Skoči na vsebino

V8 avtomobili


jhribar1

Priporočene objave

Verjetno vas je vse "fene" ameriških avtov kar bolelo,ko ste gledali Top gear Jeremy Clarkson "The Good The Bad The Ugly 2006"

Še sam sem mislil,da so američani malo boljši avti in ne taka jajca od jajc!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno vas je vse "fene" ameriških avtov kar bolelo,ko ste gledali Top gear Jeremy Clarkson "The Good The Bad The Ugly 2006"

Še sam sem mislil,da so američani malo boljši avti in ne taka jajca od jajc!

Vidiš, isto kot pri RC8, you just don't get the point...

Pač, ti gledaš na to da bo motor/avto/karkoli najboljše, eni pa včasih vemo da se pelje kot karjola, ampak ima druge čare, ki odtehtajo slab rajd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mislim tudi tako, vsak ima svoje prednosti in slabosti. Meni na primer zunanji videz ameriških avtov ubija, res je noro dober. Je pa res da se kakšen mustang težko primerja z imprezo ali pa evo-tom, če gledamo vozne lastnosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mislim tudi tako, vsak ima svoje prednosti in slabosti. Meni na primer zunanji videz ameriških avtov ubija, res je noro dober. Je pa res da se kakšen mustang težko primerja z imprezo ali pa evo-tom, če gledamo vozne lastnosti.

Ne težko, se sploh ne more in se ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Niti ni narejen, da bi se :) Pri Top Gearu imajo včasih bedaste primerjave, najbolj objektivno pa ocenjevanje postane, če je novinarjev več. Enkrat so primerjali 300C SRT in BMW M5. Mislim, ne moreš primerjat avtomobilov iz dveh različnih cenovnih razredov. Za ceno M5 si lahko kupiš vsaj 3 300C SRT. V Ameriki jasno, če gledamo na znamki domači trg. Pa tudi z uvozom, sej je vseeno. Skratka, avto ni toliko slabši, stane pa bistveno manj. Poleg tega, če se ne motim, je imel tudi Mercedes prste vmes pri oblikovanju vzmetenja, ki so ga tako zelo popluvali. A skoraj identično je v E-Klassi, samo, tam pa je ok. Mislim, eh, gluposti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole je pa moja V8 igrača, ki trenutno čaka na nov motor... bati-pogledali-skozi-blok.press

Dobro si to nabavo! :) Upam, da ti ga uspe čimprej spravit v "vozno stanje". Gume so nore - prave balonarce :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidiš, isto kot pri RC8, you just don't get the point...

Pač, ti gledaš na to da bo motor/avto/karkoli najboljše, eni pa včasih vemo da se pelje kot karjola, ampak ima druge čare, ki odtehtajo slab rajd.

Druge čare lahko ima oldtimer za katerega veš,da ne more neki bit!Od novega avta pa sigurno pričakujem malo več

!

Niti ni narejen, da bi se :) Pri Top Gearu imajo včasih bedaste primerjave, najbolj objektivno pa ocenjevanje postane, če je novinarjev več. Enkrat so primerjali 300C SRT in BMW M5. Mislim, ne moreš primerjat avtomobilov iz dveh različnih cenovnih razredov. Za ceno M5 si lahko kupiš vsaj 3 300C SRT. V Ameriki jasno, če gledamo na znamki domači trg. Pa tudi z uvozom, sej je vseeno. Skratka, avto ni toliko slabši, stane pa bistveno manj. Poleg tega, če se ne motim, je imel tudi Mercedes prste vmes pri oblikovanju vzmetenja, ki so ga tako zelo popluvali. A skoraj identično je v E-Klassi, samo, tam pa je ok. Mislim, eh, gluposti :)

Cena pri nas je 48000eu!Se pravi dobiš dva C300 5,7 hemi za enega M5!Ne pa 300c srt8 ki je dražji!

300C je postavljen na podvozje MB E iz leta 1996 pa še to na navadno podvozje ne pa od amg!Že takrat so poudarjali,da ni narejeno za hitro vožnjo!Redke so bile E430 ki so imele 279konjev in te so popljuvali in rekli,da ji veliko bolj pristoji slabši motor ali pa amg!Ta 300C srt8 motor,ki ima 430konj podvozje pa isto kot ga je imel tudi E 220d,ki je imel 95 konjev!Sploh pa ni niti realno,da bi lahko bilo podvozje,ki so ga razvili pred 14leti neki primerljivega z današnjim!

Kar se pa TOP GEAR tiče pa so kar realni,razen mogoče ta njihov jaguar je bolj tak no...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro si to nabavo! :) Upam, da ti ga uspe čimprej spravit v "vozno stanje". Gume so nore - prave balonarce :)

avto bo vozen že v letošnjem decembru.

motor je že na poti, k mehaniku pride danes ali jutri...

glede primerjav t.i. ameriškega sranja z raznimi imprezami in evoti pa vam ponujam naslednjo lastno izkušnjo:

drži, da se se poršejeva karera in micubišijev recimo evo peljeta bolje, lažje in predvsem natančneje kot recimo moja korveta ali mustang.

ampak več vzdihov, pogledov, občudovanja, pohval in podobnega sem deležen kot razmrščen voznik ropotajoče 30 let stare korvete, kot pa polizan in spedenan nažigovalec nizkokubaturnega rally specialca.

l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjamem, da si deležen več pogledov........ampak, poraja se mi vprašanje...........

A so ti pogledi od descov.......al pohotnih in vlažnih pičk.

V prvem primeru......ti lahko zaželim samo......."moje sožalje".

V drugem pa......."pizda, stari, full sem ti fouš" !!!!!!! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brezveze da se sploh preganjamo kaj je boljše, nabrita Impreza, M3, Skyline, Supra, alpa old-school ameriški Muscli, ker je sama primerjava že krneki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjamem, da si deležen več pogledov........ampak, poraja se mi vprašanje...........

A so ti pogledi od descov.......al pohotnih in vlažnih pičk.

V prvem primeru......ti lahko zaželim samo......."moje sožalje".

V drugem pa......."pizda, stari, full sem ti fouš" !!!!!!! :evilgrin:

od descov in od žensk.

taprve zanimajo predvsem tehnični detajli, tadrugim pa je taka ameriška kripa garancija za kaj drugega.

vlažne postanejo kasneje, ko se na notranji strani vetrobranskega stekla že pričnejo poznati odtisi malih ženskih nogic. še dobro, da so sedeži usnjeni.... :naughty:

Tako je, taka primerjava je brezvezna, ker se ve da je Impreza najboljša.

seveda da je, prav tako je tvoj ati najmočnejši od vseh atekov nasploh, ti pa itak da imaš najdaljšega in najlepšega qrca na svetu!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ELO.......

Pizda.....stari....res sem ti fouš!!!!!!!

P.S......zgolj prijateljski nasvet.........sam tolk pazi, da ne bodo nožice preveč male.......sej veš, pred 16-im letom......je kaznivo :whistle: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Popravljeno . Popravil klimbra
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od descov in od žensk.

taprve zanimajo predvsem tehnični detajli, tadrugim pa je taka ameriška kripa garancija za kaj drugega.

vlažne postanejo kasneje, ko se na notranji strani vetrobranskega stekla že pričnejo poznati odtisi malih ženskih nogic. še dobro, da so sedeži usnjeni.... :naughty:

seveda da je, prav tako je tvoj ati najmočnejši od vseh atekov nasploh, ti pa itak da imaš najdaljšega in najlepšega qrca na svetu!!!

Za prvo nevem, drugo pa absolutno drži!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak več vzdihov, pogledov, občudovanja, pohval in podobnega sem deležen kot razmrščen voznik ropotajoče 30 let stare korvete, kot pa polizan in spedenan nažigovalec nizkokubaturnega rally specialca.

in prideš do bistva kaj ti avto (isto je pri motorjih) pomeni. ali uživaš v vožnji daleč od pogledov ljudi na kaki ovinkasti gorski cesti ali pa v počasnem kruzanju nekje kjer je čimvečja gužva in te vidi čimveč ljudi.

ne dajem sodb, samo izpostavljam bistvo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enim to, drugim ono...

tale darwin je kar qurba ja, pa genetika tudi!!!

pa gravitacija, ta je šele sranje :headbang: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je, taka primerjava je brezvezna, ker se ve da je Impreza najboljša.

Dečko,dečko slabo se ti spoznaš na avte kot tud na drugo!Impreza še v rito ne gleda evota tolk bolš avto je!Mogoče ne po konjih v elektroniki pa je izredno velika razlika!Vsaj to kar lahko mi kupimo!Pusti neserijske avte!

Pa ne mi primerjat 20 in še velik več let starih avtov z novimi!Oldtimer je oldtimer!Novo je pa novo!So mi pa zanimivi tako,da....Vidim pa,da vas je tle velik pozerjev :headbang: :headbang: Prav smilite se mi!Sploh ker smo na koncu prišli do tega,da vi teh avtov nimate za svojo dušo ampak za poziranje z poceni avti,ker očitno za drage nimate!Le pozirajte bomo mi manj opazni :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Druge čare lahko ima oldtimer za katerega veš,da ne more neki bit!Od novega avta pa sigurno pričakujem malo več

!

Za normalno vožnjo dobiš še preveč za to ceno :) Chevrolet Malibu stane manj kot Ford Mondeo, pa je 3 krat večja krava z nekajkrat več opreme. Sigurno jih pa ne moreš primerjati s oldtimerji. Ta izjava je na meji nepoznavanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cena pri nas je 48000eu!Se pravi dobiš dva C300 5,7 hemi za enega M5!Ne pa 300c srt8 ki je dražji!

300C je postavljen na podvozje MB E iz leta 1996 pa še to na navadno podvozje ne pa od amg!Že takrat so poudarjali,da ni narejeno za hitro vožnjo!Redke so bile E430 ki so imele 279konjev in te so popljuvali in rekli,da ji veliko bolj pristoji slabši motor ali pa amg!Ta 300C srt8 motor,ki ima 430konj podvozje pa isto kot ga je imel tudi E 220d,ki je imel 95 konjev!Sploh pa ni niti realno,da bi lahko bilo podvozje,ki so ga razvili pred 14leti neki primerljivega z današnjim!

Kar se pa TOP GEAR tiče pa so kar realni,razen mogoče ta njihov jaguar je bolj tak no...

Govorimo o državi izvora. Pri nas Američane predrago tržijo, zato si ga raje grem iskat. Kolikor jaz vem, je samo vzmetenje narejeno na podobni osnovi, ne delita pa si podvozja. Podvozje si deli z Dodge Chargerjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim pa,da vas je tle velik pozerjev :headbang: :headbang: Prav smilite se mi!Sploh ker smo na koncu prišli do tega,da vi teh avtov nimate za svojo dušo ampak za poziranje z poceni avti,ker očitno za drage nimate!Le pozirajte bomo mi manj opazni :krneki:

Ja, pa kaj :P Četudi bi imel denar, si nekega zlajnanega Porscheja, Audija RS, Ferrarija, Subaruja itd. ne bi kupil, ker nimam takega stila vožnje, da bi se naganjal skozi ovinke in na ta način praznil jajčka. Po eni strani si jih z motorjem, po drugi mi jih pa punca. Sicer pa, koliko je takih, ki res "znajo" izkoristit avto in ga nažigat po ovinkih? Mislim, poznam ljudi, ki imajo nemške superdrage specialke, pa se vozijo popolnoma normalno - razen na avtocesti, ker tudi meni s 12 let starim Mondeom ni problem preko 200km/h stisnit. Zaradi prometa, slabih cest in policije je dirkanje po starih cestah na meji nemogočega. Sicer pa lahko tudi solzico potočiš zame, če hočeš, me ne gane. Za 20.000$ bom jaz imel Mustanga, ki ga bom od časa do časa malo stisnil, bo dovolj lep zame in to mi je najbolj pomembno. Boli me mehko meso, kaj si misli sosed, mama al pa ti. Glavno, da mi bo všečen, da se bom počutil drugače kot ovca in ponavljal za drugimi in da mi bo predel ameriški (!) V6. Ti pa lahko šparaš za Imprezo pa se greš na ride naganjat, če hočeš in če ti na ta način zraste falus - hvalabogu. Mene Impreza, ki niti oblikovno ni všečna pa še kar nekaj jih je v Sloveniji, pač ne gane. Vsako tele ma svoje vesele.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dečko,dečko slabo se ti spoznaš na avte kot tud na drugo!Impreza še v rito ne gleda evota tolk bolš avto je!Mogoče ne po konjih v elektroniki pa je izredno velika razlika!Vsaj to kar lahko mi kupimo!Pusti neserijske avte!

Pa ne mi primerjat 20 in še velik več let starih avtov z novimi!Oldtimer je oldtimer!Novo je pa novo!So mi pa zanimivi tako,da....Vidim pa,da vas je tle velik pozerjev :headbang: :headbang: Prav smilite se mi!Sploh ker smo na koncu prišli do tega,da vi teh avtov nimate za svojo dušo ampak za poziranje z poceni avti,ker očitno za drage nimate!Le pozirajte bomo mi manj opazni :krneki:

u, dobro si me nagrunto tak hitr :D prvo kot prvo je bla zajebancija, drugo kot drugo vem kaka bomba je evo, brez skrbi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, pa kaj :P Četudi bi imel denar, si nekega zlajnanega Porscheja, Audija RS, Ferrarija, Subaruja itd. ne bi kupil, ker nimam takega stila vožnje, da bi se naganjal skozi ovinke in na ta način praznil jajčka. Ti pa lahko šparaš za Imprezo pa se greš na ride naganjat, če hočeš in če ti na ta način zraste falus - hvalabogu. Mene Impreza, ki niti oblikovno ni všečna pa še kar nekaj jih je v Sloveniji, pač ne gane. Vsako tele ma svoje vesele.

Glej dejstvo je tako,da se mi smilite vsi tisti,ki imaste avte in motorje kakršnekoli že samo zato,da pozirate in ne za dušo!Sam sem mislil,da ko vidim tipa v oldtimer korveti,da jo ima za svojo dušo in ne zato,da ga vsi gledajo!

Pa tudi men impreza ni ne oblikovno všeč,ne za vozit l.2006!Sej ne rečem gre lepo sam je glasna,pije več kot jz :unsure:

Mi kaj druga velik bolj sede!Glej ker vsa stvar je v tem,da so tudi meni všeč USA avti oblikovno!Predvideval pa sem da se ti po letniku 2003 tudi peljejo kot EU avti.Tako sem bil pač potem razočaran nad videnim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupi si Golf TDI VI pa dej mir :closedeyes:

sam pametujete tukej...ne pišite če vam niso všeč USA cars :headbang:

a tega se spomite :)

post-1406-1227970365_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil kađiva
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!