Skoči na vsebino

Nadležno oglaševanje


Priporočene objave

Končno bi lahko rekli... :notworthy:

Končno je tudi pri nas mogoče dobiti nalepke, ki prepovedujejo nadležnim Interšparom, Hervisom, Leclercom, ipd, da vam vsakodnevno zatlačijo v poštni nabiralnih goro papirja.

Več o tem na strani:

http://www.atrp.si/2akt/dat/Sporocilo_za_j...st30-031017.doc

lp Gujo

Ja, je ratal jeba, odkar ne kurimo več na trda goriva! :D

Kaj bo sta pa tašča in Lady HHV brali, če še tega ne bo več. Je treba bit seznanjen, ker naša itak samo na akcijah kupuje. :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri nas v Postojni ni take sile...tukaj v ljubljani pa dobimo po pol kile papirja na dan sigurno...nalepko bomo takoj pripokali da se znebimo reklam....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas v CE je tega še v znosnih množinah, po mojem mnenju.

Ker nama z Lady še vedno prinaša koristne informacije, še ne bomo lepili nalepke.

Sem naredil dovolj velik nabiralnik, da pogoltne vse.

Še vedno porabiva mnogo manj časa za hiter pregled reklamne literature, kot pa bi ga porabila za tekanje od trgovine do trgovine in primerjanje cen.

Kadar je kakšna stvar, ki jo imamo v družini v redni uporabi, v zelo ugodnih okvirih, kupiva tudi do letne zaloge izdelka, ker 15 do 20 neobdavčenih % dohodka od kapitala je bolj težko najti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMK B)

Kar me zanima, pogledam.

Kar me ne zanima, takoj najde prostor v prijaznem košku tik poleg nabiralnikov.

Jap.

Razni prospekti, katalogi, še posebej pa Salomonov oglasnik, so pa itak zrcalo družbe. Tam notri vse vidiš kaj se v državi dogaja in kakšna je kondicija .... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na živce pa mi gredo listki, ki mi jih tu in tam zataknejo za brisalec avtomobila.

Tisti papir obvezno vržem po tleh.

In čakam, da bo enkrat upravljalec površine ali pa kak tečen inšpektor oglaševalcu zaračunal stroške čiščenja. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na živce pa mi gredo listki, ki mi jih tu in tam zataknejo za brisalec avtomobila.

Tisti papir obvezno vržem po tleh.

a kr po tleh....da te zeleni vidijo...a misliš da inšpektor ne ve kdo je vrgu list na tla....

Popravljeno . Popravil thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, to se da narediti z veliko mahanja z rokami in vpitja in preklinjanja, da ja vsi vidijo, ali pa lepo diskretno, kot so teleskopovci stresali izkopano zemljo skozi hlačnico.

Zato: jaz?, videl kakšen listek?, ne nobenega :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, to se da narediti z veliko mahanja z rokami in vpitja in preklinjanja, da ja vsi vidijo, ali pa lepo diskretno, kot so teleskopovci stresali izkopano zemljo skozi hlačnico.

Zato: jaz?, videl kakšen listek?, ne nobenega :D

ciljal sem na to da ko nekdo vidi reklamne liste po tleh predvideva(??) da jih delilec ni vrgu po tleh(njegov namen ni onesnaževati ampak reklamirati) ampak jih je zataknu nekam potem pa je lastnik oz. oseba kateri je bil letak namenjen vrgel ta isti list nemarno na tla....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Večkrat sem že prihranil kopico denarja, ko sem nabavil stvari, ki so bile v akciji. In če sedaj primerjam prednosti (količina prihranjenega denarja) in slabosti (v najslabšem primeru odneseš kataloge do koša)......... Z tako malo truda nikjer ne prihraniš toliko $.

In kot je napisal brrrrm......... Tudi če boste stvar potrebovali šele čez pol leta - pokažite mi naložbo denarja, ki je absolutno sigurna in na letni ravni prinese vsaj 40%.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj vem.

Vendar, vedno bolj prihaja do izraza sistem, po katerem je izdelovalec, izdajatelj predmeta odgovoren za njegovo neškodljivo odstranitev (reciklažo) po prenehanju njegove uporabe/uporabnosti.

Nikjer, na nobenem parkirišču še nisem videl koša, na katerem bi pisalo, semkaj lahko odvržete letake, ki smo vam jih zataknili za brisalce.

Po drugi strani, letak je bil proti lastnikovi volji nameščen na mojo lastnino. Mi pa niti na kraj pameti ne pade, da bi vrgel po tleh letak, ki ga vzamem iz rok razdeljevalca letakov na ulici. Ali mu rečem, me ne zanima in ga ne vzamem, ali pa ga vzamem in potem doma odvržem med odpadni papir.

Malo samohvale:

famiglia Brrrm že 20+ let ločuje papir, steklo in ostale odpadke in potem leta po mestu, kam bo odložila papir in kam steklo.

Potem so trgovci pred leti ugotovili, da jim ljudstvo v kontejnerje, ki so jih imeli za trgovinami za papirno embalažo, odlaga vse živo in so jih zaklenili.

Potem so komunale namestile nekaj namenskih zabojnikov, ki pa jih niso redno praznili.

Sedaj so mi najbližji tak zabojnik za papir zamenjali za takega, z režo, mi pa papir doma zbiramo v veliki škatli ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno je tudi pri nas mogoče dobiti nalepke, ki prepovedujejo nadležnim Interšparom, Hervisom, Leclercom, ipd, da vam vsakodnevno zatlačijo v poštni nabiralnih goro papirja.

Men so pa reklame cisto OK, pogledam kaj spet ne bomo kupili.

Nalepka prepoveduje dajanje nenaslovljenih reklam v nabiralnike.

Mogoce bodo pa na reklame natiskali eno in isto ime in naslov in pometali po nabiralnikih. Potem pa posto tozi, ker ti daje reklame, ki niso naslovljene nate (so pa naslovljene, in ti nalepka nic ne pomaga)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, še moj piskrček:

Pr temu nošenju reklam ubistvu najbol najebejo poštarji. Morjo pač raztrosit tist, kar pošti prinaša $$$:letaki oz reklame. Medtem, ko ubogi poštar Janez na svojmu kolesu preklinja dan, ko se je odločil za poštarski poklic, sedi herr direktor Miha na direktorskem stolčku v svoji Armanijevi najnovejši kreaciji, kadi svojo kubanko in se smehlja bilanci stanja...

OK,OK,mal pretiravam :) , samo sem imel priložnost sam sodelovati v tipičnem dnevu poštarja(frend je delov prek počitnic ,pa sva se zmenila, da mu bom en dan mal družbo delov).Na mojo(in njegovo, še večjo žalost) so bile pač tisti dan na vrsti reklame za VSAKO bajto ,kar je tam okoli 200-250 bajt, če ne več.Za vsako,prov vsako bajto(tud tisto,ki tisti dan ni dobila pošte) po tri,štiri liste reklam,kar seveda nanese tud na teži. Da ne omenjam koliko časa ti vzame, da lazš po enih rovtah...Mi je govoru,da ponavad konča že okol 10ih, tist dan sva pa končala okol dveh, pol treh. Tko da, folk, ko naslednjič pride poštar in reče, da ima samo reklame, ga prijazno povabite noter na šilce močnega, ga objemite ter mu izrecite iskreno sožalje... :D :P B)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kot je napisal brrrrm......... Tudi če boste stvar potrebovali šele čez pol leta - pokažite mi naložbo denarja, ki je absolutno sigurna in na letni ravni prinese vsaj 40%.

Kupiš že 40% ceneje, vprašanje koliko od tega je impulzivnih nakupov, na katere ne bi pomislil brez reklam. In potem moraš te kupljene izdelke še skladiščiti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zagotovo je preveč dela za poštarje, sploh pa sedaj, ko jebejo ježa zaradi tumastih nalepk. Bolj kot vse to me motijo vsakodnevne reklame na TV. O ženskih vložkih se ti že počasi lahko sanja, isto o šamponih in seveda o vseh mogočih pralnih praških in mehčalcih. Pa, da ne pozabim vrle mobilne operaterje :BUA: :angry:

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!