Skoči na vsebino

DEE JAY TIME


Priporočene objave

Kokar verjetn že vsi veste ;) bo 19. decembra v Tivoliju končno že spet ta prav Dee Jay Time. Jst vem, da ga nam zamudu k je blo na zadnem ful hudo in bo letos že spet. Pa me mau zanima kolk motosvetovcov bo še tm?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolši so bili prvi Dee Jay time v BTC (diskač ki je imel avion pred vhodom?) nato mislim da v Lipi, zakon pa je bil jesenski na prostem v Ribnem pri bledu. Potem ko so se selili v Tivoli je začel izgubljati praktično v vseh pogledih :? in mislim da je šla na zadnje punca sama pa je domov hodila vedno bolj s :BUA: Lahko pa je tudi da se je moj okus spremenil ampak dvomim ker samo število nastopajočih skupin pravi da nekja bo že držalo v mojih trditvah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kokar verjetn že vsi veste ;) bo 19. decembra v Tivoliju končno že spet ta prav Dee Jay Time. Jst vem, da ga nam zamudu k je blo na zadnem ful hudo in bo letos že spet. Pa me mau zanima kolk motosvetovcov bo še tm?

Jaz sem bil ekrat pred leti v Tivoliju. Vecjega sranja pa se nisem videl. Nazgana oz. nasnifana mularuja from Fuzine, s piscalkami v gofljah, takoj pripraljeni na klofanje, v zadnjih modelih trenirk (Adidas, Cappa) z obvezno crto na hlacnicah in ramenih. Uradni jezik "prireditve" je bila cirilscina.

Muzka pa sam tehno, napovedani glasbeni gostje so prisli na oder le po nagrade, peli niso nic.

HVALA LEPA - NIKOLI VEC!

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Muzka pa sam tehno, napovedani glasbeni gostje so prisli na oder le po nagrade, peli niso nic.

TO ni techno, sam v vednost.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kokar jest vem je to čista kumerciala, sm pa ke mal hausa. Kokar kol že je ful u redu. Kar pa se tiče nazgane oz. nasnifane mularuje from Fuzine, s piscalkami v gofljah, takoj pripraljene na klofanje, v zadnjih modelih trenirk (Adidas, Cappa) z obvezno crto na hlacnicah in ramenih jih pa jst nism tolk vidu in me tud nč ne motjo, drgač grem pa ke zarad pičk pa pijače ne pa zarad tistih ansamblov na odru. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar pa se tiče nazgane oz. nasnifane mularuje from Fuzine, s piscalkami v gofljah, takoj pripraljene na klofanje, v zadnjih modelih trenirk (Adidas, Cappa) z obvezno crto na hlacnicah in ramenih jih pa jst nism tolk vidu in me tud nč ne motjo,

...dokler ti ne bo kdo rekel: Daj stotku al te pa prefukamo, pa kaksen mas ti to GSM.... Redar, njihov sokrajan bo pa stran gledal. Sem to videl na lastne oci.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak, ce ne bos v trenirki, z zelejem na glavi in piscalko v goflji , ne bos zapecal nobene....

Punavad jst sam pridem ke pa one mene pecajo. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Deejay timei niso več to kar so bili takrat ko so bili aktualni CDji od 8 ali 9 do 15.

Lipa je bila včasih nabito polna zadnje leto ali več pa bi lahko z motorjem not kroge risal (vsaj takt ko sem bil jaz tam).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Deejay timei niso več to kar so bili takrat ko so bili aktualni CDji od 8 ali 9 do 15.

Lipa je bila včasih nabito polna zadnje leto ali več pa bi lahko z motorjem not kroge risal (vsaj takt ko sem bil jaz tam).

To se čist strinjam, včasih je blo ful bol - kje so zdej te časi :cry:

Ampak to je čist drugač, kle nau tko k v lipi, kle bojo kr usi pršl, tud uni k sploh ne poslušajo te muske tko, da se nau dal nubenih krogov risat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!