Skoči na vsebino

V8 avtomobili


jhribar1

Priporočene objave

Kok je bla ta komedija odštekana :D

Njabolš je bil tist del ko je AL-ov Dodge mel mau mnj kt milion milj in so mu za nagrado ponudli nouga viperja...tok se je bau da ga neb kdo odpelal ponoči da je šel spat v avto. Odpru garažna vrata da je gledal zvezde, zaspal in se naslonu na menjalnik :D No in takrat se je zapelal na ulico in je meu miljon milj pa še nek malzga tko de viperja ni mogu dobit :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa trenutno to vozim (črnega) :whistle:

ampak ni V8 :headbang:

Popravljeno . Popravil PERVY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje ti je pa to uspelo dobit? Maš na posojo?

službeno :evilgrin:

nisem spremenil o amerjih od leta 1970 dalje :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

nice! :worship: te feltne so mi ful lepe, čeprov pašejo mrbit bl na kakšnga Camarota, Chargerja ipd. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žabarska !

Še eden... vdih, izdih.

Aha...hrastniška, da se ne boš mučil. Poglej na zemljevid :whistle: (Mimogrede, tablica se lahko prenaša...a si za časom :whistle: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Če bi imel v lasti delavnico-servis in vsaj eno benzinsko črpalko-bi ga tudi jaz vozil,seveda ne takega lepo pobarvanega in brez batov kupil bi si novega.Brez batov in s svojimi ca 2-mi tonami železa, pa bo kar za na dinos.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi imel v lasti delavnico-servis in vsaj eno benzinsko črpalko-bi ga tudi jaz vozil,seveda ne takega lepo pobarvanega in brez batov kupil bi si novega.Brez batov in s svojimi ca 2-mi tonami železa, pa bo kar za na dinos.

da odgovorim tvojemu predhodniku: avto je letnik 1979.

železa na avtu ni ravo veliko, saj je karoserija iz poliester laminata. šasijo pa predstavljata dve tračnici, na katere je pritrjen motorček.

definitivno avto ni za na dinos. sploh glede na to, da deviško novo gm350 turn-key-engine s 400+ HP dobiš že za 4.000 eur.

novo c6 si lahko kupi vsak, za usposobiti oldtimerja pa vseeno rabiš še kaj drugega kot kreditno kartico z ustreznim kritjem...

in zagotovo je tale naš oldtimerček bolj azzkikrski kot kakšen novi vozek...

poraba sicer ni pretirano grozna, sploh sedaj, ko z novim edelbrockovim vplinjačem troši samo še 30l/100km.

l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poraba sicer ni pretirano grozna, sploh sedaj, ko z novim edelbrockovim vplinjačem troši samo še 30l/100km.

l.p.

žejn madafaka.

in, uživaš v vožnji od ene tankštele do druge? al nosiš kanistre s sabo?

drgače pa prava kočija za vikende

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je že tako, da za zadek tega avta nikoli ne več kam ga bo sunilo, hehe

sicer pa je tablica "povzeta" iz fima con-air...

tank ima sicer 100l, tako da dometa ima dosti več kot moj mopedek.

in ja, to je avto za popoldanske letne fure, brez strehe, z vetrom v plešavem temenu ;)

l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!