Skoči na vsebino

BRISANJE TEM!!!


getsomeblow

Priporočene objave

Kdo je bil spet ta junak ki je veselo zbrisal moj post???? Tuki se neki trudmo sodelvat na formu en kreten debiln pa zbriše moj post.... Brez linka ali kakršnekoli reklame.... DAKAR 2004 je pomoje dost zanimiva tema da bi ostala gor??? Pa stavnica ali bosta Kranjc in Stanovnik prišla do cilja tud.... V glavnem, počas boste zgubl folk če boste tko delal.... Se spomnte tiste: CUSTOMER IS ALLWAYS RIGHT!!!

Gone 4 ever....

getsomeblowmadafakas :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo je bil spet ta junak ki je veselo zbrisal moj post???? Tuki se neki trudmo sodelvat na formu en kreten debiln pa zbriše moj post.... Brez linka ali kakršnekoli reklame.... DAKAR 2004 je pomoje dost zanimiva tema da bi ostala gor??? Pa stavnica ali bosta Kranjc in Stanovnik prišla do cilja tud.... V glavnem, počas boste zgubl folk če boste tko delal.... Se spomnte tiste: CUSTOMER IS ALLWAYS RIGHT!!!

Spoštovani Getsomeblow,

tvoje objave sploh niso bile izbrisane. Eden od administratorjev (Noise Data) jih je zgolj vključil v že obstoječo temo o Dakarju, ki nosi naslov "pre-DAKAR 2004, novice, napovedi o prihajajočem Dakarju". Skratka - jeziš se glede neobstoječega problema ...

Lep pozdrav.

PS: Morda bi raba iskalnika pomagala...

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale GSB mislim da res ne zna brati naših dobronamernih navodil. Sem mu pred kakimi dvemi tedni poslal PM zaradi enega podobne zadeve pa očitno ga ni niti prebral kaj šele odgovoril kaj si misli na moj PM saj je danes praktično isto naredil. Če ne zna uporabljat računalnika (branje PM, FAQ itd bi mu priporočal da se enkrat dobimo v OLP pa mu osebno razložimo politiko našega foruma. Mogoče bo ob pijači pbolj dojemljiv za naše besede, ker sicer mi smo eni kreteni in debili on pa je oh in sploh :BUA:

Sem šel gledat: tema je bila o reševalnih motorjih, ki jo je kljub obstoječim temam odprl še dve. eno v motociklih in pod splošno. sem mu lepo po PM razložil zakaj sem združil pa ni bilo nobenega odgovora :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niso vsi vešči uporabe foruma, zato imejmo malo potrpljenja. Na blatenje, kletvice in klevetanje brez razloga pa smo administratorji in moderatorji že navajeni, tako, da nam takšne stvari ne pridejo več do živega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker je ocitno se ena tema odprta za izlivanje zolca :naughty: ......

.........pa sunce ti zarko blesavo........ vsaj FAQ ali navodila na zacetku foruma preberi :rtfm: .....ce si pismen. :ph34r:

....drugace :fight2:

tako.... sedaj je tudi meni lazje B) ....... :yea2:

p.s.:

se sploh ne sekiram, ce kdo zbrise tole solato. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo je bil spet ta junak ki je veselo zbrisal moj post???? Tuki se neki trudmo sodelvat na formu en kreten debiln pa zbriše moj post.... Brez linka ali kakršnekoli reklame.... DAKAR 2004 je pomoje dost zanimiva tema da bi ostala gor??? Pa stavnica ali bosta Kranjc in Stanovnik prišla do cilja tud.... V glavnem, počas boste zgubl folk če boste tko delal.... Se spomnte tiste: CUSTOMER IS ALLWAYS RIGHT!!!

jiuuuuuu.......ze spet eden.... :naughty:

Gone 4 ever....

se bo drzal besede?! :hmm:

getsomeblowmadafakas :BUA:

......dobro da ne jemljem vecine napisanega resno...... <_<

izkazana omika & olika: :OK: ........ yeah right :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisti,ki ni grešil

naj prvi vrže kamen.....

zvizzz............................................BUM!!!!

a je bolelo? :devil: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!