Skoči na vsebino

Ali imate tudi vi "konje pod pokrovom"?


bLuZoNdEr

Priporočene objave

Kaj je bols? Imet 100 konjev al eno kaco(pod pogojem da je se ziva)

Mogoce je pa to blo namesto avtoalarma pa je mal pozabil!!!!

post-17-1069149131.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

woooha!!! ta pa lahk rece "ti, jes se pa s Cobro/Viperjem vozim naokol!!" :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

woooha!!! ta pa lahk rece "ti, jes se pa s Cobro/Viperjem vozim naokol!!" :lol1:

mislim da gre za pitona/udava tako da ne bo nč.......nezgodna situacija....take zadeve se zgodijo v avstraliji ko parkiraš avto ti kača zleze not...problem je če ti kaka strupena kača zleze not pa ti potem ko odpreš pa kej šariš po motorju pusti svoj odtis zob....takrat je pa lahko resen problem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

take zadeve se zgodijo v avstraliji ko parkiraš avto ti kača zleze not...

tudi v sloveniji, tudi v sloveniji (lendavapress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: Še sreča, da se tiste res ta hude kače (beri na dveh nogah) zanimajo samo za makine 300PS+ :devil: , ker je vprašanje, od katere pik oz objem je lahko usodnejši :hmm: .

Tako, zdaj sem pomirjen...nam je navadnim smrtnikom vsaj malo prizanešeno :lol: .

Popravljeno . Popravil Sam dePihlja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

woooha!!! ta pa lahk rece "ti, jes se pa s Cobro/Viperjem vozim naokol!!" :lol1:

VIPER=GAD ce se ne motim (ampak vseeno poanta je dobra) :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako, zdaj sem pomirjen...nam je navadnim smrtnikom vsaj malo prizanešeno :lol: .

Jah ne vem, a miš da se na motorje ne limajo :hmm:

glede te kačice zgoraj, jo skorej pol manjka :cry:

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolegu je miška pri novi Hondi (avto) ob zagonu motorja snela jermen odmične gredi...pizd.....Mogoče je pa imel ta tip pitona tam spodaj ravno zaradi tega :hmm: LP FLY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nam je enkrat ena miš začela pri motorju en kabel grizljat(smo ga morali zamenjat)...pa gnezdo je imela tudi v motorju....je naš maček rešil zadevo v dveh urah.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je nekaj čisto navadnega oz. nič posebnega!

Pri nas doma letno povozimo nekaj mačk, ker gledo spat na topli motor. Hvala Bogu, da do sedaj še ni nobene zgrabilo med jermene za altenator, vodno pumpo in kompresor klime.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi v sloveniji, tudi v sloveniji (lendavasnake&stuffpress)

Jest sem enkrat podgano ven pregnal. Pustila je olupek od polisalame in sneto cev za po šipi špricat (zato sem sploh havbo odprl). No, pa sem le imel RAT-CAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!