Skoči na vsebino

kdo bo zmagu


GP ditech

kdo bo zmagal  

72 članov je glasovalo

  1. 1. kdo bo zmagal

    • beno
      36
    • sidewinder
      3
    • ne vem
      3
    • eden bo odpovedu
      4
    • tekme ne bo
      16


Priporočene objave

če tekma bo bo beno sigzrn zmagu :D :OK: lahk se pa zgodi da tekme ne bo, če bo sidewinder odpovedu :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej ne bojte no taki pesimisti :angry: ............upajmo na najboljše....glasovau pa sem za benota, zato kr vem kok on vozi sidewinterja pa še nism vidu....mogoč bi tud on moral kakšen filmček gor dat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js mislm da bo mogu beno! :OK: Sam drgač sm pa mal pesinist kar se tiče da bosta sploh dirkala! :hmm:

pomoje bo tut tko ja. no sej ce pa bosta bo pa 1 dan showa vec :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej se je že na začetku vedel da bomo vsi glasoval za benota. Sej ma res še največ šans, če so se še težji motorji trudil da bi ga nažgal. Sploh pa mislim, da se bo SW mal usral, glede na to kolk smo benota hvalil... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jst pravm defenitivno beno :devil: ...če je le tko dobr kot pravte na forumu...sicer sm pa tud ene par filmčkov njegovih pogledu in morm rečt da obvlada :OK: :yea2:

Sej moje mnenje je da na ravnini bi mogoče SW še mel kej šans ker ma le 100ccm več kt beno sam v ovinkih pa po moje nima šans :yea2:

Za tekmo pa nebi trdu da bo...kaj pa vem...bomo vidli :hmm:

Če pa bo...sm pa v prvi vrsti!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!