Skoči na vsebino

OCVIRKI


klimbra

Priporočene objave

Ocvirki!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ma sej vem,da je dobre ocvirke težko najdt.

Ampak..........eno dekle take prnese.....da se mi še dons sline cedijo.

BTW.....in to je za br.1 sihurno drugi najpomembnejši vzrok za njegov včerajšnji odličen dan!!!!

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :rolleyes: :P :P :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ocvirki!!!!!!!!!!!!!!!!!!

..BTW.....in to je za br.1 sihurno drugi najpomembnejši vzrok za njegov včerajšnji odličen dan!!!!

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :rolleyes: :P :P :devil:

ne pretiravat.. sej mam res rad dobre ocvirke.. ampak na prvem mestu je res odlična družba & če vas vse naštejem, se potem ocvirki znajdejo na kakem 20em ali 25em mestu, tako da definitivno krivdo temu da sem se tako suuuper imel lahko pripišemo izključno Vale & vam vsem..

:chase:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgodil se je Drugi vobčesojuzni kongres. Na skritem kraju, kamor le redko zaide človeška noga. No, včeraj se je nad livadami tega kraja spreletavalo kar 36 nog, če štejemo samo tazadnje okončine.

Pa niso bile navadne noge.

Bile so noge vil.

Bile so noge hropcev.

In noge škratov.

In vombatov.

In podobnih bajeslovnih bitij.

Skratka, nog ni manjkalo. In prav tako ni manjkalo ničesar, kar sodi zraven. Razen treh konj, ki jih je lastnik v svoji kmečki pronicljivosti skril, ker je zaslutil, da bi jih sicer vsaj dve prisotni vili utegnili maltretirati. Vili sta bili sprva malo otožni, vendar sta se potolažili, ko je vsaka pokasirala pošten komad klobase.

Kukrkol, bilo je romantično. Vse kaže, da bo treba takele kongrese uzakoniti.

"Pridem! B) " kot bi jedrnato rekel frend Keky.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbra sej veš, če hočeš dobre ocvirke more Mama Zinka met prijateljico, ki ma štalo :lol1:

Js sem pa tko vesela, ker nisem končala v Mercatorjevi vrečki, pa želodec me boli, ker sem se danes zopet preveč najedla golaža, ki sta ga dva Mega Hropčka naredila tako fantastičnega (kljub temu, da baje nisem čebule prav narezala, pa še svoj noht sem zravn not vrgla).

No morm pa vam povedat eno slabo novico... Muca Fukica je spala z AjgorjemTheMadDogom (bajejijetutzviciutrujal) in zdej nosi grozovite posledice ... prelevila se je v FukicoTheMadCat in je zjutraj zelo grdo renčala in bevskala na Rakuna :cry:

No js sem vam že itaq v podpisu vse povedala, sam sej veste, da nekako ne morm bit tiho :xx: :xx: :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in kje je ta skriti raj?!

Zapleteno vprašanje :hmm: Priznam, da kar takole iz glave ne bi vedel odgovora. Na srečo pa je že pred leti gospod Mark Avrelij rad pomodroval nekako takole:

Ljudje si iščejo oddiha na podeželju, na morju, v gorah. Tudi ti imaš večkrat podobne želje. In vendar, kako silno nespametno je vse to, ko pa se lahko vsako uro umakneš v samega sebe! Saj ne najde človek nikjer tišjega in mirnejšega zavetja kot v svoji duši... Zato misli vendar že na to, da se umakneš na tiho pristavico, ki jo nosiš v sebi.

Wow, nobel zadeva! :kva1: Hvala, stric Mark :OK:

Nul problemo, PEPE  B) Ti k'r 'praši.

LP, Mark A.  ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mucica.... :? :? :hmm:

Spala....... :? :? :hmm:

Mad....mad....mad...... :xx: :xx: :? :hmm:

Mater......prestar sem jest za take štose,da bi jih iz prve razumu. :wacko: :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na kratko: rad imam vse rajske ozwirke. B) B) B)

Odlično so se držali, navkljub problemom z The Fukico. Pa upam, da jih je rešu Dr. Rakun (probleme, mislm B) ). Ajgor The Mad dog Schultz zna bit grob O:-) !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja....................

Dolžan sem še recept za dobre ocvirke!!!!!

Najprej moraš imeti štalo.....ki si jo seveda z veliko ljubezni postavil na ljubljenem kraju.

Potem notr nateraš nekaj "Kraljev živali"....ki jih z veliko ljubezni pedenaš tako s hrano,kot z urejenimi prostori,ki si jih prej z veliko mero ljubezni in okusa uredil.....pač po svojih željah.

Potem se , seveda ko nastopi čas ljubljenih nam kolin,z ljubeznivim glasom,solzico v očeh in še čim , posloviš od tebi najljubšega pujsa.

Potem pa nastopi trplenje..........delo.........odpovedovanje.......

Mesar,ki ga moraš seveda zelo ljubiti,da mu dovoliš , da uspava tvojega ljubljenega pujsa,pripravi osnovne sestavine.......ti pa vse to z veliko potrplenja,v lastnem znoju in ob bolečih rokah predelaš......prečvajžaš......precediš.....dodaš nekaj soli,ki so jo solinarji z ljubeznijo utrgali morju.............

Pokličeš hropce,jim vse to z veliko ljubezni ponudiš......in oti ti to ljubezen vrnejo.....s tem,da vse pobašejo.......požrejo......

Torej......OSNOVA DOBRIH OCVIRKOV JE LJUBEZEN!!!!

Naj živijo dobri OCVIRKI!!!!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priznam, da kar takole iz glave ne bi vedel odgovora. Na srečo pa je že pred leti gospod Mark Avrelij rad pomodroval nekako takole:

Hvala, gospod PePe. Že ves čas sem imel odgovor na dlani.. pardon, v možganih.. pa nisem vedel za to. Hvala, da ste mi odprli oči, gospod Avrelij! Zdaj sem spregledal. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajgor The Mad dog Schultz zna bit grob O:-) !

..zato sva ga ,skupaj HHV-jem, pustila v Alkino oskrbo...... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iiiiiiiiiiiiii Keki si je zapomni, da Alka ni Valka :OK: ... in :004 ker sta ga pustla, sem jaz lahko še, ne sam roke, ampak tut noge vidla :naughty: :naughty: :naughty: AJGOR JE RES SEXSY :naughty:

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro da nič ne vem zakaj se gre (tko kot gregs)

Upam da niste jedli strupenih žgancov, ker vam potem tud ocvirki nič ne pomagajo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mazali smo jih ... sam kam pa naum povedala :naughty: :P

(Inferno, I, 32 Jorge Luis Borges ) ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še odgovor na vprašanje....kako najlaže priti do "klobase"

Preprosto......pokličeš jo po telefonu....pa kar sama pride.

Kok je fina današnja moderna tehnika!!! :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro da nič ne vem zakaj se gre (tko kot gregs)

.... psssssssstttt.... ja samo zavarivam protivnika.... OZNA sve dozna! :yea2: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kje vse so pristali ocwirki.......na klobasah, jajčkah (ah... :rolleyes: ), tud v golažu, pa............Ah, saj ne smem vsega izdat...... :rolleyes: O:-)

Alla :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!