Skoči na vsebino

V8 avtomobili


jhribar1

Priporočene objave

sej tu so same makine prlepljene....sam pomoje bomo sam slikce gledali...ne vem če bomo kdaj kaj takega izkusili pod svojimi stopali....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj menite o takih avtomobilih,gotov ste gledal hitre in drzne,jest vem da če bi mel dnar bi si prec enga nabavu pa nej še več benza požre,eno leto nazaj sem videl TAPRAVGA cherlovette camaro V8 1969 letnik,jooj pa sam 2mio sit je bil...če bi mel takrat dnar

A rdečega? Rdečega je mel Anton Klemenčič :) Njegov sin ma pa enega Chevroleta, ki mu nevem imena, je pa ona klasična ameriška ladja s 5m+ dolžine :) Zakon!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav zanimivo bi bilo, ko bi enkrat za foro dirkala avto serije NASCAR in DTM. Po moje mi nascar avto spusil.

Tadej

Res bi bilo zanimivo,ko bi en tritonec prletel v kakega ,,light,, evropejca.

Tadej a se ti ne zdi, da ima vsaka stvar svoj namen? Hočem reči niso amerikanci tok glupi in zaostali kot si ti napisal.

Finta je bla, da Američani niso potrebovali okretnih avtomobilov, saj vemo, da so ameriške ceste ena sama premica. In potem so vbistvu V8 mašine vgrajevali v dokaj poceni avtomobile (serisjko seveda), potem jih je v 70-tih zmotla naftna kriza, potem so pa ponovno začeli s proizvodnjo. Kakšen družinski avto s 3-mi tonami je lahko imel tudi 6s do 100km/h. Zadnjič je bla ravno oddaja o tem. Drugače bi pa jast mel Chevrolette Chavelle. Pa V8 noter jasno :) Glede bencina, em, nimam še prave rešitve :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pa to so sami neki stari jajci... <_<

stari že...sam jajca...tu se pa motiš....kar je staro še ne pomeni da je slabo....pač takrat je bilo to popularno in moderno...kot nekaterei motorji pred leti...sam svoj čar imajo pa še vedno....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je najjači mustang un ko je bil u Gone in 60 seconds. Ford Shelby Mustang... Na moč ....čem met. Ko zašlišem igrat V8 motor je to zame najbolša uspavanka. Ko šlišiš kako prede ej.... Brez besed uglavnem.

Zna kdo resno povedat kuk kej en tak mustang popije na 100km??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je najjači mustang un ko je bil u Gone in 60 seconds. Ford Shelby Mustang... Na moč ....čem met. Ko zašlišem igrat V8 motor je to zame najbolša uspavanka. Ko šlišiš kako prede ej.... Brez besed uglavnem.

Zna kdo resno povedat kuk kej en tak mustang popije na 100km??

tisto je bil model GT 500E (E-Eleanor) Shelby letnik 67-68 če se ne motim....imel naj bi 325 konjskih sil..o porabi je pa težko govorit ker so podatki skopi...

to je model 500E (Eleanor)

tb_eleanor_lead-lg.jpg

lg_2_lg.jpg

lg_4_lg.jpg

lg_7_lg.jpg

To je pa GT 500

tb_9806AUCCAA.jpg

tb_9806AUCCAB.jpg

tb_9806AUCCAC.jpg

tb_9806AUCCAD.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je najjači mustang un ko je bil u Gone in 60 seconds. Ford Shelby Mustang... Na moč ....čem met. Ko zašlišem igrat V8 motor je to zame najbolša uspavanka. Ko šlišiš kako prede ej.... Brez besed uglavnem.

Zna kdo resno povedat kuk kej en tak mustang popije na 100km??

Ej, mene tud tale zvok tak fajn uspava. Ampak evropski razni Audiji A8 V8 pol tak dobrega glasa nima ko kaki ameriški brundagunda :) Drugače pa nebi vedu kolko pije Elanor na 100km. Računam da okol 20l.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!