Skoči na vsebino

Vozniški izpit


gapi

Kaj vas je vrgl na vozniškem?  

166 članov je glasovalo

  1. 1.

    • Teoreti?ni del (Cpp)
      23
    • Prakti?ni del (vo?nja)
      21
    • Naredil v prvo
      114


Priporočene objave

:yea1: H3h3h3, jaz sem tudi danes naredil izpit za A kategorijo :kva2:

Naredil sem vse v prvo, na vožnji pa tudi ni bilo večjih težav (edina napaka je bila, da sem zapeljal skozi križišče ko je zasvetila oranžna luč. Aja v Kranju so sedaj na določenem delu ceste že ukinili zeleno utripajočo luč, tako da v situaciji, ko se nebi bilo možno varno ustaviti, prevoziš križišče tudi ko na semaforju že gori oranžna luč)

LP Domen :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitam... Jst sm se pa dons prjavu za predavanja pa CPP. Še mau pa bo :wacko: :D

Popravljeno . Popravil mjemec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Jst sm tud vse u prvo naredu, razn glavo vožno sm šele u tretjem oskusu naredu (najraj bi se u tla udru, jebem ti izpitnka). No, ampak izpit zdej je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej flam007, a rabš pomoč z angleščino? :grim

Tell someone who cares!!! Pa sploh ne vem kwa maš ti tok prot men :? Kr naprej sam težiš :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisn. Jst sm delu na vrhniki, pa ns je mogl bit minimalno 5 da ns je prjavu in da je un k.... pršou. Najprej prečekira dokumente in pol začneš poligon. Če se sami ne zmente vrstn red določi izpitnik. Na poligonu morš ful pazt, sicer boš pa vidu na kaj najbolj gledajo (eni na menjavanje pasov, ...). Pol k pa date vsi poligon čez se začne vožna po cest. Traja pr normalnih izpitnikih 15-20 minut, če je zoprn 30-40 minut. Če pa nrdiš avtomat te pa sam obrne in greš nazaj. Pol ko se vrneš z vožnje ti un pove kaj si zafrknu pa jasno če si naredu. Če nrdiš ti reče pazi na to kar sm te opozoru, če te pa vrže pa mi je zelo žal, toda morali boste priti ponovno :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!