Skoči na vsebino

Martinovo


Priporočene objave

Mam mal blemov k še vedno nimamo rezerviran novbenga placa za Martinovanje letos!!! :(

Lani smo ga feštal v Kratochwillu v Leclkercu letos pa tam ne bo nič! :? V BTC pa hočjo da za 12 folka obvezno vzamemo 6 'martinovih' plošč (kaj pa če koga ne bo?) pa še pazi to naprej morš tja prnest kao akontacijo!!!! :D :) <_< :P Pol pa svize :D zavije...........

Dejte mi priporočat kk fešt žur v Lj!!!!!!!!!!Hvala!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam mal blemov k še vedno nimamo rezerviran novbenga placa za Martinovanje letos!!! :(

Lani smo ga feštal v Kratochwillu v Leclkercu letos pa tam ne bo nič! :? V BTC pa hočjo da za 12 folka obvezno vzamemo 6 'martinovih' plošč (kaj pa če koga ne bo?) pa še pazi to naprej morš tja prnest kao akontacijo!!!! :D :) <_< :P Pol pa svize :D zavije...........

Dejte mi priporočat kk fešt žur v Lj!!!!!!!!!!Hvala!

Ciao,by Pero

Vabljeni v Maribor, kjer imamo vsako leto tradicionalno Martinovanje na Trgu Svobode :) .... pa ker je ravno torek, združite prijetno s koristnim (in nas obiščete :naughty: )

Kaj praviš??? :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vabljeni v Maribor, kjer imamo vsako leto tradicionalno Martinovanje na Trgu Svobode :) .... pa ker je ravno torek, združite prijetno s koristnim (in nas obiščete :naughty: )

Kaj praviš??? :OK:

Tole vabilo se zdi pa res cool........... :OK: :D :P

Bom premislu. :hmm: ........zaenkrat pa hvala.......... :D :)

Ej mi bi rabl kako varianto tam v soboto 8.11.2003.... :P

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos bomo martinovali trikrat...

- sobota 8.11.

- torek 11.11.

- sobota 15.11.

:? :hmm: :blink: <_< :) :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas doma, čeprav je bila letina komaj 40-60%, bomo imeli vseeno doma martinovanje. Seveda bo pešena gos iz domače krušne peči, mlinci,.... Edina težava bo, ker ni več mošta, saj je že vse odvrelo in je že pravo vino. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yst bom martinovala z miškami v Miših. :OK:

p.s.

Pismo, sploh še nimamo nobenga Martina..... :hmm:

p.p.s.

Drgač pa namig za kraševce al pa za tiste, ki se vam da peljat:

najboljše martinove dobrote (in dobrotniki :naughty: ) v Hruševici na kmetiji Grča (EPPpress)....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Martinovanje in Maribor ... ni lepšega ... ko sem še študirala je ponavadi trajal en teden prej in en teden pol in ko si šel mimo Kodžaka na faks seveda do tja nisi več prišel, ker je že v luftu blo tolk alkota, da enostavno nisi mogu do faksa in si se ga zapil za prvim šankom, pol si pa še vse ostale mogu pogledat, če so kaj drugačni od unih prej ... joj je blo lepo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj hvala vam za vse odgovore!!! :D :lol1: :P :D O:-)

No ok ok sej mi smo že neki našl tako, da naj bo to tema o Martinovem!!! :D :P Kaj pa drucga! :? :hmm:

No želim vam obilo zabave na martinovanju in čim manšiga muceka!!

Pa poročila iz fešt so zaželjena v tej temi!!!! :D :) <_<

Cuaio,bui hik Pjero....hik, hik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Praznovanje martinovega? Kakšen praznik neki.......kolektivna vsakoletna pijanica.

Lahko pa mi pomagate in mi poveste, kaj je tako prazničnega. In če je to sprememba mošta v vino........zakaj vam to toliko pomeni, da je potrebno praznovanje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Praznovanje martinovega? Kakšen praznik neki.......kolektivna vsakoletna pijanica.

Lahko pa mi pomagate in mi poveste, kaj je tako prazničnega. In če je to sprememba mošta v vino........zakaj vam to toliko pomeni, da je potrebno praznovanje?

George...tradicije se pa vseeno lahko malo držiš ;) a bi naj raje sol tovorili???? (parecimoda imatatadvaMartinanekajskupnegapress)

Popravljeno . Popravil uti
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Praznovanje martinovega? Kakšen praznik neki.......kolektivna vsakoletna pijanica.

Lahko pa mi pomagate in mi poveste, kaj je tako prazničnega. In če je to sprememba mošta v vino........zakaj vam to toliko pomeni, da je potrebno praznovanje?

kot vsak praznik ki izraža neko tradicijo, lahko ga praznuješ če ti ni všeč pa ne...

martinovo pa vsekakor ni/nebi smel biti razlog da boš pijan... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Martinovo je morda nek običaj, tradicija.......karkoli. Ni pa praznik. Res ne vem, kje ste to prebrali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Martinovo je morda nek običaj, tradicija.......karkoli. Ni pa praznik. Res ne vem, kje ste to prebrali.

Kirga briga, važn de maš spet en razlog de se ga narineš :beer2: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Praznovanje martinovega? Kakšen praznik neki.......kolektivna vsakoletna pijanica.

Lahko pa mi pomagate in mi poveste, kaj je tako prazničnega. In če je to sprememba mošta v vino........zakaj vam to toliko pomeni, da je potrebno praznovanje?

folk ga drgač ni sposoben al pa ne zna žurat, pol pa s idajo za martinovo duška... jebat ga .... masovna histerija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kirga briga, važn de maš spet en razlog de se ga narineš :beer2: .

evo ti tukaj eno definicijo zakaj imamo praznike....ti boga... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj še jaz opišem, kako se martinuje pri moji dečvi na Ponikvi (štajerska) :wub:

:D lokalni vinogradniki prinesejo na mesto greha vsak svojih 5-10 litrov vina in ga primerno označijo s številko. konzument ob vhodu kupi kozarec za cca. 300 sitnih, potem pa samo kaže s prstom, katerega bi rad đabe konzumiral v deci maniri.. 30 do 35 vrst vina :D

vsako leto je bilo hudo (prrrrhhhhh mijaaaauuuu), tudi letos verjetno ne bo nič boljše.. :wacko:

torej.. če koga zanima.. petek, 7. november 2003, enkrat zvečer, kulturni dom ponikva (pri šentjurju oz. pri celju) O:-)

Popravljeno . Popravil spilferderber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sitnoba Đorđ mogoče je pa prav, da majo svoj "praznik" tisti, ki se celo leto matrajo s trtami, da na koncu dobro vino ven pride, ki še kako paše pri kaki prijetni večerji v dvoje ali pa v kaki dobri družbi ob prijetni debati ... no s tabo očitno ne bom nazdravla nikol, ker si res siten ... da nisi ženska ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar dobila vabilo od MK Pirates:

MK PIRATES VAS POZIVA DA VASIM PRISUSTVOM ULJEPSATE JESENJU FESTU SV. MARTINA NA KOJOJ CE NAS KLUB IMATI OTVOREN STAND 7., 8. i 9. NOVEMBRA 2003.

NUDIMO VAM LIVE MUSIC, BIKERSKO OKRUZENJE I FESTU DO JUTRA PA DA ZAKLJUCIMO I OVU SEZONU. STAND JE NEPROFITIBLNOG TIPA A ORGANIZATORI SU ZOKI I BATO.

ZA SVE INFORMACIJE ZOVITE I NA BROJEVE TELEFONA:

ZOKI:00385981899941

ILI BATO:00385912527291

HVALA I AKO STE U MOGUCNOSTI JAVITE I DRUGIMA JER SMO MALO ZARIBALI U

ORGANIZACIJI:-)))))

Zoki Karabaja PU-301-IA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vabljeni v Maribor, kjer imamo vsako leto tradicionalno Martinovanje na Trgu Svobode :) .... pa ker je ravno torek, združite prijetno s koristnim (in nas obiščete :naughty: )

Kaj praviš??? :OK:

čedalje bolj mi diši, imam pa nekaj vprašanj

- koliko bi moral hodit (parking) in če bo kje kaj za sedet

in če pridem gor z vlakom če bi kdo prišel po mene in me odpeljal nazaj na vlak(ker sam se ne mislim z avtom vozit pa potem :wacko: :doze: nazaj vozit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boš res prišel, veš da te bomo prišli iskat, moraš dvomit v to???Pa tudi na vlak te skipamo če treba. :kva1:

Piši če prideš ali pokliči......

lp D.... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi smo namesto gosi kar piščanca spekli...ker gos je prevelika in kdo bi jo pojedel...bi jo tri dni jedli...zraven pa smo spili butelko vrhunskega vina...tako zgleda martinovanje pri nas.... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!