Skoči na vsebino

LANCIA DELTA INTEGRALE


tisac

Priporočene objave

Oh, našel sem svoj sanjski avto! Na www.***.si sem bral test legendarne integralke in mislim, da je to TO! Mogoče kdo ve kje se da to dobit oz. ali je potreben uvoz iz Italije? Samo kako jo uvozit, ker so vse starejše od 10 let???

LP, Tisac :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce ti, pod katerim pogojem ze, rata nekje slucajno odkriti dobro ohranjeno delto evo I-III ti cestitam ze vnaprej. kupi. takoj in odmah. avto da dol pades dober. vozil dvakrat na daljsi relaciji. ......aaaaaaa..... B) :OK: :notworthy:

samo stroski so tudi ubitacni. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej gre tale lancia res zverinsko, sam po mojem okusu pa se nobena lancia do zdej ni bla lepa, vsaj tak da bi konkretno za njo pogledu ne. :blink:

recimo za tanovim Hyundaiem Coupe-jem pa vsakic gledam ko da bi bil mal zadet... :doze: :blink: ...pa eno 5.0 mashino not nasraufat... ...al pa 2.7 kr na 4.0 povrtat... :D :wub: ...pa kako turbinco... :wub: ...pa mal dol spustit + 17-colske feltne + gume preseka 30... :wub: ...sam zdej pa ze sanjarim.

ja, tele lancie so hudicevo hitri avti. pa dragi tud za vzdrzevat - pa sej tak je tud s Coshworthi, Lotusi, AMGji, R5 GT Turbo, itd. tak da ce mas dost dnarja pa dobrega mehanika - go for it! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

integralke še dobiš, ni problema! še vedno jih uporabljajo za rally (tudi v slo je vsaj ena).

predlagam, da kontaktiraš kakšnega slovenca, ki je doma v avtomobilskem športu in ti jo bo sigurno lahko zrihtal!

PS: skoraj bi pozabil :devil: , če nisi poln keša (in to ne mislim tak malo boljše stoječ slovenec srednjega razreda, ampak RES POLN) in dober mehanik si rajši kupi 2 nova avta ali povrtaj korejca (kot je svetoval zok). avti so se vedno uporabljali za rally ali drugačno dirkanje kar pomeni, da so generalke (motor, menjalnik,...) nekaj tako samoumevnega kot menjava olja na navadnem avtu. :kva1:

PS2: zok a se lahko držiš teme, tu je govora o 20 let starem avtu, jasno da oblikovno danes ni ravno lepotec, čeprav tudi tvoj "poševnooki" to glih ni. torej v prihodnjosti napiši, da je vzdrževanje lancie drago, ne pa kaj je tebi všeč in kaj bi ti rajši mel. bo šlo? :P

Popravljeno . Popravil PERVY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je legenda...

Ampak ne sega do kolena svoji predhodnici, Lancii Stratos...

Alit2.jpg

Še slikica drugega Stratosa...

StratosRallyWeiss.jpg

Popravljeno . Popravil VrUUUUUmmmm
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zok a se lahko držiš teme, tu je govora o 20 let starem avtu, jasno da oblikovno danes ni ravno lepotec, čeprav tudi tvoj "poševnooki" to glih ni. torej v prihodnjosti napiši, da je vzdrževanje lancie drago, ne pa kaj je tebi všeč in kaj bi ti rajši mel. bo šlo? :P

vzdrzevanje lanice je drago. :lol1:

pi es: hja, vsake foke majo svojga airbrush artista. :P zanima me pa, kolk hp ma masina (je to tista k ma nekje okrog 400??), in kak pogon (AWD, RWD, FWD??)... :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

praviš nekaj takšnega :D

Moj fotr ma Lancio Delta Intregrale EVO VI - "World rally champion.

Je bele barve z martini nalepkami.

V prometni je moč motorja 220 KM.

Nazadnje sem jo vozil, ko je bil rally v Idriji in bila pot od LJ do Idrije in nazaj

prelivanje adrenalina. Turbina poje, vse trese ker trda kot hudič...

Po ovinkih gre kt po štreki, skratka avtomobil za navdušence in poznavalce.

Fotr jo že nekaj časa prodaja, vendar so kupci večinoma mulci k vozjo razne Hunday coupeje in Puntote 1,2 ovešene z plastično navlako.

Ponujajo mu kašen 1 MIO al 2 vendar je treba vedet, da takšen avto - rariteta,

(npr. EVO VI modela je bilo narejenih samo 310 in ima vsaka svojo ploščico) je vreden v IT tudi 50.000€ in več.

Drugače pa te Lancie šraufa Rafko v Skaručni po Šmarno goro.

Za dodatne inf. PM ali http://www.deltaintegrale.it/home.htm

@ tisac Če te zanima mi pošlji PM

post-17-1068584958.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je avto ki ni samo divji ampak je tudi lep

vozil sem se sicer samo v navadni HF-ki turbo, 1.6, 140 KM pa je bila bogata in z opremo in z limanjem...o integralki lahko le sanjam; vem pa za človeka, ki te pred vožnjo vpraša, na kakšen način bi rad drsel skozi ovinke

z drugimi besedami, to je avto za gnat in vzdrževat in ne gledat in božat

Popravljeno . Popravil D.J.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj fotr ma Lancio Delta Intregrale EVO VI - "World rally champion.

a nebi ti kdaj malo pošminkal s tem avtom pa nas en krog kdaj zapeljal....tako na izi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj fotr ma Lancio Delta Intregrale EVO VI - "World rally champion

tist WRC pomeni world rally championship. k ce jo ma tvoj foter, pol ziher ni tocn ta zmagovalka WRCja. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tist WRC pomeni world rally championship. k ce jo ma tvoj foter, pol ziher ni tocn ta zmagovalka WRCja. :)

Zok motiš se!!

Točno ime te serije je: "6 World Rally Champion".

Narejenih je 310 primerkov.

Še prevedeno v altavisti:

We arrive to the November of the ' 92, the Delta it gains its sixth tito it world-wide consecutive rally (1987/1992) and celebrates with an other version, 310 different exemplary from the previous series exclusively for the color of the striscioline, turchesi, of the seats and for logo the Hf in the head rest. The numeration nameplate becomes in aluminum.

Original verzija v IT:Arriviamo al novembre del '92, la Delta vince il suo sesto titolo mondiale rally consecutivo (1987/1992) e festeggia con un'altra versione, 310 esemplari differenti dalla precedente serie esclusivamente per il colore delle striscioline, turchesi, dei sedili e per il logo Hf nei poggiatesta. La targhetta di numerazione diventa in alluminio.

Al pa page: http://www.deltaintegrale.it/1/deltastory.htm

@bojč - menda jo je kupil nekje na primorskem - goriškem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zok motiš se!!

ammm... ...ne spoznam se glih na lancie... :rolleyes: ...ce se pa seriji rece tak, pol pa ze... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 let pozneje...

Dobr dan fantje=)

Kupu sm lanco Delta...Zal ne integralke

Moja je 1.6 i.e 1995 pa me zanima vase mnenje o tem avtomobilu.

Ma 75 poskocnih konickov.

Kok so to kej vzdrzlivi avtomobili itd.

Vskaka informacija je dobrodosla.

tut ksne predelave, styling itd.

(se opravicujem ker tema mogoce ni glih taprava sam negrem nove odpirat)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mašina je kr vzdržjiva, povsem možne pa so razne okvare na elektriki in "light showi" na armaturni plošči :D italijan pač...drgač pa v redu avto, sam brez cene in zna bit da boš zadnji lastnik :)

sicer pa kaj pravijo/mo lastniki italijanov...da kar crkne na italijanu je nemški vbrizg goriva :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil sm lastnik alfe 155 q4, ki ma dejansko vse od delte, motor in podvozje, vendar nekoliko težja, lohk rečem da mi je še zdej žal da sem jo prodal, je šla ko sam satan, pa tut okvar nism mel (take da bi avto stal)sam ko stiskaš, vrtinc u tanku nardi--zlahka 25l popupca :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Fantje eno vprasanje

A mogoce kdo ve kje bi e dal dobit zadn spoilr za delto (1995)? ce kdo to dela oz ce ma ksn to doma za prodt=)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer pa kaj pravijo/mo lastniki italijanov...da kar crkne na italijanu je nemški vbrizg goriva :evilgrin:

Ja... Naprimer edini del proizveden v Boschu... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!