Skoči na vsebino

Vozniški izpit


gapi

Kaj vas je vrgl na vozniškem?  

166 članov je glasovalo

  1. 1.

    • Teoreti?ni del (Cpp)
      23
    • Prakti?ni del (vo?nja)
      21
    • Naredil v prvo
      114


Priporočene objave

no eden, ko smo mel praktično vožnjo, je skor eno staro babico naložu, k je šla čez prehod on pa jo je v zadnjem trenutku zagledal pol pa po premzah :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

mene pa zanima kok je to da bi lohk z H izpitom vozil 125cc, k jo naj bi nekak zablokiral, sam pol to ni nič zajebanci** na tehničnem, pa če te škifi stavijo :hmm:

ma mogoč kdo kej pojma o tem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja uvozniku za motor nej bi reku da ti ga zablokira na 50cc in pol bi zrihtu še homologacijo pa dokumente. Tko nekak je to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk pride zj kesa za 125 izpit? :hmm: bo treba pred majem narest k v EU bo pomojm kurc! Kaj pravte bo tko k zj k majo za 50ccm velik teži k smo mel mi? Da bo se za 125 kej nouga?

Popravljeno . Popravil firefox f-15
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja paket za 14 ur je 65.000sit + 8.000sit zdravniški pregled + 5.900sit CPP + še dve uri po 5.000 sit + še kšna ura k ti jo naloži avtošola + zaklučna vožna = okol 90.000sit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja uvozniku za motor nej bi reku da ti ga zablokira na 50cc in pol bi zrihtu še homologacijo pa dokumente. Tko nekak je to

niti najmanj ni to res :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja uvozniku za motor nej bi reku da ti ga zablokira na 50cc in pol bi zrihtu še homologacijo pa dokumente. Tko nekak je to.

bi se dalo sam newem kok bos na homologaciji naredu da bi 49cc pisal, k motor gre lohk 10km/h pa ne bo velal da je za H al pa za A k pol more imet do 50cc :)

Popravljeno . Popravil McMatko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po novem zakonu morjo usi skuterji k grejo več k 45km/h met (kao) belo tablco in ne sme jit več k 50 km/h. in pri tem mislm da (vsaj v zakonu nč ne piše) kubikaža ni pomembna, glavn da ti gre sam 50. :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po novem zakonu morjo usi skuterji k grejo več k 45km/h met (kao) belo tablco in ne sme jit več k 50 km/h. in pri tem mislm da (vsaj v zakonu nč ne piše) kubikaža ni pomembna, glavn da ti gre sam 50. :hmm: :hmm:

sam kak pa je pol na tehničnem :? al nič ne zajebavljejo zarad kubikaže.......pa s policaji je tud verjetn jeba :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po novem zakonu morjo usi skuterji k grejo več k 45km/h met (kao) belo tablco in ne sme jit več k 50 km/h. in pri tem mislm da (vsaj v zakonu nč ne piše) kubikaža ni pomembna, glavn da ti gre sam 50. :hmm: :hmm:

bela tablca...sej je noro ni kej, sam kva pa ce se enkrat nasi sposobni ljudje v vladi spomnijo, da bo treba za to homologacijo nardit :hmm: , ker skuter "naj bi bil narejen" za 50km/h.... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

niti najmanj ni to res 

Ma kaj ni res. Mal po forumu poglej k so se o tem že pogovarjal, sej ni treba gledat sam pod scooterji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj ni res. Mal po forumu poglej k so se o tem že pogovarjal, sej ni treba gledat sam pod scooterji.

no nevem glih, če bi ti ga uvoznik 125cc zablokiral tko da bi šel 50kmh :blink: pomoje bi se s tem mogu zajeba*** sam :hmm: edino za homologacijo se bi verjetno dalo zmenit :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
A je res da za H kategorijo moraš imeti opravljeno prvo pomoč(rdečii križ) ?? :?

Vse je možno, samo meni pred enimi 10 leti tega ni blo treba delat - prve pomoči namreč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js k sm delala izpit pred mi leti mi ni blo treba met 1 pomoci,pa mislm da je se zmer tko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K glih piše o prvi pomoči me zanima če je obvezno met škatlo s prvo pomočjo zmeri s seboj v motorju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K glih piše o prvi pomoči me zanima če je obvezno met škatlo s prvo pomočjo zmeri s seboj v motorju.

Kukr jst vem 50 kubičn motor ne rab prve pomoči, k drgač bi ti to že na izpitu povedal. Pa kam bi jo dou???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K glih piše o prvi pomoči me zanima če je obvezno met škatlo s prvo pomočjo zmeri s seboj v motorju

NE sej kam jo bos pa dau... no pr skuterjih ni problem s prostorom sam ce mas pa kako sportno varjanto si lahk pa das kaka dva flajstra not pa konc :)

H-- prve pomoci ne rabis. rabis jo pa pol k gres delat za 125 oz. A

H naredo u prvem A pa grem zej maja drzte pesti :whistle:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!