Skoči na vsebino

nevarnosti k prezijo na nas na cestah


romans1

Priporočene objave

Živali so jako opasne. Jst sm do zdej povozil enga psa. Velik je bil k hudič pa še pol ni crknu prasec ampak je še kr naprej letu okol jst pa na tleh :BUA: Mački pa se mi zdi da so dost bol pametn in otrpnejo, ko se jim približaš. Najboljš jih je pa prestrašt in pol spizdijo. Ampak vedno stran od tebe, ne pa recimo kot psi k vate skočjo... :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živali so jako opasne. Jst sm do zdej povozil enga psa. Velik je bil k hudič pa še pol ni crknu prasec ampak je še kr naprej letu okol jst pa na tleh :BUA: Mački pa se mi zdi da so dost bol pametn in otrpnejo, ko se jim približaš. Najboljš jih je pa prestrašt in pol spizdijo. Ampak vedno stran od tebe, ne pa recimo kot psi k vate skočjo... :angry:

Ja ne vem...do zdej sm meu z mački zmeri take izkušne da je skoči direkt pred mene!Pa tud psi so tako ja!

Sam da si psa nabasu...pa še velzga :blink: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ne vem...do zdej sm meu z mački zmeri take izkušne da je skoči direkt pred mene!Pa tud psi so tako ja!

Sam da si psa nabasu...pa še velzga :blink: :wacko:

Pojma nimam, mogoče so vaši mački neumnejši ko naši :D

Ja psa sm pa snev k je skoču prek ceste prot gospodarju. Ta je bil na drug stran in pes je bil neprivezan.Pa še zdej ga kdaj vidm k ga na sprehod pele pa ga še kr ne priveže. Bosanc ***** :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj mate zdej vsi nei proti mačkam ?

Najhujše so kure (take al pa drugačne) vse padajo na pleh pa plastiko (tako al pa drugače)

Popravljeno . Popravil Italjet Dragster
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj mate zdej vsi nei proti mačkam ?

Najhujše so kure (take al pa drugačne) vse padajo na pleh pa plastiko (tako al pa drugače)

Ma kure so tud opasne...čist na izi si ga vzamejo čez cesto pol pa bum tresk...če jo vidte sam trobt začnite...do zdej so tko že vse pred mano bežale :naughty: :OK: :yea2: (pa kure kot živali :lol1: ...da se v one druge sploh ne spuščamo :lol1: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

one druge kure so bl nevarne. pr živalih saj vidš naprej ko čezno peleš pr človeških pa ponavad glevo z nim obrneš pa ti ni nč jasn kva se na cest dogaja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj mate zdej vsi nei proti mačkam ?

Najhujše so kure (take al pa drugačne) vse padajo na pleh pa plastiko (tako al pa drugače)

Ma kure so tud opasne...čist na izi si ga vzamejo čez cesto pol pa bum tresk...če jo vidte sam trobt začnite...do zdej so tko že vse pred mano bežale :naughty: :OK: :yea2: (pa kure kot živali :lol1: ...da se v one druge sploh ne spuščamo :lol1: )

no jst names da bi trobu stisnem kuplongo pa poln gas navrem pa je cesta v hipu prazna :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

one druge kure so bl nevarne. pr živalih saj vidš naprej ko čezno peleš pr človeških pa ponavad glevo z nim obrneš pa ti ni nč jasn kva se na cest dogaja

Ma sam k bi vi men vrjel kokat se mi je pa ze to zgodl B) ...ma nestetokat sm skor zarad pičok u grabn letu :naughty: ...polet se furam na izi kje po lj pa valda da vsaka mal mn k u bikiniju skače ke po pločniku ma ne morš da bi sploh na cesto gledu...prestavo niži pa 10 mem ne...pol se ti pa še nasmehne mal :wacko: :wub: ;)

Ma to se mi je res ze parkat zgodl!!! :naughty: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sam k bi vi men vrjel kokat se mi je pa ze to zgodl B) ...ma nestetokat sm skor zarad pičok u grabn letu :naughty: ...polet se furam na izi kje po lj pa valda da vsaka mal mn k u bikiniju skače ke po pločniku ma ne morš da bi sploh na cesto gledu...prestavo niži pa 10 mem ne...pol se ti pa še nasmehne mal :wacko: :wub: ;)

Ma to se mi je res ze parkat zgodl!!! :naughty: :devil:

:) pol ko to gledaš res čist pozabiš na cesto pa ostal promet (lastne izkušnje) tko da bi skor enkrat eno babico povozu, k je šla čez prehod, jst pa sm gledu dikline :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam še vedno je pa največja nevarnost na cesti, cesta z luknami. :D

Ja, to al pa da so kakšne grbine po cest. Najbl nevaren je v ovinkih, k te fukne počez pol pa prletiš na cesto pa gume zagrabjo te pa fukne v drugo smer. Pa pol še pol ure ne veš kaj se je dogajal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sam k bi vi men vrjel kokat se mi je pa ze to zgodl B) ...ma nestetokat sm skor zarad pičok u grabn letu :naughty: ...polet se furam na izi kje po lj pa valda da vsaka mal mn k u bikiniju skače ke po pločniku ma ne morš da bi sploh na cesto gledu...prestavo niži pa 10 mem ne...pol se ti pa še nasmehne mal :wacko:  :wub:  ;)

Ma to se mi je res ze parkat zgodl!!! :naughty:  :devil:

:) pol ko to gledaš res čist pozabiš na cesto pa ostal promet (lastne izkušnje) tko da bi skor enkrat eno babico povozu, k je šla čez prehod, jst pa sm gledu dikline :devil:

Matr, a bi se mogla babica v bikini napravt da bi jo vidu al kaj? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ne vem kdaj ste vi kej ispit delal sam jst sm ga točno med temi počitncami...jst furam po šiški in veš kere gospodične se to sprehajajo :naughty: :devil: :wacko: :wacko: :wacko:

Ma to res ne morš d bi naravnost pelu...pol pa ni čudn d je taprve par ur dru name ko zmešan-->1. na 125 pa take p***e na cestah d se ti zmeša :wacko: :OK: :OK: :OK:

Ma sam sm meu saj izgovor d sm na pločnike gledu :OK: ...ma morm opazvt okolico d me nebi kej presenetl pa da nebi kdo na cesto skoču :lol1: :lol1: :lol1:

Ja sej k sm se iz enim modelom(okol 25)pelu k je on vozu uro v avtu pa moj inštruktor(okol 30)zravn jst uzadi vs tih un inštruktor se pa z voznikom zezu kva gleda na cesto d more mal pogledat kaj se dogaja na pločnikih :lol1: ...seveda smo vsi vedl zakva se gre :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tocmo tko ena izmet nervarnosti so tud lepe gospodicne. zaradi njih bi se tud lohk parkart ze zaletu. k se ti mem sprehod v bikinih ni sans da stran pogledas pol pa bum v zaden del avtomobila no men se to se ni zgodel. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am, jaz sem se enrkat peljal h kolegu pa je bil na levi gozd, pa nisem ravno divjal, ene 60,70 mogoce pa iz gozda naenkrat zajec s polno paro v mojo sprednjo kolo od strani...me je ornk spigalo, pado na sreco nisem, zajca pa je tudi vrglo nekam...

rezultat, polomnjen zmigavec, pocena plastika malo, poceni nosilci od plastike:( pa luc sprednja je crknla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma jst k mam enduro pa da mi zajc prleti v motor pa da se bi nekak ujeu bi tako za njem po host letu :P :P :P :lol1:

Ja pičke u bikinijih polet znajo bit kr huda stvar :naughty: ...pa u avtu še gre sam na motorju če te zmeša k morš pa še ravnotežje držat...ma res je bolš d se lepo ustavš jo mal pozdravš pa pol bl skuleran naprej furaš :lol1: ...sam č ti pa cifro da pa itak sam o nej razmišlaš je pa huj kt če se ga do mrtvega nalijš! :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...sam č ti pa cifro da pa itak sam o nej razmišlaš je pa huj kt če se ga do mrtvega nalijš!   

Ja pol je najbol da te edn pridrži do streznitve :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je pa to ful zajeban ko so kkšne razpoke na cest pa ti kr gumo notr zagrab! Al pa kkšn listje na tleh pol pa še po možnosti mokra cesta-pa greš po ovinkih tko ko da bi se po ledu vozu!! Mal preveč založiš pa si kuj na tleh!! :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap, to je sele hudic. mene je prav strah ko se vozim tu pr meni, mokra cesta in polno listja na tleh:\

vceraj pa me je blo ful strah se vozit domov, ko sem vido nesreco eno.

sem vido skuter na kriziscu lezat (sem ze mislo da je en kolega, zaradi neonke) pa hitro peljem pogledat pa samo vidim enega lezat na tleh ki nic vedel za sebe se mi zdi, samo nekaj je mrmral... in pol se clovek zamisli...

zaletel pa se je v avto en...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene je prav strah ko se vozim tu pr meni, mokra cesta in polno listja na tleh:\

Tak sem jaz lani pred solo na listju pado :( Jaz pa motor sma mela sreco ker jaz sem brez zelade bil :wacko: motor pa se je pred semaforom vstavo :cry: na sreco so plastike ostale vse cele :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah LISTJE + mokra cesta = jeba Mokra cesta+ Prehod za pešce (zebra) = največja jeba

Enkrat sem bil na kržišču pa mokra cesta je bla pa še zebra in jst speljem, ko me obrne za 180 stopin. V sec. sem gledal v narobno smer. (Zavijal v levo, dal po gasu, obrnilo me je v napsortno smer). Sreča je bla, da ni blo nobenega avta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zebra pa razne druge talne označbe so nevarne k hudič. Ajde, če ti sam ena guma zdrsne še ni take krize, ga lahko uloviš, če pa obedve lahko pa zelo grdo padeš. se spomnem k sm enkrat se ganju pa je mal rosil pa še punco sm mel gor naloženo. Pa prletim na ovink pa tko so dve zebre, pred ovinkom ena, pol pa v ovinku druga. pa mi na drugi spodnese obe gume. Jst ga hitr dvignem tolk da gume spet primejo pa spet založim pa gasa naprej. Druga stvar je pa gladek asvalt. Tm, k se jst dost vozm, je gladek k šajba. Že stokrat me je spodnesel pa sam enkrat sm padu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!