Skoči na vsebino

nevarnosti k prezijo na nas na cestah


romans1

Priporočene objave

Eni mate pač krompir :)

Ja kr doskrat morš met mal krompihja in sreča da cel oz. živ dam prideš. Zdj je tolk nevarnosti da hit kakšno ujemeš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšn občutek se vam je pa ponoč vozt, ne tko po mestu pa to, tko da pičisš km po kakšni ovinkasti cesti pa to. Jst sm se učer zvečer vraču po eni taki cesti pa sm kr piču dokonca, pa tema taka da nism na števc vidu :grrr :P , pa sm pol mal gledu, kolk majhen pas jst osvetim z lučjo in kdaj bi šele opazu kakšno stvar če se bi mi na cesto postavla (kašna mravla, zajc, srna, pes, mučka, krava...) K podnev lohk mal spremlš ukol tebe kaj se dogaja, ponoč si pa omejen samo na to kaj ti luč osveti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje in dekleta.....................pa brez zamere prosim........................ampak SAMI SEBI STE NAJVEČJA NEVARNOST NA CESTI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

VIDENO in PREVERJENO neštetokrat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje in dekleta.....................pa brez zamere prosim........................ampak SAMI SEBI STE NAJVEČJA NEVARNOST NA CESTI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

VIDENO in PREVERJENO neštetokrat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:mellow: :mellow: :mellow: :huh: :huh: :huh: :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr.......k ste me že tok začudeno pogledal!!!!!!!!!!!!!!!!

Pa pejmo mal naštevat:

ad1: Dva golobučna,mlada skuterista se podita po celovški.........seveda v križišču zaostaneta za motorjem(logično a ne)........pa glej ga zlomka,na naslednjem semaforju,pred rdečo lučjo stoji vozilo(mislim,da pravilno).Nenadoma po moji levi in desni pribrenčita nadebudna bodoča motorista.......eden se ustavi pred vozilom......drugi od zadnje haube poleti preko avtomobila.....................uuuuuuuuuuuuuu..tititi avtomobilist....kakšna nevarnost kaj!!!!!!!!Le kerga zlomka se je ustavil pred rdečo lučjo!!!!!!

ad2:Mladi.....spet golobučni skuterist,s še mlajšo....enako golobučno pupiko na zadnjem delu sedeža drvi po celovški ko sneta skira........ko glej ga zlomka,iznenada se v njegovi pametni glavi porodi ideja,da bi štiripasovnico prekal na prehodu za pešce.OK.Vse lepo in prav,če bi se to zgodilo vsaj ob prižgani rdeči za avtomobile.......ne........pametnjakovič zapelje z desnega voznega pasu preko levega diraktno pred nasproti vozeč fiat panda(na njuno srečo) in v velikem in spektakularnem loku poletita kot mali senički na travnik.

a še naštevam.........?????????

Torej TI TI Avtomobilisti,.......TI TI Psi,pa mačke,pa Ježi.......pa kaj vem kaj vse vas še žuli.........

SAMI SEBI STE NAJBOLJ NEVARNI!!!!!!!!........................No sej ko boste mal starejši bo bolš.......................ČE DOŽIVITE!!!!!!!!

Zdej pa pamet u roke,pa se mal zamislte.......VSI POVRST!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tak mate pri vas v ljubljani, tukaj v mariboru je bol težko videt kake brez čelade pa take ''pametne'' poteze, vsaj jaz ne vidim kaj dosti tega tu pri nas :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr.......k ste me že tok začudeno pogledal!!!!!!!!!!!!!!!!

Pa pejmo mal naštevat:

ad1: Dva golobučna,mlada skuterista se podita po celovški.........seveda v križišču zaostaneta za motorjem(logično a ne)........pa glej ga zlomka,na naslednjem semaforju,pred rdečo lučjo stoji vozilo(mislim,da pravilno).Nenadoma po moji levi in desni pribrenčita nadebudna bodoča motorista.......eden se ustavi pred vozilom......drugi od zadnje haube poleti preko avtomobila.....................uuuuuuuuuuuuuu..tititi avtomobilist....kakšna nevarnost kaj!!!!!!!!Le kerga zlomka se je ustavil pred rdečo lučjo!!!!!!

ad2:Mladi.....spet golobučni skuterist,s še mlajšo....enako golobučno pupiko na zadnjem delu sedeža drvi po celovški ko sneta skira........ko glej ga zlomka,iznenada se v njegovi pametni glavi porodi ideja,da bi štiripasovnico prekal na prehodu za pešce.OK.Vse lepo in prav,če bi se to zgodilo vsaj ob prižgani rdeči za avtomobile.......ne........pametnjakovič zapelje z desnega voznega pasu preko levega diraktno pred nasproti vozeč fiat panda(na njuno srečo) in v velikem in spektakularnem loku poletita kot mali senički na travnik.

a še naštevam.........?????????

Torej TI TI Avtomobilisti,.......TI TI Psi,pa mačke,pa Ježi.......pa kaj vem kaj vse vas še žuli.........

SAMI SEBI STE NAJBOLJ NEVARNI!!!!!!!!........................No sej ko boste mal starejši bo bolš.......................ČE DOŽIVITE!!!!!!!!

Zdej pa pamet u roke,pa se mal zamislte.......VSI POVRST!!!!!

vse lepo in prov. se absolutno strinjam s tabo, sam po eni strani pa ni prov da ns vi MOTORISTI mecete vse v EN kos, ker roko na srce, tut nekateri motoristi delajo take stvari po cestah da te kap! se je najdlo pri nas ene par pametnih k so dirkal prot mojstrani gor, pol je pa pred enga zapelu avto k je skoz ovink cez 200 prpelu in se je ubil. tolk casa ni blo miru, pol so pa lahko nehal dirkat. no da zakljucim govori so o NEVARNOSTIH KI PREZIJO NA NAS NA CESTAH in ne o tem kako "golobucani" vozijo po cestah!

ps. pa brez zamere

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr.......k ste me že tok začudeno pogledal!!!!!!!!!!!!!!!!

Pa pejmo mal naštevat:

ad1: Dva golobučna,mlada skuterista se podita po celovški.........seveda v križišču zaostaneta za motorjem(logično a ne)........pa glej ga zlomka,na naslednjem semaforju,pred rdečo lučjo stoji vozilo(mislim,da pravilno).Nenadoma po moji levi in desni pribrenčita nadebudna bodoča motorista.......eden se ustavi pred vozilom......drugi od zadnje haube poleti preko avtomobila.....................uuuuuuuuuuuuuu..tititi avtomobilist....kakšna nevarnost kaj!!!!!!!!Le kerga zlomka se je ustavil pred rdečo lučjo!!!!!!

ad2:Mladi.....spet golobučni skuterist,s še mlajšo....enako golobučno pupiko na zadnjem delu sedeža drvi po celovški ko sneta skira........ko glej ga zlomka,iznenada se v njegovi pametni glavi porodi ideja,da bi štiripasovnico prekal na prehodu za pešce.OK.Vse lepo in prav,če bi se to zgodilo vsaj ob prižgani rdeči za avtomobile.......ne........pametnjakovič zapelje z desnega voznega pasu preko levega diraktno pred nasproti vozeč fiat panda(na njuno srečo) in v velikem in spektakularnem loku poletita kot mali senički na travnik.

a še naštevam.........?????????

Torej TI TI Avtomobilisti,.......TI TI Psi,pa mačke,pa Ježi.......pa kaj vem kaj vse vas še žuli.........

SAMI SEBI STE NAJBOLJ NEVARNI!!!!!!!!........................No sej ko boste mal starejši bo bolš.......................ČE DOŽIVITE!!!!!!!!

Zdej pa pamet u roke,pa se mal zamislte.......VSI POVRST!!!!!

vse lepo in prov. se absolutno strinjam s tabo, sam po eni strani pa ni prov da ns vi MOTORISTI mecete vse v EN kos, ker roko na srce, tut nekateri motoristi delajo take stvari po cestah da te kap! se je najdlo pri nas ene par pametnih k so dirkal prot mojstrani gor, pol je pa pred enga zapelu avto k je skoz ovink cez 200 prpelu in se je ubil. tolk casa ni blo miru, pol so pa lahko nehal dirkat. no da zakljucim govori so o NEVARNOSTIH KI PREZIJO NA NAS NA CESTAH in ne o tem kako "golobucani" vozijo po cestah!

ps. pa brez zamere

Vsekakor so skuteristi najbl nezreli vozniki in kle ni kej. Zglede najmanj zrelih se da vidt prov v lj. Se opravičujem lublančanom k niste vsi taki. Po drugi strani pa tut "odrasli" vozniki niso tko pametni. Se mi je že dostkrat zgodil, da sm vidu kerga k je naredu kakšno oslarijo.

Primer: se paljem jst po cesti normalno in nasprot mi prleti en tip na motorju k je šel prehitevat avto v nepregleden ovink. Kaj bi blo če bi nasprot prpelu tovornjak, k se dost vozjo tm, al pa kerkol drug avto. Kaj bi blo če bi bil na tleh kekšen kamen al pa skala, k tko rade tm ležijo po cesti. Konc koncev, kaj bi blo če bil jst 5 sekund hitrejši in bi vame prgonu.

Primer2: en tip z naše vasi si je ubodu kawo in ga je polet gonu okol brez čelade al pa česar kol. Furu se je po zadnem in ga gonu čez 150. Jst sm sam čaku kdaj se bo razmazu.

Poznam pa tut ljudi, k jih je treba sam pohvalt pa posnemat, kar se vožnje tiče. Niso vsi enaki in zato tut ne morte obtoževat nas zato, ker je recimo vam nekje nek dan nekdo na skuterju preseku pot, šel čez rdečo, whateva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tak mate pri vas v ljubljani, tukaj v mariboru je bol težko videt kake brez čelade pa take ''pametne'' poteze, vsaj jaz ne vidim kaj dosti tega tu pri nas :)

O ja mas take primerke tudi.Tisti ki si je verjetno tvojo celado sposodo tudi sem spada da se sploh nebi menil o teh malih pubecih z 7ih razredov ko majo diteche in grejo navso silo mene prehitevat ker se pac normalo peljem in mi ni za gas tiscat.....In glej jih glej za ritjo ze tadrugi pa se tretji pa tolko da me nena v plocnik potisnejo ker se pac 1x peljem 45 in potem vjugajo pred tabo tolko da se stoje ne naredijo :blink: :wacko: :wacko: Dobro pa si mislis mogoce sem bil tu pa tam isti pa si mislis enim pac ni pomoci :) In potem jih po dolgem opazovanju prehitis in opazijo da se bojo mogli oni in motor zgancke pa cokolino papat :) Prides na krizisce in se vsi okol tebe naguzijo in zacnejo kak to leti bla...bla..bla....se prizge zelena in ker so se specialno sprakirali pred avti se ne znajo odparkirat in zaprejo celi promet :wacko: :wacko: kar seveda upraviceno razjezi voznike

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...malih pubecih z 7ih razredov ko majo diteche in grejo navso silo mene prehitevat ker se...

Spet ditechi <_<!! A mislš da tisti z d.n.a. pa nobenih neumnosti ne delajo? :fight2: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet ditechi <_<!! A mislš da tisti z d.n.a. pa nobenih neumnosti ne delajo? :fight2: :BUA:

Se ISKRENO OPRAVICUJEM da sem pozabil omenit aeroxe da nebo spet kdo uzaljen...samo najvec je ditechov in z temi se najbol preseravajo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pa kdaj še večji problem kot največji norci!!

Ja punce punce :grrr :grrr :grrr

Jst poznam eno punco, ki je bla moja moja sošolka u osnovni šoli in smo bli letos skupi na odletnici valete nek u enih rovtah (pol ure vožnje od nas) in ko smo se ob 4.00 vračali domov kar dosti veseli, popila smo kr neki, ona z SF2 + zx in jst z mojim NRG jem. Deklina je mela gor še eno se pravi skupaj (45 + 45 = 90 kg) jst pa tut eno (se pravi 70 + 55= 125kg) Njej je šov motor skor čist isto k men (gor dve lažji deklini) in motor je imela komaj mesec dni in sem jo po tistih ravninah in ovinih polnih peska komi lovil, jst sm mislu da bo čist na u sakmo uvinku vn letela, nepregledne uvinke sekala in podobno..... Deklini se je strgalo :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugač pa na srečo nism vidu dost takih punc za balanco

sej ko pa jo boš vidu pa se takoj umakn s ceste, k te so nevarne... :ph34r: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se ISKRENO OPRAVICUJEM da sem pozabil omenit aeroxe da nebo spet kdo uzaljen...samo najvec je ditechov in z temi se najbol preseravajo

Dost frajerski motor je. (po obliki in barvah)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ko pa jo boš vidu pa se takoj umakn s ceste, k te so nevarne... :ph34r: :rolleyes:

...niso vse enake...

nekatere so pravi profiji-sicer redke :D

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!