Skoči na vsebino

V8 avtomobili


jhribar1

Priporočene objave

Ker je leto naokoli, bom spet objavil tale post, pa upam dane bom zadnji, ki ga je napisal - v tej temi B) :D

Vse ljubitelje ameriških vozil vabim na tretje mednarodno srečanje, ki bo potekalo pri avtocentru "Špan" Lj.Brezovica s pričetkom v soboto 15.9. ob 13h.

Ker je glede srečanja po treh letih še vedno nekaj nejasnosti bi rad še enkrat poudaril, da so dobrodošli prav VSI ameriški avtomobili! - NOVODOBNI, OLDTIMERJI, OFF ROAD, PICK UP, ŠPORTNI, SEDANI, ENOPROSTORCI, VANI... PREDELANI ALI NEPREDELANI!! In ni nujno, da je ravno V8!

Program na kratko:

Zbor

Krožna vožnja

Car wash

Burn out (?) se še dogovarjamo z lastnikom prostora

Izbor naj vozila (10 kat.)

Live music

Erotic show...

PLUS

Hrana, pijača

stojnice

War camaro

Kamping...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej B-52 bomber

ker USA car pa maš ti

predvidevam da maš ker pišš vabila

Ti nič posebnega, zaenkrat še transsporta. Iščem ba nekaj bolj konretnega, sam kaj ko se preveč zmišljujem. :? :closedeyes:

, pa še sam ne vem kaj bi rad mel. Kakšen van, pick up ali pa oldie iz 50-ih, so v ožjem rangu. No, do drugega leta bo pa že neki padel ! Vsaj upam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na avtomobilizmu.com je nekje tema o ameriških avtomobilih oz. o uvozu v slovenijo...mislm, da se ena firma prov s tem ukvarja, če je kdo zainteresiran, lahko prečekira, oz. bom probu najdt link...

Pr nas je že en...oz. v krškem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OMG, enga za res pocen prodaja.. ta k je na konc te teme.. zanimiv!! pa ql oprema pa vse to! :) sam kaj k je štorast za naše ceste

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi si nabavu pick up

če nebi tok žru

pa nebi bli problemi rezervni deli

Brez zamere, ampak rezervni deli pa res niso nobeben problem. Najkasneje, ampak res najkasneje v enem tednu jih imaš tukaj, cene- ceneje kot za vsakega Renaulta. Verjemi, saj imam veliko kolegov, ki imajo US avte.

Kar se pa porabe tiče. Povrečno ameriški avto popije manj bencina kot povprečen slovenc piva , vina , itd :yes:

Če pa koga kaj več o uvoz in teh zadevah zanima pa na moj home page!

Kar se pa tiče tega ali so avti štorasti, pa tega še nisem slišal od nobenega lastnika!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez zamere, ampak rezervni deli pa res niso nobeben problem. Najkasneje, ampak res najkasneje v enem tednu jih imaš tukaj, cene- ceneje kot za vsakega Renaulta. Verjemi, saj imam veliko kolegov, ki imajo US avte.

Kar se pa porabe tiče. Povrečno ameriški avto popije manj bencina kot povprečen slovenc piva , vina , itd :yes:

Če pa koga kaj več o uvoz in teh zadevah zanima pa na moj home page!

Kar se pa tiče tega ali so avti štorasti, pa tega še nisem slišal od nobenega lastnika!

opa hudo

kolk pa je kej registracija za te zverine

npr. za kake ford pick-up vrjanta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, zdaj sem bil pol ure pred računalnikom, gledal v to stran in sanjaril.... kako se peljem po ovinkasti prekmurski cesti z mojim Pontiacom GTO (2004). Kak pa ta avto dobro gre in kakšen zvok ima! Potem pa okno zaloputne zaradi vetra in pffff. Konec sanj :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Registracija za pick up- e je relativno poceni, ker so registrirani po tovorna vozila!

Primer: motor 5.7l, 190km- cca 500E!

Če imaš pa oldimerja si pa sploh zmagu! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, pick upi so tovorna vozila, zato pride registracija ob zgoraj navedenih podatki in nosilnosti do ene tone cca 500E.

Tako da kilovati in kubiki sploh ne igrajo več bistvene vloge za plačilo reg.

Lahko pa pride do drugega problema, ko vozilo presega dovoljeno nosilnost, za vožnjo z izpitom B kat. Primer- Dodge Ram Heavy Duty :wub: :worship: , sicer pa ta problem ni prav pogost, ker sta po meni znanih podatkih v Slo. samo dva :D

fourwheeler98Dodge.jpg

Popravljeno . Popravil B-52 bomber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pick-up lahko ima nosilnost, recimo tono in pol, lahko pa ga zavaruješ samo za nosilnost do pol tone. Marsikdo tega ne ve. V prometni ti bo vseeno pisalo nosilnost tono in pol, samo zavarovanje pa je za do pol tone. V končni fazi je na vsakemu posamezniku, koliko bo vozil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za mojga pick upa Ford f150 4.9l 150 hp in tono nosilnosti je polna registracija (brez popustov) cca 500eur! Za dele ni problem za redne servise uglavnem vse dobim tukaj zaenkrat sem moral v dveh letih prek neta naročit samo zadnje zavorne cilindre - 5dni! Veliko hitreje kot je moja mama čakala na prednje zavorne ploščice za citroena AX na uradnem servisu- Mičken več kot 14 dni! Mimogrede zavorne ploščice za mojega forda sem dobil v 24urah! - pa še ceneje so ble!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!