Skoči na vsebino

kdo bo zmagu


GP ditech

kdo bo zmagal  

72 članov je glasovalo

  1. 1. kdo bo zmagal

    • beno
      36
    • sidewinder
      3
    • ne vem
      3
    • eden bo odpovedu
      4
    • tekme ne bo
      16


Priporočene objave

Pomojem je to sam čvek čvek :o :mellow: pomojem iz tega nebo čisto nič več ratal ....

..če pa bo :P mislm da je zagotovo zmagovalec beno :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :beer2: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa se neki pozabu povedat oz. prašat...če bo tekma pa da zmaga naš šampinjon( :P )bi blo lepo d bi se zrihtal kej "konkretnga" za zalit zmago :hmm: :OK: ...če se strinjate :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to bi blo cis ql treba bo zalit zmago!!! :D

kaj pa a je za bus ze kej zmenn..?

k tko bi ns pomoje blo vec... pa bi po zmagi beno-ta loh bl zural... :naughty:

upam da to ni sam "čvek čvek" ce bo to res bo se HUDO!!! :OK:

beno go, go, go!!! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No,no...vidm d je začetn odziv na moj predlog o "zalivanju" zmage kr uredu :kva1: ...mogoče pa še bo kej iz tega :naughty: :OK:

Ja jst mislm da če bi se res zmenil,organiziral pa vse tko naprej da bi iz tga kr dobr žur nardil...kaj mislte :hmm: :naughty: :yea2:

Popravljeno . Popravil <=YaMaHa=>
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No,no...vidm d je začetn odziv na moj predlog o "zalivanju" kr uredu :kva1: ...mogoče pa še bo kej iz tega :naughty: :OK:

Ja jst mislm da če bi se res zmenil,organiziral pa vse tko naprej da bi iz tga kr dobr žur nardil...kaj mislte :hmm: :naughty: :yea2:

če bo dobr organizirano bo vsekakor šow :) :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bo resno organiziran pa da se res domenmo...mogoče tud prej kšn dan dobimo da vse dorečemo če je že na te pa sploh če beno zmaga(to itak :yea2: )z full veliko prednostjo bi se dal iz tega en velik žur narest...saj kokr mam jst izkušne!

Sam najprej se naj domenta beno pa SW za tekmo pa to pol bomo pa o žurih naprej razmišlal!!!

Za bus pa kokr vem je tko d to zna prit kr večja količina denarja pa če nimamo za 100% garanterane pa plačane zice(najbol vse al pa saj 90%)je brez veze sploh kej...ker če bo bus pol ma da je na nem 40 folka ali več...pol pa še uni k pridejo sami z motorji al pa kako drugače pa smo hit na večji količini folka...vse je stvar dogovora ;)

Aja pozabu...pa digitalci na vsakm vogalu iz vseh zornih kotov pa da se pol nek usedemo pa resno zrežiramo pa se lahk nardi še en kr precej odličn film(čk)o tej dirki!!!Pa o afterparyju tud :OK:

Ja pa ne pozabmo da brez kariraste črno bele zastave za konc dirke ne bo nič...tradicija :OK: ...to more bit pa. :yea2:

Popravljeno . Popravil <=YaMaHa=>
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da delate racun brez SideWinderja. Po mojem je to nek 16-leten mulcek, ki je dvignil veliko prahu z objavo, to pa je bil v bistvu tudi njegov namen. Dvomim, da bo kej iz te moke, ceprav bi privoscil benotu zmago.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol bo to mednarodna dirka...boš branu barve naše države...kakšna odgovornost....

a ne ! jaz mrzim hrvaško >=(

dirkam samo zase .... :yea2:

in za aprilijo :grim

in zeleno bojo :grim

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da delate racun brez SideWinderja. Po mojem je to nek 16-leten mulcek, ki je dvignil veliko prahu z objavo, to pa je bil v bistvu tudi njegov namen. Dvomim, da bo kej iz te moke, ceprav bi privoscil benotu zmago.

19 letni mulcek...

prve dirke paz sam imal v aprila kupu (klasa 250)

ovo leto kup se ponovno obnavlja in spet se pripremamo za to.. mapak zdaj idemo s 3 RS-ja... nekaj kot AL team...

ampak dokler še nisam vozl aprilijo me ja pa oče zarazil s Ninjo (otod tolko zelene boje) =))))

evo par slika s OPEN klase...

16 let....

slika 1

slika 2

slika 3

to pa probudi spomine... prvi padec =) prvi potres možgani... prvi lom kosti =) in najvažnejše prva X lite kaciga :yea2:

in zdaj...

v skuter klasi nisam nikoli vozil kakšen kup ali nekaj... samo pa ono meni za voljo =) in verjem da bi me na karting stazi beno porazil... v to ne sumljam...

samo grobnik je maaaalo veči od karting staze =)

in beno ma 70 cc tuned

jaz pa 180...

če bum premagal to bu zradi čiste snage motorja =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aprilija je za dirke definitivno ena izmed dalec najboljsih glede na konkurenco, vendar pa to velja za RS v GPju in SPju.

se strinjam

evo vse moje 2t aprilije...

moje_aprilie2.jpg

Popravljeno . Popravil SideWinder SR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tooo SW se je oglasu ... in zveni zlo resno in upejmo da se tokrat bo kksna dirka izcinla iz tega :OK: Bomo mel race ... Zip70 vs. Aprillia180 :yea2:

Ja sej ne moreš durh na računalniku viset :wacko: zdej se pa zmenmo a bomo Spidija čakal, a se bomo sami zmenil :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta vikend je Grobnik zaseden :cry: ponedeljek , torek in sreda, je steza prosta, v četrtek in petek so avtomobili, vikend pa je spet zaseden :naughty: Z Benotom sva ZA :OK: tudi če bo treba med tednom :yea2: samo da bo v redu vreme in da Beno ne piše kakšne kontrolke :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta weekend sam jaz na morju.. ima nekakšen scooter meeting v splitu, šibeniku in zadru... lol....

nasledni weekend pa grem po nove oklope... pa barvanje in ta sranja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na gornji sliki start dirke in v prvi vrsti najhitrejši na treningu dirke ISC v Adriji v Italiji :devil: Prvi Mauro Sanchini ( Kawasaki Bertocci Team WSBK), drugi Toshimasa Kishida (japonski skuterski prvak), tretji Beno, četrti Mauro Montagna (Italia) :naughty: :yea2: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JOOOJJJ komi cakam na tole :OK: :OK: :OK:

Na grobniku se nkol nism vozu z skutrjm ... zato bo tok bl zanimivo :yea2: Bo treba velik bencina sabo uzet k nam hotu nehat vozt :D :D :D :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če vas zanima kaj na vse to kažejo moji balkanci kliknite tukaj

B)

a nismo vsi balkanci....

kolji slovenca 

to je citat z njihovega foruma....

aja se popravljam....VI ste balkanci :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!