Skoči na vsebino

Gilera GSM


Sadida

Priporočene objave

Na kle maš mal podatkov. Pospeški so isti k pr skuterju, sam končna je za ene 5km/h višja ker nima variomata.

Tehnični podatki: dvotaktni vodno hlajen motor 49.9 ccm, električni in kick starter, šeststopenjski menjalnik, zavore kolutne: spredaj fi 220 mm, zadaj fi 185 mm,spredaj hidravlična vilica upside-down, zadaj plinski blažilnik,pnevmatike spredaj 100/80-17 in zadaj 130/70-17, Višina sedeža 845 mm, prostornina posode za gorivo 6l. .

post-18-1068312888.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na kle maš mal podatkov. Pospeški so isti k pr skuterju, sam končna je za ene 5km/h višja ker nima variomata.

Tehnični podatki: dvotaktni vodno hlajen motor 49.9 ccm, električni in kick starter, šeststopenjski menjalnik, zavore kolutne: spredaj fi 220 mm, zadaj fi 185 mm,spredaj hidravlična vilica upside-down, zadaj plinski blažilnik,pnevmatike spredaj 100/80-17 in zadaj 130/70-17, Višina sedeža 845 mm, prostornina posode za gorivo 6l. .

mx in rx su daleko boljši!

in kx še...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa če bi že kupvov "supermoto" raj kupu Aprilio mx-že zarad izgleda mi je una velik boljša!! Tole zarad špeglov pa itak ni problem-se dajo tud drugi kupt!! Aja pa še to sicer ful off topic amapk kva bi mogu jst nrdit če bi si hotu spremenit uporabiško ime?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa če bi že kupvov "supermoto" raj kupu Aprilio mx-že zarad izgleda mi je una velik boljša!!

Sej zgleda skor ista.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Barvne kombinacije so men pr Apriliji ful hujše pa tko no men ta Gillera taka igračasta zgleda pa ne vem zakaj!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če hočš nick spremenit piš noisu pa ga pros :)

Drgač je pa ful hud un motorček, sam to ni več za nas. 125 pa že... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Pa kukr sm zaslediu tut ni draga-rablena.En je prudaju 3 leta staro za 360.000 SIT.

Drgč pa Aprilia MX je tut dobra, sam Gilera mi je lepš.

post-18-1069956532.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Gilera smt sm en mesc gledu prmerju biu na nemških forumih ugutovu da je nekje najbulši par delou ma tud močnejših uglaunm OK drgač pa tud mx pa smt kr OK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gilera smt sm en mesc gledu prmerju biu na nemških forumih ugutovu da je nekje najbulši par delou ma tud močnejših uglaunm OK drgač pa tud mx pa smt kr OK

vSE TRI NI PROBLEM DOBIT V SLOVENIJI

untitled.bmp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

Mene pa zanima kje se bi dalo dobiti el. vžig za ta motor..

Kupujem rabljen motor (gilero gsm), ima pa pokvarjen el. vžig...

Zanima me od česa bi to lahko crknalo in če je možno da je kaj narobe z ostalo elektroniko???

Kje bi ta vžig lahko dobil? Kakšne so kaj cene? ali se da to opravit ali je potrebno kupiti novega?

Zanima me še na kaj naj bom pozoren pri nakupu takšnega motorja?

(zobniki, ketna, vilice, rušt,....)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!