da motor skupi držim sam jst tolk se je tresu.če boste delal kje pa se bo un ful dru (sej pomoje se je tko sam slišal ker je blo ful naglas) tko kot pr men :P :D sam zvezo utiši pol pa gasssa O:-)

Ja name se je tud dru ko norc...pa sploh se nebi blo treba tolk. O:-)

Sam enkrat na križišču med eno stransko ulco pa celovško sm namest naravnost na drenikovo k je ta naravnost mčkn na desno furu dobesedno naravnost pa sred največje gužve k so me usi čakal da grem naravnost(mčkn proti desni)pol se pa un men začne dret ko norc da naj grem proti desni jst pa pr 20km/h k so me usi čakal do konca založu sred križišča pa dobesedno na desno(na celovško)pol pa takoj na pločnik pa un iz avta...ma se nism upu čelade dol dt k je že stegvov roko prot men...sej bi blo po pravic O:-) O:-) O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm enkrat zaviu u prepovedano sam tko ene dva metra :fight2:

pa skos je govoru če mene ne bi blo tuki bi ti že ležu na tleh...... :D jst sm mu sam odgovarju

sej itak ni slišu pol pa me gleda v špeglu pa reče če se sam s sabo pogovarjam

pa a kdo ve greva u btc tm k je žito pa kolosej (železniška proga) je stop znak sm ga prevozu un da 4 žmigavce pa reče pej v rikverc pa poglej kaj si naredu. kva so ljudje gledal un znak res čist usak prevoz :fight2: :zzz:

Popravljeno . Popravil GP ditech
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naredil vse v prvo za 50ccm po novem načinu :)

Lahko se, izgovarjaš, da ga nisi slišal, pa pelješ naravnost, pa ti nič ne more :) Tako sem jazst skrajšal mojo izpitno vožnjo za ene polovico. Namesto da bi zavil levo sem sel naravnost in potem v kriziscu spet naravnost na zeleznisko postajo in se tam ustavil, ker je bil tam cilj. Rekel mi je:

"A si ti mal skrajšal tole" ?

jzst: "kaj... ?"

inšt:"hja, tam bi mogu levo zavit"

jzst: "aja ?" (+ dodam glupo faco")

inšt: " no, sej ni vazn".

pol pa bla bla kar sem naredil narobe in to (nisem se kot prvi v kriziscu na sredino postavil, pa mal sem sel na tazadnega, ko sem prehitro spustil kuplongo, ko sem mogu v koloni startat v najvecjem bregu, jest pa nism bil glih navajen unga alpinota pa šoltanja pa to.... pa se nekaj je blo, pa se ne spomnem kaj). Pol mi je pa povedov ,da sem naredu. Popovdne sem sel narocit skuter :OK: , dva dni kasneje sem ga dobil. JUHU ! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pr men je pa tko, da sploh ne vprasa ce hoces za saltat met... Je vse enotno. Tak da ta nas sistem je total fucked up.

Pa se meni bi moral dat za 70ccm, ko sem pa vozil z 70 kubicnim motorjem :OK:

hehhe, ko bi vsaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za skuter naredil v prvo B) , za A-125ccm/11kW prav tako B) , prejšnji teden pa še B-kat tudi v prvo B) . :yea2: .

Danes sem dobil pa še A -neomejeno :devil: :devil: :devil: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm enkrat zaviu u prepovedano sam tko ene dva metra :fight2:

pa skos je govoru če mene ne bi blo tuki bi ti že ležu na tleh...... :D jst sm mu sam odgovarju

sej itak ni slišu pol pa me gleda v špeglu pa reče če se sam s sabo pogovarjam

pa a kdo ve greva u btc tm k je žito pa kolosej (železniška proga) je stop znak sm ga prevozu un da 4 žmigavce pa reče pej v rikverc pa poglej kaj si naredu. kva so ljudje gledal un znak res čist usak prevoz :fight2: :zzz:

Ja sam to so pa najbl bedne fore k je znak čist nek nepotreben!

Jst sm tko nek furu po enosmerni čist normalno po levi pa skos so bla taka mejčkna križiščka v desno td v enosmerno in pred vsakim križiščkom znak da je še naprej enosmerna pol pa po ene 3 križiščkih(omejitev itak 30 pa čist ena zablojena ulčica je to bla)kr naenkrat še en križiščk pa ena velka lipa pred nem in jst furam še naprej po levi tud čez un križiščk in mi reče majstr uzadi da naj zdej zavijm(v enmu mal večmu križiščku k greš in v levo in v desno v enosmerno...naprej se ne da)desno...in jst kakor je v enosmerni pravilno čist do desnga roba pol se pa začne un dret kva delam pa da naj takoj ustavm in jst ustavm k mi ni blo pu k**** jasn kva se dej dogaja in model skoč vn jst čelado dol in me pele do une velke lipe za lipo u totalni gošči pa namst znaka za enosmerno(modr kvadrat z belo puščico)znak za obvezno smer naravnost(modr krog z belo puščico)...pa je še inštruktor sam reku d je to največja bedarija u lj sam da če me kle pele da sm padu če ta znak prevozm pa pizdu je name jst pa vs presran k je bla to moja zadna ura pred taglavno vožno :wacko: :wacko: :wacko:

Take bedarije se vidja da te srt prime!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='3 Nov 2003 @ 21:14'] naredil vse v prvo za 50ccm po novem načinu :)

Lahko se, izgovarjaš, da ga nisi slišal, pa pelješ naravnost, pa ti nič ne more :) Tako sem jazst skrajšal mojo izpitno vožnjo za ene polovico. Namesto da bi zavil levo sem sel naravnost in potem v kriziscu spet naravnost na zeleznisko postajo in se tam ustavil, ker je bil tam cilj. Rekel mi je:

"A si ti mal skrajšal tole" ?

jzst: "kaj... ?"

inšt:"hja, tam bi mogu levo zavit"

jzst: "aja ?" (+ dodam glupo faco")

inšt: " no, sej ni vazn".

pol pa bla bla kar sem naredil narobe in to (nisem se kot prvi v kriziscu na sredino postavil, pa mal sem sel na tazadnega, ko sem prehitro spustil kuplongo, ko sem mogu v koloni startat v najvecjem bregu, jest pa nism bil glih navajen unga alpinota pa šoltanja pa to.... pa se nekaj je blo, pa se ne spomnem kaj). Pol mi je pa povedov ,da sem naredu. Popovdne sem sel narocit skuter :OK: , dva dni kasneje sem ga dobil. JUHU ! :OK:

Ja pametno...men je pa use inštruktor po 5X preverju pol pa skos med vožno govoru če ga slišm pa sm mogu kimat.

Sam sm enkat k ga nism zastopu kva bi rd k je biu en zafukan sistem pa sm kr naravnost furu un se pa dru name ko majmun kva ga ne poslušam pa sm se pol zgovaru d je neki šumel pa ga nism nč zastopu pa da sm mislu d je spet gdo drug na linijo pršu(k se je na fužinah skos dogajal d sm polcijo not slišu :lol1: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, je ze stir leta od izpita za moped.. V prvo sem ubrisal pr cpp-ju, sm bil mal prevec optimisticen. :rolleyes: Zj ko sem pa delov za avto, sm pa prvo pomoc ruknu, drugo naredu(100%), ccp(100%), obcinske(1napaka, valda se je pr alkoholu zataknil, sm mal prevec obkrozu), voznja pa 1napaka pa enkrat sm preslisov kaj je un zadj reku.

Sala mala :rolleyes: :P

lp

Popravljeno . Popravil Gloga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za avto še do sedaj nisem delal izpita. Za kamion sem naredil v prvem le CPP sem naredil v drugem, ker sem pozabil na dodatni test za kamione, kjer je kar nekaj razlid od avtomobila in še ttočke so prehude. Šleperja ali prikoličarja sem delal v tretjo in je šlo, čeprav sem vozil v snegu. Potem sem se še odločil da grem za motor, kar je bila mala malica om še nazadnje za traktor, kar je bila bolj formalnost kot opravljanje izpita. Preostal mi je še avtobus, katerega pa še nimam namena opravljati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='3 Nov 2003 @ 21:14'] pa mal sem sel na tazadnega, ko sem prehitro spustil kuplongo, ko sem mogu v koloni startat v najvecjem bregu

:OK: :lol1:

mene je za A klincu da "prevec gasa nabijem" in "prevec dirkasko startam" na testu zaviranja (ko mors met vsaj 40 na uro not - Yomiyaha SR 125 pa mors ze v 2. met za 40 :lol1: ), pol v kriziscu je pa reku da prepocas grem skoz (pizda, da bi sou pa hitrej bi reku pa da prehitr!!).

drugac, za H naredu brez napake, za A teorija z zagovorom, praksa 1x padu k sm se prepocas pelu (60-70, omejitev 90, sam je dezeval, pa slabe vole je biu), drugic naredu, avto naredu v prvem. ko bo ca$h grem pa izpit prepisat na splosni A (me ze eno leto caka :) ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se moram malo pohvalt...

rešu vse v prvo....z zavidljivim časom in brez napak....joj ko bi to lahko na kateremu izpitu ponovil....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!