Skoči na vsebino

Priporočene objave

Popolnome iste probleme (s pravilnim prikazovanjem .TXT pripete datoteke) ima velika večina web vmesnikov za branje pošte.

:?

Sorry

menda sem edini v Ljubljani, ki tega nisem vedel - poleg tega pa kot omenjeno že nekajkrat: sem tudi prvič doživel kaj takega. Posebej glede na to, da ta vmesnik uporabljam hudo dolgo.

Vsakdo, ki uporablja izključno web vmesnik za branje pošte bi se moral zavedati, da to ni nikakor zamenjava za bralnik pošte outlook, thunderbird itd. (čeprav je GMail že zelo blizu) ampak samo neka storitev, ki omogoča to kar pač omogoča.

To

informacijo sem seveda že na začetku vzel zelo resno, ko ste mi jo omenili v PMju. Čudilo me je samo to (kar sem tudi v praksi preizkusil), da sem poslal vse vrste datotek preko tega vmesnika in ni bilo nobenih težav. Po moji petelinji logiki, bi moralo tudi v drugih primerih pošiljanja priti do težav - kar se pa ni zgodilo in datoteke so povsem normalno prispele na moj naslov. Seveda je to bilo sklepanje brez potrebnega računalniškega znanja napačno.

Če dana rešitev nekaj ne omogoča to ne pomeni, da je pošiljatelj zdaj pač nor

:blush:

iz

srca se opravičujem, če je kdo razumel moje povpraševanje na tak način, kljub temu da sem zelo pazil na to, da se v postih izogibam aroganci in žalitvam. Vse kaže, da bom moral še veliko delati na svoji verbaliki.

in da nekaj pošilja narobe, ter da mu je potrebno napovedati sveto vojno.

to

absolutno ni bil moj namen - kot rečeno: vse kaže, da me resno muči verbalika, in da so moji pošteni nameni (prošnja za pomoč ali razlago) bili povsem narobe razumljeni.

V glavnem web vmesnik ti .TXT datoteko namesto, da bi jo prikazal kot priponko prikažejo kot del sporočila, kar je narobe: ...........

Da pa pride do tega je izključno napaka na strani web vmesnika in ne pošiljatelja.

No,

v redu - očitno pač Yahoo! zaradi ene take težave ne bo spreminjal svojih vmesniških programov, saj je zelo verjetno, da se mu bo potem zafecljalo kje drugje.

V

upanju, da sva preprečila WW3

;)

vam želim lepo nedeljo.

ys

ps.:

Ice, zdaj bomo pa morali namesto kotla s katranom pripraviti kotel s kofitam,

ker sva očitno s sklenitvijo premirja s tvojim šefom rešila cel planet.

:yea1:

peacebrothers&sisterspress

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Pri vsakem PM-ju, ki ga napišeš, imaš spodaj 2 opciji - sledenje poslanega PM-ja in možnost shrambe v mapo poslano. Bo treba to odkljukat, pa bo zadeva spravljena.

B)

Imam jaz isto vprašanje... se ne da nikjer nastavit, da se ti sproti shranjujejo... ker kdaj pa kdaj se zgodi, da pozabiš odkljukat... anybody????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam jaz isto vprašanje... se ne da nikjer nastavit, da se ti sproti shranjujejo... ker kdaj pa kdaj se zgodi, da pozabiš odkljukat... anybody????

Trenutno se ne da!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Kako naj prepričam ta arhiv, da mi bo poslal arhivirane mejle v takem zaporedju kot sem jih dobil-poslal

Ker da mi v html obliki pošlje vse zmešano je malo nepraktično :BUA:

Če se pač ne da, se pač ne bo dalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izvozi si jih v obliko, ki jo lahko uvoziš v excel, kjer lahko potem te zadeve sortiraš kakorkoli hočeš oz. po katerkoli polju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker nisem računalniško "pismem" mi boš moral bolj "kmečko" podati navodila.

Izvozil sem si v "izbrano" MS excel datoteko in sem po mejlu dobil fajl xls_importable.txt

In tega sedaj ne znam odpret - uvozit v "pametni" obliki v excelu.

Sem za foro probal izvozit v html obliki pa tudi ne vidim luči na koncu tunela, da bi pametno uredil v excelu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!