Skoči na vsebino

nevarnosti k prezijo na nas na cestah


romans1

Priporočene objave

:devil: lp ko sem odhajal v sluzbo sem med voznjo zapelu cez povozeno zival. seveda sem mel sreco da me ni vrglo po cesti sej je namrec motor kr orenk dvignel. to pa ni prvic k sem mel blizno srecanje z zvalmi na cesti. doskrat sem se taprav cajt izognu. me pa zanima vase izkusnje.seveda se to dogaja zjutri ko je se tema.

Popravljeno . Popravil romans1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bi enkat kmal mačka povozu. Je ob cesti čakaw pol ko sm pa prpelaw je pa čez steku in sm komej odvil! Če bi ga povozu bi bla oba nekje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja statistika:

1povožen zajec ; pršu je med prvi disk, men pa motorju nix, normalno sem odpelau k je blo dostp očas..zajc pa cist :doze:

2 povožena mačka :(

žal :doze: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja enkrat kuro z zadnim kolesom, je pod motor skocla, men nic kura pa za pojest!

Drugac pa enkrat se pelem na puno po cesti pa fazan pred motor prfrci bi mi skor celo masko razbil ampak sreca ni blo nc (ga nism zbiu)!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tud kuro povozo :lol1: to poletje. Samo stvar ni bla tak nedolžna, ker sem jo v kar lepem desnem ovinku, ko je bil skuter v nagibu :unsure: Naenkrat je samo zakokodakalo ko bi ji nekdo kožo lupil :xx: pa skoro me je vgrlo. Mel sem not enih 40. Ko sem pogledal nazaj sem vido kuro, ki je mahala s krili, bila pa je v pozi takšni, kakor da se letalo druguje iz letališča (rep je vlekla po asfaltu) :xx: nicht gut :lol1: še dobro da me sosed ni vido, ker drugič bi dobo kaj v glavo, ker je malo normalen ne :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja zaenkt neki povžov velik mravl muhe hrošči vse možno kar lata po luft. je blo pa že parkrta da bi zarad mačkov alpa kur skor zletu sam ne zato da bi jih povozu ampak ker smjjih odviv prov nahitr :hmm:

le koko bi zgledal če bi ti kura prletela u motor pa bi glavo dala nad ketnco da jo skoz zobnik potegne :wacko: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz sm pa na leseno klado naletu :fight2: (13x 10x10cm)in to ponoč pa še enga sm meu uzadi :) pa nism prav cajt vidu k je bla sred pasa pred mano pa avto :rolleyes: sam sm se ji mal zognu tak da nisem točno gor prletu :huh: ampak postran in je klada kr poletela iz ceste :D

pomoje še dobr da sva bla gor 2 k sva bla težja pa mi gume ni dvignel :xx: sam če bi bil pa sam bi pa lohk odviv :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. En orng velk kamen povoz z ene 80 nabilo me je ko pras..

2. v framu one kurčeve ležeče policaje nabaso z full speed je se že temnilo pa jih nisn vido

3. Me je ptič hoto povozit pa je v čelado na obisk pršo.

DRGAč PA NIČ POSEBNEGA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šodr. velik šodra. To sovražm bl kot zajce, kure, čivave, prašiče, žirafe, medvede in pasavce, ki mi skačejo pred sprednje kolo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enkrat z apn6 povozil mačka-zapodil se mi je pod zadnje kolo,sm precej skočil-ko sm pa nazaj pogledal ga pa ni blo več. :hmm: ga je že hudič vzel :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst osebno še nobene živali nism povozu.

Jebediah: sej vem da tvoj ditech ni pol kur.. vredn sam tok žvali ti pa ni treba z njim pobit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jst osebno...sploh pa s tanovim motorjm še nism meu kšne take prigode(tok,tok).

sam se pa dogaja k sm bl na vas doma da kšn mačk uleti na cesto k te budale prov čakajo da ti čist do njih pridš po pa švig pod gume...sam sm do zdej zmeri bremzu že delč pred mačkom tko d iz unih 30 se ni problem ustavt če slučajno švigne nahitr čez! :OK:

Sam je pa moj frend(bivsi soloslc)nekak neverjetno med špice od spredne(al mogoče od zadne :hmm: ...sej se ne spomnm dobr :? )feltne dubu nekak vrabca...vrabc je letu pol pa sam mixer!!! :lol1: :lol1: :lol1:

Vrabc na prafaktorjih un frend pa une koščice drobne poberu iz špic vn...sam je reku d sploh ni tok čutu da bi ga zmedl(se je furu naravnost...ni zalagu)sam čutu pa je d se neki mota po zadni feltni...noro :devil: :devil: :devil: :lol1: :lol1: :lol1: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DiTech rox :devil:

sam še spredej si naštimej kšne špičaste kovinske odbijače po greš pa loh na lov za mačkam :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dozdej sem sam enega vrabca povozu :blink:

Sem pa skoraj mel bližnje srečanje z kuro.

Situacija: Furam jaz po cestiširoka pa lih, da se je z scooterom dalo nekak pelat. Na levi škarpa na desni 1m globoka lukna. Furam jaz ko naenkrat skoči kura na cesto. Jst bremzam kura pa skuči pa z glavo direkt v škarpo :kva1: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah, te živali so prov butaste!

kak sem enga mačka zbiu:

se vozm lepo, maček čez teče, jz bremzam ampak je maček že čez šeu pa jz spet po gasu! in kaj maček naredi? ja ko mu 2cm manjkata da bi čez pršu se obrne in kaj, men direkt pod kolo

na isti način je šel zajec :lol1:

kej čem jz pomagat :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mački majo psihologijo za čez ceste pa v podnu :BUA: ...sam sm jih preštuderu :naughty: ...naj vm zaupam:

oni zmeri čakajo do najbl tazadnga trenutka k morjo lett čez cesto!Men se je že kr nekikrat zgodl pa sm prov zanalš počas pelu pa gledu te zveri ušive...ko zasliš motor se obrne pa čaka pa gleda k tele v nova vrata...pa čaka,ti furaš...in pol k že praktično mislš d sploh ni možno da bo skoču pzde skoč in direkt pod gumo!

Pazte se mačkov!!!

Ja sam sm pa razmišlu k je moj fotr jelena zbiu(že dolg nazaj mi je direktno na havbo skoču)...dej predstavlite si kaj more to narest enmu skuterašu al pa naplošn motoristu k tud pomisle ne pa mu direkt pred nega al pa clo v nega 300+kg jelen skoč :hmm: :( :cry:...ma pa če že na avtu totalka pa to te polom do smrti... :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!