Skoči na vsebino

V8 avtomobili


jhribar1

Priporočene objave

ja, to ni "drago"...potem je treba avto malo predelat da ustreza tehničnim zahtevam(žmigavci) naše zakonodaje pa je...mustangi se pa recimo v Zda prodajajo od 1000-30.000 dolarjev...recimo Ford mustang Convertible V6 22.000 $....za starejše letnike pa: 12.000 $ letnik 65

cene mustangov na e-bay

http://www.ehow.com/how_15588_buy-classic-mustang.html

http://autos.yahoo.com/used-cars/ut-americ...rd-mustang.html

ah... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stroškov z uvozom in prevozom ni bilo nič saj ga je prijatelj kupil v SLOVENIJI!!!!! Prejšni lastnik se pač ni zavedal kaj ima ker so mu tako imenovani "poznavalci" starodobnikov (tisti ,ki vozijo Fijate ,fičote, Renaulte in podobne "sanjske" avtomobile) razložili ,da avto ni nič kaj dosti vreden!!! - HALO!??? Ga je pa obnova zelo veliko stala saj je komplet "zrihtan" in vse nove dele je moral pripeljati iz amerike vključno z barvo! Mislim ,da ga bo prodal za 10mio sit. Verjetno v tujino saj v sloveniji tak avto žal ni dovolj cenjen!

Aja pa še to, tista luža na sliki pod CHALLENGERJEM je od nekega Fijata ,ki je bil zraven parkiran!

Popravljeno . Popravil oilpower
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda je velik, samo

Avto je bil popolnoma restavriran z veliko "hot rod" dodatne opreme (edelbrock izpušni sistemi s headersi, dodatni hladilni sistem za olje, fire ball, street dominator. Mislim, da ima avto okoli 400 hp

To pa so stvari, ki ogromno stanejo!

No, tudi to je eden izmed razlogov zakaj se avto ne prodaja v Sloveniji!

Cene pa nikoli niso fiksne. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda je velik, samo

Avto je bil popolnoma restavriran z veliko "hot rod" dodatne opreme (edelbrock izpušni sistemi s headersi, dodatni hladilni sistem za olje, fire ball, street dominator. Mislim, da ima avto okoli 400 hp

To pa so stvari, ki ogromno stanejo!

No, tudi to je eden izmed razlogov zakaj se avto ne prodaja v Sloveniji!

Cene pa nikoli niso fiksne. :rolleyes:

A lohk kej bolj razložiš kaj je to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah....edelbrock...to je kot Akrapovič pri motorjih, delajo izpuhe, filtre, skratka opremo za muscle car.... :wub:

http://www.edelbrock.com/

zvok_1 Mustang 2000 Gt 4,6l

Zvok_2 Mustang Gt 2005

Camaro 67

Chevelle

vsi ti posnetki od avtov 400 + konjskih sil.... :blush:

pa še video

Mustang 94 GT z elebrocki

Edelbrock Pro-Ufffff od 35 sekunde naprej :D

burnout

Burnout v 2 prestavi.... :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, Dukes of Hazzard :) Drugače pa so mi kar kocine pokonci stople, ko sem tiste zvoke poslušal!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima mogoče kdo od vas tudi kakšnega amerikanca? :OK:

You wish :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega bom pa kmalu imel doma (žal samo v merilu 1:25). Verjetno bo v belo, bordo rdeči in črni barvi po zamisli.... mislim, da Steve Moal-a? Skratka, Tomozuki pimped.

IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, you wish- jaz tudi!

No ampak pod Amerikance sem mislil tudi razne voyagerje, lumine, le barone, jeepe, itd.

Drugače bo pa septembra us car meeting v Ljubljani, pa upam da si bomo lahko oči napasli v živo :photo: :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 metrskega pontiaca!

Kupiš?

Kaj to pomeni pontiaca?

Model, leto, cena, ccm, in še kakšen podatek bi se "iskal" :? :D

Jaz mam pa chrysler-ja! Kupiš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj to pomeni pontiaca?

Model, leto, cena, ccm, in še kakšen podatek bi se "iskal" :? :D

Jaz mam pa chrysler-ja! Kupiš :P

Šala,

Trans sport, 1995, 2.3 16V.

IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP!

mene pa zanima kateri avto je to, res da ni V8 ali ameriški, je pa na to različico delan.

predvidevam da je opel, zanima me pa kateri model, pa če je tale že mau spremenjen, ker imam občutek da ima malo odrezano/znižano streho. se ga da kje dobiti? :D

IPB Slika

P.S. če pa to ne spada sem pa lahko moderator mirno zbriše post. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP!

mene pa zanima kateri avto je to, res da ni V8 ali ameriški, je pa na to različico delan.

predvidevam da je opel, zanima me pa kateri model, pa če je tale že mau spremenjen, ker imam občutek da ima malo odrezano/znižano streho. se ga da kje dobiti? :D

Kadett :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mi je zdelo da je kadett :) ampak sem bil mal v dilemi ker kadeti imajo višjo streho.. kot kaže je ta na slikci mal predelan :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni nč znižana streha samo avto je pošteno znižan :grim drgač pa je to kadett B model k so jih delal tm nekje do letnika 73 .) aja pa ta je coupe teh je malo ampak sem pa tja se najde kakšn na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

V soboto 16. septembra bo v ljubljani na parkirišču pred Raca Barom ( C. Dolomitskega odreda 10) zbor ameriških avtomobilov in motorjev!

Progran na kratko:

ZBOR

KROŽNA VOŽNJA

EROTIC SHOW

D.J.ji

ŽIVA GLASBA

NAGRADE

AFTER PARTY... podrobnejše informacije na www.v8club.com

Vabljeni!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!