Skoči na vsebino

CENE


nagajiček

Priporočene objave

tisti ko hodite v tujino po dele pa tk al se res tk splača it v Italijo (Trst,...) al pa kam drgam po kite itd...

več folka mi je že reklo da so cene tam kr origi cenej drugi pa pravjo da je vse isti ku**c?

no tisti ko hodite povjte kam hodite pa kako primerjavo recimo ZX v italiji pa pr nas ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

splača se it v trst (sej ni tko daleč) k majo nižje cene pa dost večjo ponudbo

ksn konkretn primer......?

mene ze neki casa ni blo dol.....tko da.....nevem kasne so kj cene.....drgac bi bil pa vesel, ce mi lohk ksn pove primerjavo cen polini delov v ita/slo, pa od malossija.....

al pa ce ksn najde ksno italjansko online trgovino z takimi deli......link plis.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Biu sem v Trstu pred kakim tednom!Sel sem v Motostar in biu presenecen! Taka mala trgovinca not mas pa use uglavnem kokr sem js gledu v vsakem primeru pride cenej kupovat v Italiji stvari, tudi ce placas carino! Ce pa svercas pa IVO uzames te pride pa tak skr 10k cilinder cenej! Pa se to v Motostaru da skor vsakmu 15% popusta!!! :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Biu sem v Trstu pred kakim tednom!Sel sem v Motostar in biu presenecen! Taka mala trgovinca not mas pa use uglavnem kokr sem js gledu v vsakem primeru pride cenej kupovat v Italiji stvari, tudi ce placas carino! Ce pa svercas pa IVO uzames te pride pa tak skr 10k cilinder cenej! Pa se to v Motostaru da skor vsakmu 15% popusta!!! :notworthy:

jas sem tudi bil v motostaru in motoracingu :)

kupo pa sem vse v motostaru :)

oni mladi prodajalec ko ma čupo me je strego :)

pravi tip je :)

vse pove po pravici :)

aja pa btw. tisti popust 15% tisto je za IVO, lol :D

Popravljeno . Popravil aerox
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk je pa kej cena 180 cc kita za aprilio?? al pa 154 cc se tud neb branu... :)

...pr nas je 154 cc kit okrog 88 jurjev - way too much!! :angry:

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk je pa kej cena 180 cc kita za aprilio?? al pa 154 cc se tud neb branu... :)

...pr nas je 154 cc kit okrog 88 jurjev - way too much!! :angry:

lindempa mas un kit za AF1 k ma 37hp 90k ja.

bom dal en primer... fergazer v slo (recmo 21phbg) pride okrog 23k ce se ne motim, v italiji pa pride okrog 18k (tam okrog 75eur). pa nasplosnem je vse cenejse, sam taprave ljudi mors poznat da dobis robo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ce bom frgazar kupval bom vzel 39 mm z ovalnim difuzorjem minimalno... :naughty:

...drugac pa je v tem primeru razlike v ceni okrog 25% - neki je, no... ...sam se vedno je okrog 60 jurjev cena... :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!