Skoči na vsebino

Barb NI VEC BIONDA


Ice

Priporočene objave

quote:

Javite se profiju...

LP

KEKCA ZA STROKOVNEGA SVETOVALCA.....jessssss uspeh zagotovljen

Triumph....za vaše telo in vašo dušo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pervyyyyy ...a bom morala posikati drugega producenta ali pa si se samozacasno kam skril ? ... ali pa morda pospeseno pripravljas slikovni material ... upam , da je to drugo ,ker nujno rabm nekaj "stimulativnega" za zacetek tedna ... RETURN definitivno sledi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

pervyyyyy ...a bom morala posikati drugega producenta ali pa si se samozacasno kam skril ? ... ali pa morda pospeseno pripravljas slikovni material ... upam , da je to drugo ,ker nujno rabm nekaj "stimulativnega" za zacetek tedna ... RETURN definitivno sledi

nisem se skril, sem se vozil, pripravljam slikovni material, malo me cas base ampak bo kmalu!

ja ja kar pripravi return!

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

vidim , da zanimanje za "dokumentarec" definitivno je ...sedaj morva sam se en pameten scenarij spisat pa bo ... pervy , upam da bodo moje malenkostne zelje tudi kaj upostevane ... jst bi tako hmmm vec akterjev , ce ne zahtevam prevec

Ah pusti scenarij. saj ljudlje filme gledajo vecinoma na osnovi igralcev... tko da ICE mora bit notri... ne se pogajat glede honorarja ... vse se bo povrnilo :))

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej...ne ti mene zdaj tu zraven mesat....se bodo ze zmenili,kako jim bo pasalo

-------

Injection is nice but I´d rather be blown.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je to ... a ti pa nebi nic prispeval k temu , da oscar koncno enkrat prijadra tudi na soncno stran Alp ? ... pa ne da smo naenkrat postali sramezljivi a

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh jaz sem ze od nekdaj sramezljiv, samo ti tega se ne ves :)

Sicer pa ali si res zelis da bi mladina zbirala najine filme kot mi vcasih ZIVOTINJSKO CARSTVO hehe... (vsakapodobnostzrealnostjojezgoljnaključna)

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 let pozneje...

Hmmm, uganka, še vedno je ali ni več?

za kaj se je že šlo???? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za kaj se je že šlo???? :hmm:

Miloševič je bil nominiran za nobelovo nagrado za mir :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!