Skoči na vsebino

V8 avtomobili


jhribar1

Priporočene objave

Glej dejstvo je tako,da se mi smilite vsi tisti,ki imaste avte in motorje kakršnekoli že samo zato,da pozirate in ne za dušo!Sam sem mislil,da ko vidim tipa v oldtimer korveti,da jo ima za svojo dušo in ne zato,da ga vsi gledajo!

Pa tudi men impreza ni ne oblikovno všeč,ne za vozit l.2006!Sej ne rečem gre lepo sam je glasna,pije več kot jz :unsure:

Mi kaj druga velik bolj sede!Glej ker vsa stvar je v tem,da so tudi meni všeč USA avti oblikovno!Predvideval pa sem da se ti po letniku 2003 tudi peljejo kot EU avti.Tako sem bil pač potem razočaran nad videnim!

Pa ne rabijo se ti :) Vsak ima pač svoje veselje. Jaz svojo Kawo ožemam do onemoglosti in je daleč od pozerskega motorja. Ampak z avtom pa (več) ne divjam. Predrag bencin, preveč policije, nevarnost, da povzročiš večjo nesrečo... Nevem, ne rabim nekega ultra zmogljivega avtomobila. Američana bi pač imel, ker mi je všeč oblika in ker sem teh evropsko - japonskih dizajnov že rahlo naveličan. Nevem, mogoče se preveč pojavljajo po cesti. Pa vsak, ko ima malo preveč denarja, kupi Audija ali pa BMW-ja, ker je to neki statusni simbol, okus pa imajo imetniki načeloma podrejen množici. Itak ne vejo, kaj jim je všeč, ampak, če ga ima sosed, pol to že je nekaj, ne? :) Moj avto ne rabi super sposobnosti, mora imeti lep glas in V mašino. Ameriško, ker lepše poje. Vsaj za moja ušesa. Pa še glomazni izgledajo, rahlo strašljivi. Všeč mi je tudi, da niso precenjeni. Neki drekavi Alfa Mito pride skoraj isto kot Mustang.

a tega se spomite :)

A je to mogoče iz filma Pobesneli Max?

Jasno :) Ford Interceptor... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale Tomozuki se mi prav dopade

Interceptor je pa pomoje najbolj badass USA Muscle, sploh ko v filmu upali tisto stikalce :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej dejstvo je tako,da se mi smilite vsi tisti,ki imaste avte in motorje kakršnekoli že samo zato,da pozirate in ne za dušo!Sam sem mislil,da ko vidim tipa v oldtimer korveti,da jo ima za svojo dušo in ne zato,da ga vsi gledajo!

Pa tudi men impreza ni ne oblikovno všeč,ne za vozit l.2006!Sej ne rečem gre lepo sam je glasna,pije več kot jz :unsure:

Mi kaj druga velik bolj sede!Glej ker vsa stvar je v tem,da so tudi meni všeč USA avti oblikovno!Predvideval pa sem da se ti po letniku 2003 tudi peljejo kot EU avti.Tako sem bil pač potem razočaran nad videnim!

Sesir, samo http://www.youtube.com/watch?v=1N3K944bWDA... :lol1:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej dejstvo je tako,da se mi smilite vsi tisti,ki imaste avte in motorje kakršnekoli že samo zato,da pozirate in ne za dušo!Sam sem mislil,da ko vidim tipa v oldtimer korveti,da jo ima za svojo dušo in ne zato,da ga vsi gledajo!

ne vem če tole leti name, ampak ker sem to omenil, naj povem, da je bilo napisano bolj provokativno, pa čeprav je vseeno mogoče nekaj resnice na tem...

dostikrat se peljem s kakim nevsakdanjim avtom. tako, za dušo, pa magari moram plačati za najem...

recimo porsche 911 turbo, letnik 2008, ne ravno oldtimer torej, je eden zadnjih "ekzotov" s katerim se se peljal.

kakorkoli že, za 30 let staro korveto se ljudje bolj obračajo kot za novim 911 turbo. zakaj?? ker 30 let stare korvete z odprtimi rori nima vsak, vidiš pa dosti najstnikov, ki se vozijo v porschejih.

hpčenočeš si z določenim avtom opažen, po logiki nekaterih si očitno tako okarakteriziran za pozerja...

jaz pozer?

če že, sem bolj po sili razmer... pa tudi če bi dejansko bil, res ne vem za kaj bi mi to bil nekdo dolžan očitati...

če bi bil pozer bi me vsi vsaj v ljubljani poznali, v vsaki gostilni bi me bilo polno. mene in mojega avta.

me prav zanima, če me je kdo od vas srečal, sploh pa tisti, ki me imajo za pozerja?!?

toda,

-posušati zvok v8,

-burnout na semaforju, kjer se na zadnji kolesani par prenaša 400 ali več konj, ki so plod zdrave kubature,

-vonjati bencin v notranjosti kabine,

-vsakih 250 ali 300km dotočiti novih 100l bencina v rezervoar,

-trpeti strah, če bo zadeva na listnatem vzmetenju zvozila naslednji ovinek,...

je priceless. pa če te imajo za pozerja ali ne... v bistvu gre itak za pregovorno slovenceljsko nevoščljivost!

p.s.:

fakerze in ostali harley treffeni.

pa vse pojave na motorjih... pa custom motorji, pa nasploh vsi motorji, ki niso supersport petarde...

kaj so, motoristi ali zgolj pozerji??? kakorkoli, mlado motoristko, v usnjenih tangicah in zgoraj brez mi je prav lepo pogledati. in se ne sekiram da je po vaše "pozerka". nasprotno, želim si več "pozerk"!!!! mogoče si pa katera želi tudi več "pozerjev"... le zakaj ji ne bi ustregli??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lejte kaj se prodaja v Sloveniji:

1.jpg

Popravljeno . Popravil Stric Burek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Govorimo o državi izvora. Pri nas Američane predrago tržijo, zato si ga raje grem iskat. Kolikor jaz vem, je samo vzmetenje narejeno na podobni osnovi, ne delita pa si podvozja. Podvozje si deli z Dodge Chargerjem.

Cena v USA za srt8 je 42000$ za M5 pa 83000$ še vedno tudi,če govorima o usa cenah ne dobima 3 za enega!Pri nas pa okol 60.000eu in okol 100.000eu!Tako,da men se ne zdi,da mi preveč tržimo USA avte ampak popolnoma vse!Ker se pol po M5 sigurno bolj splača it tja kot pa po C 300!Pa ne hodijo glih neki!

Js bi pa ono Eleanor mel iz Gone in 60 seconds :P

In kaj je elenor druga kot ford mustang?Sej elenor opremo,dobiš za novi model tudi!

Mene kurcate kaj pišem to,če mi niso neki vseč a določeni tu niti ne veste kaj o njih!Jz vsaj poznam modele,vem kakšne mašino so v kakem modelu itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lejte kaj se prodaja v Sloveniji:

1.jpg

sem ga že kar nekajkrat vidil v Kranju, seveda sem ke pa sm naredu kšno fotko :P hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale Tomozuki se mi prav dopade

Interceptor je pa pomoje najbolj badass USA Muscle, sploh ko v filmu upali tisto stikalce :D

Hehe :D Vbistvu ne vem, ali je to Ameriški ali Avstralski Ford. Film je bil posnet namreč na puščavni celini...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cena v USA za srt8 je 42000$ za M5 pa 83000$ še vedno tudi,če govorima o usa cenah ne dobima 3 za enega!Pri nas pa okol 60.000eu in okol 100.000eu!Tako,da men se ne zdi,da mi preveč tržimo USA avte ampak popolnoma vse!Ker se pol po M5 sigurno bolj splača it tja kot pa po C 300!Pa ne hodijo glih neki!

Cena v državi izvora... V Nemčiji, ki je matična država BMW-ja, M5 stane 93.500€ ali 117,894$. Za ZDA nisem našel cenika za BMW. Charger SRT8 pride v ZDA $41,120. Skoraj trije torej za ceno enega. Sicer sem rekel na pamet, ampak sem bil zelo blizu. Ja, v EU se res tržijo preveč, zato je bolje iti na Florido za 14 dni in si domov z ladjo poslati avto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ford falcon,avto delan samo za Avstralijo.Interceptor je samo filmski.....

Ja, preveril sem in res je tako. Ford Interceptor je ta koncept:

interceptor_concept2.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, v EU se res tržijo preveč, zato je bolje iti na Florido za 14 dni in si domov z ladjo poslati avto.

Pa misliš,da prideš res ceneje skozi?Recimo za avto,ki stane pri nas 20.000eu rabljen?Ker kolk sem bral po forumih je ful problem z homologacija,pol je bolje ga dobit v Belgijo.če je on board,pa še po računu gre skozi,ne pa kot pri nas,ko gre pa eurotax.Pa sama predelava avta...Res misliš,da gre finančno skozi?Ker velik ji pametuje,da bi pa nekdo realno prikazal kolk te preide pol tu pri nas na cesto en avto pa ne!Oziroma pride razlike 2000e ali 3000e!Za ta denar pa se ne splača,ker tudi pri nas najdeš koga,ki potrebuje denar!Poglejma recimo viper 2003 je v nemčiji 55.000eu,pa tud mislim,da te ne pride uvoz iz USA ceneje,če ne štejema,da moraš v USA(čas,stroški),čakaš na avto,moraš ponj v Belgijo,Nizozemsko...

Glede 300C pa je komplet podvozje,amortizerji od E klase samo na to so dali veliko kišto!Kot je crosfire na SLK komplet!Pač je ceneje,da delujejo stari traki naprej za američane je itak več kot napredek!

Ta koncept pa zgleda hudo! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa misliš,da prideš res ceneje skozi?Recimo za avto,ki stane pri nas 20.000eu rabljen?Ker kolk sem bral po forumih je ful problem z homologacija,pol je bolje ga dobit v Belgijo.če je on board,pa še po računu gre skozi,ne pa kot pri nas,ko gre pa eurotax.Pa sama predelava avta...Res misliš,da gre finančno skozi?Ker velik ji pametuje,da bi pa nekdo realno prikazal kolk te preide pol tu pri nas na cesto en avto pa ne!Oziroma pride razlike 2000e ali 3000e!Za ta denar pa se ne splača,ker tudi pri nas najdeš koga,ki potrebuje denar!Poglejma recimo viper 2003 je v nemčiji 55.000eu,pa tud mislim,da te ne pride uvoz iz USA ceneje,če ne štejema,da moraš v USA(čas,stroški),čakaš na avto,moraš ponj v Belgijo,Nizozemsko...

Glede 300C pa je komplet podvozje,amortizerji od E klase samo na to so dali veliko kišto!Kot je crosfire na SLK komplet!Pač je ceneje,da delujejo stari traki naprej za američane je itak več kot napredek!

Ta koncept pa zgleda hudo! :worship:

seveda je ceneje,samo fajn je ce mas kakega cloveka,ki ve kako pa kaj v tem biznisu... moj stric dobavlja dele in avtomobile iz amerike in mislm,da se kr splaca...se par poznanstev pri nas,pa neses tretino ali vsaj cetrt denarja prodanega avta..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!