Skoči na vsebino

V8 avtomobili


jhribar1

Priporočene objave

nisem, je bilo pa zabavno :evilgrin:

Hehe!Napiš PM če se boš odeležil še kakšne predstavitve, bom pršu jz tut zram če nebo velik dela v delavnici! :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Hmm da malo osvežimo temo!

800-balbo_van2.jpg

800-balbo_van1.jpg

Najbolj pa sem navdušen nad kvaliteto fotografij(ne, nisem slikal jaz) :worship:

Pa drugače kaj je novega, je kdo kaj nabavil? Kakšen charger mogoče? :D :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Hmm da malo osvežimo temo!

800-balbo_van2.jpg

800-balbo_van1.jpg

Najbolj pa sem navdušen nad kvaliteto fotografij(ne, nisem slikal jaz) :worship:

Pa drugače kaj je novega, je kdo kaj nabavil? Kakšen charger mogoče? :D :naughty:

Mal slikc iz petka ko smo šli na pivo!

dsc09578.jpg

dsc09580.jpg

dsc09581.jpg

dsc09586.jpg

dsc09587.jpg

dsc09588.jpg

dsc09596.jpg

dsc09607.jpg

dsc09612.jpg

dsc09598.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo sem gledal po mobile pika de-e in videl, da se novi Challengerji prodajajo po smešno nizkih cenah (okoli 20.000€ se začne). Je to mogoče? Legalno se verjetno tega ne da registrirat, ampak se je potrebno obrniti na razne "črne posrednike", ne?

2009-Dodge-Challenger-SRT8-09.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo sem gledal po mobile pika de-e in videl, da se novi Challengerji prodajajo po smešno nizkih cenah (okoli 20.000€ se začne). Je to mogoče? Legalno se verjetno tega ne da registrirat, ampak se je potrebno obrniti na razne "črne posrednike", ne?

2009-Dodge-Challenger-SRT8-09.jpg

Hja zadeva je zanimva! Avto se vsekakor da registrirati legalno v Nemčiji, je pa zato zadeva veliko bolj kočljiva pri nas, zaradi naših veleumov na homologacijah!

Čeprav je avto že registriran v EU in ima vse mogoče TUV-e, to ne velja pri nas in tu nastane problem.

Sem pa slišal, da jih je kar nekaj že pripeljalo avte in so jih tudi registrirali(Mustang, Corvette, Ford F250, ...), kako ti pa ne znam povedat. Vsekakor pa se da zadeva primerjati z križevim potom, vzponom na Himalajo,...

Aja, iz Amerike ga dobiš še veliko ceneje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne vem, kje so mi pravili... da je na mobisuxu en stric, ki lahko zrihta homologacijo za katerikoli USA avto? Sicer ni poceni, ampak vseeno, potem ga imaš :) Me pa zanima, kako je z naročanjem rezervnih delov za amerikanose. Namreč... jaz sem skoraj trdno odločen, da hočem ameriški avto (in few years). Te evropske zadeve (BMW, MB, Audi itd.) so pri nas že tako pogoste, kot Zastave pred 20-imi leti :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne vem, kje so mi pravili... da je na mobisuxu en stric, ki lahko zrihta homologacijo za katerikoli USA avto? Sicer ni poceni, ampak vseeno, potem ga imaš :) Me pa zanima, kako je z naročanjem rezervnih delov za amerikanose. Namreč... jaz sem skoraj trdno odločen, da hočem ameriški avto (in few years). Te evropske zadeve (BMW, MB, Audi itd.) so pri nas že tako pogoste, kot Zastave pred 20-imi leti :P

sj je (biu) tudi na temu forumu prijavljen če se ne motim.. ima v USA eno firmo ki uvaža ameriške avte za v SLO (pa vrjetn tut druge evropske države) po dokaj nizki ceni :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne vem, kje so mi pravili... da je na mobisuxu en stric, ki lahko zrihta homologacijo za katerikoli USA avto? Sicer ni poceni, ampak vseeno, potem ga imaš :) Me pa zanima, kako je z naročanjem rezervnih delov za amerikanose. Namreč... jaz sem skoraj trdno odločen, da hočem ameriški avto (in few years). Te evropske zadeve (BMW, MB, Audi itd.) so pri nas že tako pogoste, kot Zastave pred 20-imi leti :P

:OK: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Jaz jih naročam direktno iz usa, lahko pa jih naročiš tudi iz Nemčije.

Iz Usa so ceneje, ampak traja kakšen dan dlje!

Pa verjemi mi da so deli zelo zelo poceni(vsaj za Chevrolet in Gmc),veliko ceneje kot za vsak evropski avto ki sem ga imel (vključno z poštnino).

Npr: Oljni Filter 2$, Svečke 8 kom 2,35$, zadnji zavorni cilindri 9 $(par),....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm enkrat kontaktiral moža ki je rihtal iz USA avte...tudi mustange 67´ ki so prekleto redki...za zelo smešn dnar (npr omenjen ford ki je bil v delujočem stanju a originalen za 8k €!!) kakšen urihtan avto pa za dobrih 12k€...tko de mnogo mnj kot bi pričakoval :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm enkrat kontaktiral moža ki je rihtal iz USA avte...tudi mustange 67´ ki so prekleto redki...za zelo smešn dnar (npr omenjen ford ki je bil v delujočem stanju a originalen za 8k €!!) kakšen urihtan avto pa za dobrih 12k€...tko de mnogo mnj kot bi pričakoval :worship:

ko pa moreš tak avto popravit ugotoviš da to dela 1 ali 2 mehanika in da te lahko pride prekleto drago. sem razmišljal o tem in opustil upanje ker nisem mehanik. ajde če ti je to edina strast in hobij, če pa je zraven še motor in še kaj pa zmanjka €.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko pa moreš tak avto popravit ugotoviš da to dela 1 ali 2 mehanika in da te lahko pride prekleto drago. sem razmišljal o tem in opustil upanje ker nisem mehanik. ajde če ti je to edina strast in hobij, če pa je zraven še motor in še kaj pa zmanjka €.

Kaj pa trobezljaš!!?? O.K. se strinjam, da je težko vzdrževati motor + avto. Vendar deli za USA avto niso dragi, velikokrat cenejš od povprčnega avta, ki se vozijo po slovenskih cestah. Dele dobiš iz ZDA v roku 5 do 10 dni iz nemčije še hitreje! Dalj časa se morda čaka samo na res kakšen poseben del. Mehanik, ki ne zna popravit USA avta ne zna popravit ničesar, še posebej, če je avto starejši letnik in nima nič elektronike.! Saj v osnovi so vsi avti enaki! Štiri kolesa in motor na notranje izgorevanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo tale lepotec je bil pa na Faaker Seeju viden :worship: :evilgrin:

mal preveč je spuščen za moj okus.. drgač pa ZLO lep :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa trobezljaš!!?? O.K. se strinjam, da je težko vzdrževati motor + avto. Vendar deli za USA avto niso dragi, velikokrat cenejš od povprčnega avta, ki se vozijo po slovenskih cestah. Dele dobiš iz ZDA v roku 5 do 10 dni iz nemčije še hitreje! Dalj časa se morda čaka samo na res kakšen poseben del. Mehanik, ki ne zna popravit USA avta ne zna popravit ničesar, še posebej, če je avto starejši letnik in nima nič elektronike.! Saj v osnovi so vsi avti enaki! Štiri kolesa in motor na notranje izgorevanje.

ko je tona klemenčič pred leti kupil camarota (letnik 63 ali nekaj takega) me je zadeva zanimala in sem malo preverjal ker poznam nekaj ljudi ki bi mi lahko pripeljali avto iz ZDA. no ko sem videl da je treba te zadeve vseeno vsaj dobro pošraufat ko jih kupiš ker niso ponavadi v super stanju, ker samo nisem mehanik in bi torej moral dat drugemu, pa dele dobit iz ZDA itd. sem ugotovil da zadeva vseeno ni tako poceni kot je mogoče mamljiva nizka nabavna cena.

ker takšen avto potem nebi uporabljal vsak dan in bi torej bil hobi je zadeva bila malo draga. par tisoč dolarjev za nabavo se ne sliši dosti ampak z par tisoč zraven da ga dobro urediš pa to ni več bagatela. pa registracija, poraba,....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tazga avta normalno neboš kupu za v službo (sploh zaradi porabe)...tko de če maš dnar, voljo, voljo, voljo in še kupc znanja povrh si zmagou. Jst ga bi rabu za ob nedelah se jt pelat pa kšn burnout narest :D to bi pa blo to, kr čene bi ceu mesc delal za bencin :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pa mamljivo, če so takšne cene. Koliko pa traja, če si recimo neki del naročiš iz USA?

10 dni včasih malo manj, iz nemčije pa 2-5dni!

Fantje nehajte ga srat. Usa avti imajo enake motorje kot raketoplani in seveda jih pri nas ne zna nihče popraviti, razen mene, ker sem bivši inžinir od NASE :naughty:

Je pa res da so pri nas včasih računali kot , da bi popravljali raketni motor, samo da so videli amerkanca. Hvala bogu se je to spremenilo!

Če pa kupiš razvalino, pa nimaš drugea pričakovat kot da bo potrebno vložit še marsikakšen $, da bo zadeva taka kot je treba!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko je tona klemenčič pred leti kupil camarota (letnik 63 ali nekaj takega) me je zadeva zanimala in sem malo preverjal ker poznam nekaj ljudi ki bi mi lahko pripeljali avto iz ZDA. no ko sem videl da je treba te zadeve vseeno vsaj dobro pošraufat ko jih kupiš ker niso ponavadi v super stanju, ker samo nisem mehanik in bi torej moral dat drugemu, pa dele dobit iz ZDA itd. sem ugotovil da zadeva vseeno ni tako poceni kot je mogoče mamljiva nizka nabavna cena.

ker takšen avto potem nebi uporabljal vsak dan in bi torej bil hobi je zadeva bila malo draga. par tisoč dolarjev za nabavo se ne sliši dosti ampak z par tisoč zraven da ga dobro urediš pa to ni več bagatela. pa registracija, poraba,....

Kakorkoli že, vzdrževanje USA avta ni nič večji strošek, kot kakega druge avta!! Seveda je odvisno v kašnem razredu je avto.

Jaz imam 17let star US avto za vsak dan in to ravno zato ker si, kaj drugega ne morem privoščit! Avto je bil poceni in tudi vzdrževanje ni drago!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!