Skoči na vsebino

Vozniški izpit


gapi

Kaj vas je vrgl na vozniškem?  

166 članov je glasovalo

  1. 1.

    • Teoreti?ni del (Cpp)
      23
    • Prakti?ni del (vo?nja)
      21
    • Naredil v prvo
      114


Priporočene objave

Jst sm za h po tanoumu načinu teste naredu z zagovorom, vožno pa perfekt :P :D

Mam pa tud enga sošolca k je šu delat teste trikrat...ccc :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj sploh ni težko :D sam najbl te zajebavajo na malenkostih :doze: nism pržgal luči :xx: in sm mogu še enkrat delat :( pa še reče tko zlo lepa vožnja brez pomankljivosti sam nisi pržgov luči k si biv za avtobusu se je lepo vidl :fight2: luč na frčiju pa skor ni svetla :angry:

delu sm pa še zravn enga model k je bil v križišču na napačnem pa su pa je enga izsilu pa na drug pas zapelu je pa naredu :( :o :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naredil v prvo, ;) ampak sm bil zadnja generacija k je mela tako srečo da ni blo treba vožnje delat in je blo 10krat manj za plačat. :P :P :P :P

js tud :D :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem vse naredu v prvo... s tem da vožnjo sem komaj.... :doze: . Ne vem kaj sem se tistemu ki ocenjuje zamero ampak takrat ko sem delal se je vozilo po parkir placu....in jst vsedem na frčomatika grem delat osmice pa vse kar spada zraven....pa sem neki preveč z nogami krilu (o tem jst nič ne vem)...samo v glavnem stari mi je sam z rokami krilu kaj narobe delam povedal mi pa ni nič....tak da sem pol komaj naredu (zadnja šansa). Da sem nardu pa je kriv moj strah. strah me je ratalo, da NE BOM naredu pa sem bil čist trd, da še nog nisem mogu premikat :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam rezultati ankete zaenkrat so pa zlo pozitivni 

Ja sm opazu. Takrt k sm jst delu H kategorijo jih je sam cpp nardil 10 od 36.

Tko da ne vem kako so vsi kr v prvo čudežno naredl?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sm opazu. Takrt k sm jst delu H kategorijo jih je sam cpp nardil 10 od 36.

Tko da ne vem kako so vsi kr v prvo čudežno naredl?

Ja jst ne vem kako je zdej na H kategoriji sam jst sm čist brez problema naredu v prvi vse...razn vožne k ni blo napak samo je ocenjevalc neki meu ene privide :wacko: :blink: :huh:

Sam A-kat je pa čist neki druzga...za H je treba predelat knižco odoka 100-150 strani za A,B...-kat pa eno buklo men se zdi da neki čez 300 strani al kolk!Men osebno je bila A-kat fulllllll težja od H :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm naredu vse v prvo. Lovil sm še zadnje roke pred počitncam in če nebi naredu bi šel lahko kar čez 2 mesca ponovno. To je blo pa mal prehudo pa sm se potrudu. Pole mi je zrihtu en kolega, sam sem kljub temu predelu uno knižco in še cd. Vožnja je bla u izi, sem osmica me je jebala ker morš pri skuterju čist po zunanjem delu furat da zvozš ker če ne ti na izhodu zmanjka placa. Vse sm pa delu še po tastarem načinu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja B) jest zdele delam za skuter vožnjo u drugo...teorijo sm naredu u drugo (k se za prvič nism nč piflu pa sm meu 2 odgovora za 5 pik narobe), zdej me je pa ena ku.ba k me je mela na vožni vrgla, ker sm izsilu eno koleasarko :hmm:

tak da...tisti pisni niso niti tok težki, poligon je itaq easy, vozt tud znam, sam se pač zgodi :wacko:

drugač mi je pa žou da nism šou delat za 125ccm, k sm že dopolnu 16 let :yea2: bom šou najbrž med letošnjimi poletnimi počitncami O:-)

drugač se pa že od septembra po slovenskih cestah furam z yamaho :OK:

Popravljeno . Popravil GeNoCiD
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

drugač mi je pa žou da nism šou delat za 125ccm, k sm že dopolnu 16 let :yea2: bom šou najbrž med letošnjimi poletnimi počitncami O:-)

...

Ja sam tole pa si neki dnarja stran vrgu <_< :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

drugač mi je pa žou da nism šou delat za 125ccm, k sm že dopolnu 16 let  :yea2: bom šou najbrž med letošnjimi poletnimi počitncami  O:-) 

...

Ja sam tole pa si neki dnarja stran vrgu <_< :BUA:

kr neki denarja si tko brezveze vn vrgu.......okol 50k sit se mi zdi

btw...kwa se mi je to eno čudo pr avatarju pojavilo (opozori....??????)

Popravljeno . Popravil den2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest tut vse naredu v prvo le za 50 sm šu 2x pole pisat O:-) O:-)

Za A sm pa prvo do 125ccm naredu, potem so pa z zakoni ga neki biksal, in ko je bil znova zakon na strani nas motoristov, sem hitro uletu na občino, da so mi poštemplal A kategorijo brez omejitve :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Tko mal me zanima ker z kolegom skupi delava izpit za A pa je on že drugič CPP padu (ne vem kako mu rata).

Pa me mal zanima kaj je vs vrgl. Jst priznam da sm pr izpitu za skuter enkrat sfalu cpp.

Jas sn v prvo naredo, pa ene 4 ure voženj sem mel, ker smo bli trije kandidati pa en motor :) Pa en tedn časa je blo do izpitne ure :) Aja, to sem zaj za A povedal, H pa je itak brezveze, samo odiranje dnarja :)

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še eden tipičen:

v prvo naredu :yea2: :notworthy:

delal sem poligon, vse sem naredu bp, sm fora je, da 5ljudi pred mano je lahk delalo z mojim frčotom (un njihov je meu tak bol počasen odziv na gas) ko sem pa jz pršu na vrsto je pa reku da gre ta prepočas pa sem se mogu pol z unim jebat :BUA:

vse sem naredu v prvo al pa vsaj v drugo, naredu sem pa šele v 5 tisti del poligona, ko moraš na hitr nakazat spremembo smeri, najbrž sem bil živčen ko konj ;))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem delal za moped, že lep cajt nazaj, sem pogrnu ko prasec. To pr unmu testu ko se moraš hitro ustavit. Parkat sem probu, pa je blo prepočas, kolo zablokeru, črto prevozu, pol me je pa sprovoceru, pa sem sprednjo bremzo stisnu, pa se po tleh razlimu. So mogl frčaka na servis pelat, jaz pa s servisa nazaj v avto šolo. Kriza.

Pri 125, use u prvo, brez problema. Sam na poligonu na izpitni vožnji, ko se izogibaš oviri, jaz prgonem, sklopko, pa s tačkam po tleh porajsam, se je inštruktor pomojem bol ustrašu kot jaz, pa še prov dirkalno je zgledal :)

Ja za B pa u druge. Na vožnji sem u prve ruknu zato, ker sem mislu hitr speljat s stranske, pa spregledam avto, po bremzi, izpitni si je pa skor očala razbil ko je z glavo butnu u zadnji zic :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na ta znak pr zitu so pa itak vsi instruktorji elergicni.k sem delu izpit za avto je na tem mestu skocu na zavoro da je un k je za nama vozu dobesedno prlepu na vetrobran :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za B sn tudi v prvo naredo :OK: Ampak to navadno še ne pomeni nič. Več maš vaje, več znaš. In jas mam za sabo 80.000km :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh za A kategorijo mas pri avtosoli ZILAVEC tabolse nareto resujes vse pole ki so mozne da jih lahko tam dobis(p.s pole so cisto enake) ko mas vse pole cisto prav te dajo na teoreticn del ko ga mors narejit v prvo razen ce si degen!!!! Voznja pa standard vse odvisno od tebe ce si pazljiv in skoncentriran narejis vse v prvo!

Vsaj jaz sem :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam sam eno vprašanje k pa ne spada ravn pod skuterje ampak vseen je o izpitu:

kaj zdaj so sprejeli tist zakon da boš lohk z 16 leti delal za B kategorijo sam pol bo mogla mat ali pa fotr zravn bit dve leti..........če je tko pol bom če dve leti lohk že avto vozu (uradno in legalno :) :) )

za H kategorijo pa sem vse naredo v prvo, vožnja je sam bla mučenje, k smo izpit delal ravn tedaj ko je blo +30 stopinj pa še one debele jakne nam je dal če slučajno se rasiplemo......pol pa po doolsgi ravnini 50 km/h z dna, tko da sem mislu da se bom direk rastopu v jakni :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah jz sm H kat teorijo v prvo naredu pa čist lahko je blo :?

na vožni sm pa padu 1. kr nism pržgov luči k jih ju un butl ugasnu :angry:

drgač pa čist lahko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah jz sm H kat teorijo v prvo naredu pa čist lahko je blo :?

na vožni sm pa padu 1. kr nism pržgov luči k jih ju un butl ugasnu :angry:

drgač pa čist lahko

Eh, zaradi takih brezveznih stvari še vedno mečejo na izpitu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, zaradi takih brezveznih stvari še vedno mečejo na izpitu...

ma kva pa hočš sam je pa glupo prvo mi reče lepo lepo sam pozabu si na luči (k da kj svetjo :BUA: ) un k je biu še z mano je pa izsilu en avto pa je naredu :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi on k je vozu na izpitu pred mano dol vgasnil luči, pol jst tud neb naredo, k jst ponavad nikol ne gledam na luči........razn ko se zmrači, pol pa premišljujem zakaj nič ne vidm...drugače pa man luči zmerom gor šaltane, tko da ko prižgem motor se prižgejo in obratno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi on k je vozu na izpitu pred mano dol vgasnil luči, pol jst tud neb naredo, k jst ponavad nikol ne gledam na luči........razn ko se zmrači, pol pa premišljujem zakaj nič ne vidm...drugače pa man luči zmerom gor šaltane, tko da ko prižgem motor se prižgejo in obratno

sj jz isto zato sm se pa zajebu <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!