Skoči na vsebino

Barb NI VEC BIONDA


Ice

Priporočene objave

poglej poglej ..tukaj cel topic o moji barvi ... ... no aj ..da potolazim celotno obcestvo foruma ... nimamnobenga namena se prebarvat na temnej ...

pervy ... ti se kar potolazi ..tvoje zivljenje ima se naprej smisel...sam jaz bi pa koncno rada dobila une slikeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ....saj ves ..sonce in to ... pol pa zacnejo dolocene substance nagajat

Diablo ... ni casa pridt v rodne kraje ... a sploh kaj pametnega dogaja tam ?

lp Barb

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

ze letim po sibice........

-------

What part of NO don´t You understand?

jest pa po žeblje........

pol bomo pa vidl kolk boste še kurli hi hi hi.....

dr.looney

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam ti žeblji niso za brunarico glih najboljš ....

pol lahko imajo prebivalci brunarice ali obiskovalci kakšne zdravstvene težave ..ali pa kakšne čudne motorične sposobnosti hi hi hi....

dr.looney

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

looney....takoj ti jih posljem poste restante nazaj nad celjsko kotlino

-------

What part of NO don´t You understand?

Uredil - Ice on 27/10/2001 19:19:35

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

take pošiljke ne moreš kar tako nazaj poslati ....

jo varuje poseben urok ki se nikoli ne vrne na tistega ki pošilja hi hi hi....

dr.looney

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

looney,po moje tudi ti proti postni birokraciji nimas sanse....sorry...

-------

What part of NO don´t You understand?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

pervy ... ti se kar potolazi ..tvoje zivljenje ima se naprej smisel...sam jaz bi pa koncno rada dobila une slikeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ....saj ves ..sonce in to ... pol pa zacnejo dolocene substance nagajat

lp Barb

barb dobis takoj ko bo kaj casa da kaj poskeniram al pa nove naredim!!!

ampak tudi ti mi lahko kako posles, saj ves: ZIMA BO DOLGA IN MRZLA JAZ PA RABIM NEKAJ DA ME MALO "PODKURI"!

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

pervy ... ti se kar potolazi ..tvoje zivljenje ima se naprej smisel...sam jaz bi pa koncno rada dobila une slikeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ....saj ves ..sonce in to ... pol pa zacnejo dolocene substance nagajat

lp Barb

barb dobis takoj ko bo kaj casa da kaj poskeniram al pa nove naredim!!!

ampak tudi ti mi lahko kako posles, saj ves: ZIMA BO DOLGA IN MRZLA JAZ PA RABIM NEKAJ DA ME MALO "PODKURI"!

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

eh pervy ...bom razmislila , ce bom poslala kaj ... bo treba skrbno izbrat ,da ne bos pol imal kaksnih prevelikih izostankov na delovnem mestu ... ali pa prevelikih napak na delovnem mestu ... disciplinske komisije znajo biti po moje mal mucna zadeva ... no ja ... razence bi bila jaz disciplinska komisija

torej ... ce bo dolocena oseba zaonteresirana za fotodokumentiranje slovenskih znamenitosti ... ti lahk posljem tud kaj takega ...da bos mal bolj seznanjen s Slovenijo in njenimi znacilnostmi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja bi me en dokumentarec zelo zanimal, po moznosti pridem sam posnet!!!

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh pervy ... pa posedujes potrebne sposobnosti za snemanje "dokumentarca" o kulturnonaravnih znamenitostih Slovenije ? ...

pa zanimanje mislis , da bi bilo ? ... jaz bi se zeloooooo potrudila , ce bi me reziser primerno stimuliral - s primernimi stimulansi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

heh pervy ... pa posedujes potrebne sposobnosti za snemanje "dokumentarca" o kulturnonaravnih znamenitostih Slovenije ? ...

pa zanimanje mislis , da bi bilo ? ... jaz bi se zeloooooo potrudila , ce bi me reziser primerno stimuliral - s primernimi stimulansi

posedujem poterbne sposobnosti in sem zelo stimulajoca oseba.

mislim da bi zanimanje bilo OOOOOOOGGGGRRROOOMMMNNOOO!!!!!

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da bi še prej potrebovala še kakšnega producenta, da ne rečem investitorja, po možnosti takega, brez omejitev v mošnjičku.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Mislim, da bi še prej potrebovala še kakšnega producenta, da ne rečem investitorja, po možnosti takega, brez omejitev v mošnjičku.

moja malenkost je zahtevana?

-------

What part of NO don´t You understand?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidim , da zanimanje za "dokumentarec" definitivno je ...sedaj morva sam se en pameten scenarij spisat pa bo ... pervy , upam da bodo moje malenkostne zelje tudi kaj upostevane ... jst bi tako hmmm vec akterjev , ce ne zahtevam prevec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

pervy , upam da bodo moje malenkostne zelje tudi kaj upostevane ... jst bi tako hmmm vec akterjev , ce ne zahtevam prevec

seveda bojo upostevane! ti si moja muza in jaz ti bom ustregel!

PS: a boma med akterje sprejemala tudi motosvetovce???? pomoje to ni pametno ker ce bodo "life" zraven ne bodo kupli kasete

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa ne... lahko bi v zivo prenasali preko motosvet.com snemanje oz. potek snemanja dokumentarca.

Lahko pa tudi uzgeta kaksno ala Big Brother varianto.

LP,

Codeine

---

PLX 4Ever

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!