Skoči na vsebino

OCVIRKI


klimbra

Priporočene objave

- zgoščenka J.Casha (lastnik SymRu)....................................................1 kom

aha, moj cash ... $$$ :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še neki bi prosila ... Ajgorja dejte drugič v kako kletko al pa na ketno ... tiste roke ... mislim ... pol pa vse babe zmeša ... :naughty: :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Ajgorja dejte drugič v kako kletko al pa na ketno ...

Nene, tič grmi v drugem zajcu: Aygorju je neka žlehtnoba podvalila rabljen tampon namesto filter vrečke za čaj :angry: . Posledice so bile pa... :o :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nene, tič grmi v drugem zajcu: Aygorju je neka žlehtnoba podvalila rabljen tampon namesto filter vrečke za čaj :angry: . Posledice so bile pa... :o :wacko:

Kwaaaaaaaaa Pika Božič je bla na žuru ... :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...neprešteto število kavacov (levih in desnih)...

Ka pa to je?! :o :o :o Sej se mi je zdel da jih pogrešam... :unsure: :unsure: :unsure:

Pa oprostite, o-gnada, za vse nevšečnosti, ki vam jih je povzročila NfR! Je bila ošteta od mene-kot-takega. Se ne bo več ponovilo, i promise! B) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roby a te kaj rokce bolijo, ko si moj karakter po kuhni prenašal naokol :lol1: :P ... tut ti maš skor tko seksi rokce kot Ajgor .. pa brkce še maš :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... vse nevšečnosti, ki jih je povzročila NfR! Je bila ošteta od mene-kot-takega....

Robertinho, o nečem si morava takojci priti na jasno:

1. NfR je lady. B)

2. Kdorkoli se upa znašati nad NfR-kot-tako, je brutalna žvau.

(Saj se nisi znašal, anedane, Robert?) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dva para kavacov, skoraj identičnih (eni so mal svetlejši in mal večji) z mehkim mačjim polnilom, ki jih je moja mama podarila fju in meni ( z namenom, da bova več doma), že lično zloženi v vrečki od najbopljšega soseda, je fifty popzabil TIK pred odhodom :angry: (pismo ja, je sklerotičen,ampak ga mam vsen rada :wub: )....

Pladen od "kanomlja bureka" pa se jaz po pomoti :rolleyes: seveda, kakopak drugače pozabila na mizi (ker sem sklepala, da ga moj prijatelj PEPE verjetno skrbno pomil.... :devil: )

Hvala, Pepe, bilo je lepo. :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dva para kavacov, skoraj identičnih (eni so mal svetlejši in mal večji) z mehkim mačjim polnilom, ki jih je moja mama podarila fju in meni ( z namenom, da bova več doma), že lično zloženi v vrečki od najbopljšega soseda...

Identificirano & zloženo v že omenjeni, skoraj brezmadežno čisti protvan od "kanomlja burnika". Dobiste! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogrešam (skoraj nov) par copat (modrih) en lev in en desen... B)

pod šifro:Tovariš,ki mi je na Rožniku vzel nedolžnost,naj se javi,ker je bil opazovan.... :rolleyes:

Popravljeno . Popravil kekec III
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Identificirano & zloženo v že omenjeni, skoraj brezmadežno čisti protvan od "kanomlja burnika". Dobiste! :)

Pepi, :rolleyes:

če te bo kdo te dni lovil po spalnici in te poskušal stlačiti v vrečo, se ne upiraj, ker je mogoče nekdo Božičku pisal, da te hoče za

darilo!... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam, da ne bo slučajno Ajgor z Mercatorjevo vrečko :mellow: :huh:

..bolje z vrečko-kot z mošnjo..... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogrešam (skoraj nov) par copat (modrih) en lev in en desen... B)

Identificirano! B)

Že poprej smo (po vonju) sklepali o domnevnem srečnem lastniku (živel 13. dezember - dan fetišizma!), vendar dokazi niso bili trdni, glede na to, da so kavaci skoraj novi. Tako levi kot tudi desni.

Dobiste ob prvem kofetkanju. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Identificirano & zloženo v že omenjeni, skoraj brezmadežno čisti protvan od "kanomlja burnika". Dobiste! :)

kanomeljski shlapa burek :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa vem, zakaj se je meni vrtelo...... :wacko: . Najprej sem za to okrivila borovničev kompot, :hmm: potem pa se mi je posvetilo...... :blink: ....Jedla sem slavni kanomeljski burek, v katerega je Manuela sigurno namontirala nore gobe.

Manu, še kdaj lahko namontiraš not nore gobe..... :OK: :notworthy: :yea2:

Alla O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam neki........................

Bil dostavljen na domaci naslov......in to varno!!!!

Drgac........ :yea2: :yea2: :yea2: :yea2: :yea2: :yea2: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem od ocwirkov neznano kako našla GOLD&PLATINUM CD (Lynyrd Ksynryd) ... ČE GA KDO POGREŠA NAJ SE JAVI

Ti ze ves cigav je......a ne valci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!