Skoči na vsebino

Na današnji dan


Pravokotar

Priporočene objave

...pred desetimi leti se je v pariškem predoru v prometni nesreči smrtno ponesrečila Lady Di, oz. po domače Princesa Diana, ki je umrla skupaj z Dodijem al Fayedom in voznikom Paulom Hennryem.

post-2044-1188485156_thumb.jpg

post-2044-1188485162.jpg

post-2044-1188485168.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prostituka Ana Marička je leta 1888 umrla v zakotni ulici Londona. Bila je prva žrtev slavnega the Janeza Razparača :krneki:

Popravljeno . Popravil ciciban
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na današnji dan (letos)

je neki vapotek...

sinek od najmočnejšega ateja, postal foter... :worship:

najmočnejši ata, pa najmočnejši deda.. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na današnji dan (letos)

je neki vapotek...

sinek od najmočnejšega ateja, postal foter... :worship:

najmočnejši ata, pa najmočnejši deda.. :naughty:

Na današnji dan čez eno leto, bo natančno eno leto spomina, da si na današnji dan dobil batine. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na današnji dan je bila leta 1898 je bila v Ženevi (na sprehodu ob Ženevskem jezeru) ubita avstro-ogrska cesarica Elizabeta, žena Franca Jožefa, bolj znana kot Sissi. Do smrti jo je zabodel anarhist Luigi Luceni.

"Oh, Sissi .... Oh, Franzl ... Oh, Sissi ... Oh, Franzl ..."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa sem bil na sestanku v WTC (Ljubljana) in ob odhodu so ljudje vpili, da je avion udaril v WTC. No, sem rekel, še dobro, da smo bili kratki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred leti sem se po službi ulegel na kavč in po TV v živo videl drugi avion, kako se je zaletel v WTC

Jest tud,blo je zlo lepo! :devil: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred leti sem se po službi ulegel na kavč in po TV v živo videl drugi avion, kako se je zaletel v WTC

tudi jaz, ob tem dogodku me je zajel val navdušenja in evforije, že nasledni dan sem šou čestitat vsem muslimanom za proti udarec....tak kot vsem američanom čestitam ko kakega obrezanca ruknejo....komaj čakam, da grejo obojni v večna lovišča.... 3 krat hura za buša in al kajdo!!!! :OK: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest tud,blo je zlo lepo! :devil: :kva2:

sj je blo kr zanimiv vidt.. to malkrat vidš po TV, da se letalo v živo zaleti v dvojčka :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem postal lastnik hiše in zemljišča v kamniku, zagonu za notarja še pa još ojrou, povrhu vsega pa mogu še podaljšat registracijo avtomobila, sledi: na današnji dan sem ostal brez denarja :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem postal lastnik hiše in zemljišča v kamniku, zagonu za notarja še pa još ojrou, povrhu vsega pa mogu še podaljšat registracijo avtomobila, sledi: na današnji dan sem ostal brez denarja :wacko:

ampak, sedaj pa uživaš? ja? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1897

Irene Joliot-Curie

Rodila se je francoska znanstvenica Irene Joliet-Curie, hčerka slovite Marie Cuirie. Leta 1935 je skupaj z možem Fredericom Joliotom dobila Nobelovo nagrado za kemijo. Umrla je leta 1956.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred šestimi leti, na današnji dan je Mr. Concorde dobil novo priložnost. žal ni dolgo trajalo. 11.9. 2001 je prelomen datum za letalsko industrijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na današnji dan pred tridesetimi leti, se je rodil največji ptujski deloholik, z imenom Wind.

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CITAT(MATjuska @ 20 Sep 2007 @ 10:20) post_snapback.gifNa današnji dan se je leta 1934 se je rodila italijanska filmska diva Sophia Loren - in še vedno je žival!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na današnji dan leta 1949 se je rodil eden mojih ljubših med ljubimi :wub: - španski scenarist in režiser Pedro Almodovar,

čigar filmi Ženska na robu živčnega zloma, Kika, Blodnjak strasti in Vse o moji materi so mu prinesli svetovno slavo. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!