Skoči na vsebino

kaj punce mislite o...


Zok

Priporočene objave

ze veckrat sm dozivel da se mi je kaka punca smejala k me je vidla d sm se mazal z Labello, korektorjem, na lase deval gel, itd. v cem je fora?? a se moski/fantje ne smemo uredit da bomo vsaj prblizno civilno zgledal, al je res tak smesn vse skup?? ka punce mislte o tem?? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zok, be what you are.

Tud če se ti vse punce smejijo.

Pa nehi se sekirat za vsako malenkost.

Ker ko tolk sprašuješ in nakladaš, zgleda, kot da rabiš velik pozornosti - podobno, kot recimo Sestre ali kaki podobni modeli ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaki geli in farbice... škoda dnarja

Greš lepo h frizerju rečeš 10mm po celi glavi, pr strani še krajše (bolj visoko) in je rešeno :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam vazelin skoz s sabo pa me prov boli kva si drugi mislejo. Res mi gre na zivce, ko ti kdo rece: ''Kva bojo pa drugi mislel?''. Boli te, sej zvis zase ne za druge.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaki geli in farbice... škoda dnarja

Greš lepo h frizerju rečeš 10mm po celi glavi, pr strani še krajše (bolj visoko) in je rešeno :yea2:

Js tud tko delam! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js tud tko delam! :OK:

js sn tud to naredu, pa pridem domov, pa prvo ka slisim od sestre je "prej si bil boljsi"... :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse lepo in prav sam eni moški pa tolk gela uporabljajo da mislijo da so pol najlepši in nasploh in.Kar se tiče labele za ustnice zakaj pa ne ,edin smešno zgleda če si moški maže z okusom jagode kajti potem so ustnice kot našminkane,kar pa ni ravno lepo na moških ustih al pa da nebi slučajno uporabljali labelo s sijajem,razmin bleščicam.Saj še vdeno obstajajo labele brezbarvne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

labele so čist ql - ku je rekla sanda, sam da ne zgledajo ku gloss al da so kake bleščice not.. :) glede gela se pa tud s sando strinjam - če je v mejah normale, pa če paše na frizuro oz. človeka, je ql.. ni pa fajn, ko ga je absolutno preveč... korektor pa moram priznat da mi sicer za tipe mal čudno zveni, sam dokler se ga ne vidi, je ql :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Korektor = tisti stric v tiskarni, ki skrbi, da je vse prav natiskano.

Yst osebno se z njim ne mazim. <_< Verjamem pa, da kdo se. In to rad...

Gel mi pa od hudirja prav pride, ker drugače ne morem ukrotiti svojih lokenčkov. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam vazelin skoz s sabo pa me prov boli kva si drugi mislejo. Res mi gre na zivce, ko ti kdo rece: ''Kva bojo pa drugi mislel?''. Boli te, sej zvis zase ne za druge.

Vsekakor brez vazelina nikamor. :OK: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@zok: če imaš razpokane ustnice si jih maži z labelo(sam ne z okusom jagode!?).....glede gela po laseh pa meni osebno ni všeč....tako da verjamem da tudi nekaterim puncam ni...če pa tebi je pa kr pogumno....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaki geli in farbice... škoda dnarja

Greš lepo h frizerju rečeš 10mm po celi glavi, pr strani še krajše (bolj visoko) in je rešeno  :yea2:

Js tud tko delam! :OK:

JAZ TUD!!!!! (samo da vse sama doma zrihtam, niti do frizera ne pridem) :OK: In zgleda da za kozmetiko porabim manj casha kot marsikateri tip :kva1: Ja no, kakor kdo hoče :OK:

Popravljeno . Popravil stigmata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priznam, de sem pred kratkim nabavu Nivea for man kremo za obraz... :naughty: (s Q10, karkoli že je to). Leta so tu... :P

Moja prva krema v lajfu, odkar me je mamica po kopanju v Pristanu mazala s Soleo. :D :D :D

urbi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Labela, zelo dobra stvar ko ima clovek spokane ustnice, gel, kakor komu pase, tu pa tam ga uporablam, a nikoli ko grem na furo, ker mam pol taki gnili feeling ko svicam pod celado, ampak KOREKTOR - daj Zok, ne ga srat, to sranje prepusti zenskam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Thehehe :)

Korektor! :D

No ja, sicer pa - kaj se sekiras. Sam uporabljam Labello (brezbarvnega) ce imam razpokane ustnice in mi se najmanj ne pade na pamet, da bi se oziral na to ce se komu hecno zdi. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma Zok maži in lišpaj se kakor ti je volja in ne oziraj se na druge ... če ti tako paše ti pač paše ... jaz se tut ne mažem z raznimi nočnimi in dnevnimi kremami, pa raznih mask na fris tut ne malam, pa me une, ki to delajo niti mal ne motijo ... vsak naj se s sabo ukvarja tako, kot njemu paše ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zok, be what you are.

Tud če se ti vse punce smejijo.

LOL. Če se mu bodo punce smejale, ne bodo šle z njim v posteljo :naughty: . In kaj je že on hotel z "barvanjem" doseči :hmm: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LOL. Če se mu bodo punce smejale, ne bodo šle z njim v posteljo :naughty: . In kaj je že on hotel z "barvanjem" doseči :hmm: ?

:lol1: :OK:

Zihr obstaja tud kaka, ki na freske pada :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pravim tako, da so fantje naravno lepi in ne potrebujejo raznih dodatkov tako kot punce. Kaj se tiče labela in krem za suho kožo, to je že vredu, ker sam doma tega veliko porabim v zinskem in zgodnjem spomladanskem času, ker je veliko dela zunaj na mrzlem vremenu. Gela sploh ne rabim, ker imam raje kratke lase.

Kar se tiče fantov, ki potrebujejo korekturo, ipd., je pač nkihov problem, ker so dovolj podobni ženskam (beri prvi stavek).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pravim tako, da so fantje naravno lepi in ne potrebujejo raznih dodatkov tako kot punce

:lol1: :lol1: :lol1: :baa: :SS :baa: :lol1: :lol1: :lol1:

Dobro je, za koga je!

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!