Skoči na vsebino

V8 avtomobili


jhribar1

Priporočene objave

jo jst sm bil na wheelsmanii a je bil se kdo! aja a je bil un dodge challenger rumen k je en govoru da ve kdo ga ma!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

mene pa zanima če kdo ve kolk koštajo kej ti V8 v nemčiji pa če se ga da potem sem pripeljat,a ma kdo kakšne izkušnje s tem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima če kdo ve kolk koštajo kej ti V8 v nemčiji pa če se ga da potem sem pripeljat,a ma kdo kakšne izkušnje s tem?

gledal sem na nemški TV oddajo ki je kazala tipa, ki šraufa amerje v nemčiji. baje zadeve niso poceni, malo jih je in jih vozijo iz ZDA. en tip je rekel da ga je na koncu dodge charger (okol 68-69') z obnovo in vsem stal več kot 30 eur brez računanega dela. :blink:

vglavnem so rekli, da amerji niso poceni hec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

:blush: nista američana, sta pa klasika, ki se ju ne bi branil v garaži...

Ferrari Daytona Spyder in BMW 635CSi

post-685-1109242056_thumb.jpg

post-685-1109242067.jpg

post-685-1109242091.jpg

post-685-1109242098.jpg

post-685-1109242105.jpg

post-685-1109242121.jpg

post-685-1109242126.jpg

Popravljeno . Popravil Špilferderber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se je tale vtisnil v spomin ko sem gledal na mobile.de camaro z28 targa 180 kW (245 PS), 5,7 litra

za 7000 evrov

sam dodge charger bi bil pa še boljši

danes sem na DSF gledal oddajo od enega srečanja ravno takih avtomobilov,kar huda odaja pa dolga je bla,pa kakšni avti,eden hujši od drugega :eek:

eto še en,ki ima dosti pod havbo :OK:

post-1340-1109455903.jpg

post-1340-1109456011.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 6 mesecev pozneje...

aaaaaaaaaaaaa :kva2: :kva2: tole je pa popolna norišnica!!!!!! :yea1: :wub:

definitivno eden izmed avtomobilov,ki bi si jih zelooo želel v garaži :grim

sicer ni ameriški je pa po zgledu amerikancev iz konca 40 in začetka 50 let :yea2: :yea2: in s 653KM!!!!!! :afro1:

HOLDEN EFIJY

Popravljeno . Popravil cagiva
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaaaaaaaaaaaa :kva2:  :kva2:  tole je pa popolna norišnica!!!!!! :yea1:  :wub:

definitivno eden izmed avtomobilov,ki bi si jih zelooo želel v garaži :grim

sicer ni ameriški je pa po zgledu amerikancev iz konca 40 in začetka 50 let :yea2:  :yea2:  in s 653KM!!!!!! :afro1:

HOLDEN EFIJY

Sm vidu že ja. Jooooj tega bi pa takoj meu, lej kakšna zverina je :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede uvoza je tako. V Ameriki so takšni avti zelo poceni. Če dam za primerjavo Chevrolette ZR-1 (sicer ni muscle car) 88 letnik, pride cca 6000 dolarjev. Kolega se je pozanimal, kako bi bilo s prevozom in še dobro, da imamo luko Koper. Ladje namreč dnevno vozijo iz Miamija v Koper in če ti ga naložijo v keson, stane prevoz okoli 1800 dolarjev. Potem je potrebno urediti samo še homologacijo in to je to.

Zdaj pa za poslastico moja Barracuda ;) Komaj sem jo našel na netu... :rolleyes:

cuda`n.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam Tomozuki en problem je,ne moreš registrirat takega avta pri nas .) če ga iz amerike pripelješ. Ker tolk starih avtomobilov ne moreš uvažat,edin če je oldtimer kar pa ta letnik še ni .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam Tomozuki en problem je,ne moreš registrirat takega avta pri nas .)  če ga iz amerike pripelješ. Ker tolk starih avtomobilov ne moreš uvažat,edin če je oldtimer kar pa ta letnik še ni .)

Mislim, da so oldtimerji vsi, ki so stari od 25 let naprej. Če recimo vzamemo enega Camara iz leta 78 je to že old timer. Doma imamo namreč Golfa 1, 78 letnik in je old timer. Tak, da pomojem se da. Če ne, si ga pa tu sestaviš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!