Skoči na vsebino

Enakost pred zakonom


ceco

Priporočene objave

dim iz rupe (skriti talent tekača na kratke proge) ujame nastavljenga piščanca, pri tem pa se vsi, razen naključnih mimoidočih, zavedajo situacije ...in spet so državljani nategnjeni :notworthy:

al je bil pa samo Rupel tolk glup, da ni videl, da je zaigrana scena ... ;)

Rupel razbijač ;)))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al je bil pa samo Rupel tolk glup, da ni videl, da je zaigrana scena ... ;)

Rupel razbijač ;)))

če nisi gledu ne moreš interpretirat.....ti povem da sem se zbal da bo tipa udaru pa je novinarka prehitela in ga pomirila...presenečen sem bil nad njegovo surovostjo in agresivnostjo...na nek način me kr nate spominja.... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če nisi gledu ne moreš interpretirat.....ti povem da sem se zbal da bo tipa udaru pa je novinarka prehitela in ga pomirila...presenečen sem bil nad njegovo surovostjo in agresivnostjo...na nek način me kr nate spominja.... ;)

Ne mi z interpreti tukaj okoli mahat.

Rupel je znan po svojih emocionalnih izbruhih užaljenosti in samovšečnosti, jasno je, da bi se znal takim impulzom pretepanja navideznih tatov hitro vdati in svojo vlogo odigrati perfektno.

Mimogrede - a si ga videl, Ruplićija, kako ga muči, ko so mu očitali nekakšno koriptivnost? Kar pljuva na vse strani, celo na vlado, katere del je on sam...

Sicer me pa ti spominjaš na eno tako fino blond kokoš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...na nek način me kr nate spominja.... ;)

... joj kaj vse mene nate spominja ... pa bom :xx: ... ja pa ja de kr ustrašit se ga je treba, če mal skače tam okol enga kvazi roparja ... če bi Meto dobro pogledal bi te pol verjetno kar infarkt al kako ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer pa jest o "veleumnemu"g.ruplu nimam niti ene lepe besede.jest bi ga namazala z medom pa v mravljišče postavla. :OK: :OK:

dr.looney :devil:

Rupla v Lublanco ! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to, da je D R (mmm, pa to je suzuki) že dolgo v političnih vodah, je že skrajni čas, da bi bil polit z mrzlo vodo, vsaj malo, za dušo državljanov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!