Skoči na vsebino

Bologna MotorShow


XRV-rider

Priporočene objave

Vceraj zvecer sem se lotu moje prve spletne strani in mimogrede uploadal tudi neki slikic iz Bologne 2003 tko da ce koga zanima... :rolleyes:

Ce bi si pa kdo zelel se kej dodatnih slikic (ducati,honda,apriliaRSV,ferrari challenge,lamborghini, impreza, mazda, bmw, alfa... ) nej me pa poslje v PM... ahem pardon..naj mi poslje en PM ;)

aja se link!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

Hehe, ku zanimivo. :huh: Eno leto je stala tema in spet jo jst obujam. :P Link do slikic je ostal isto kot lani, torej ta. ;)

opomba: od SLR-ja naprej manjkajo slike ker je zmanjkalo placa na volji. :doze: Bom probu zrihtat ASAP. :mellow:

LP

duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, ku zanimivo. :huh: Eno leto je stala tema in spet jo jst obujam. :P Link do slikic je ostal isto kot lani, torej ta. ;)

opomba: od SLR-ja naprej manjkajo slike ker je zmanjkalo placa na volji. :doze: Bom probu zrihtat ASAP. :mellow:

LP

duhec

Čau,

škoda k se letos ni organiziru prevoz na SHOW,

al se je pa je bil pisan pod drugo temo?

No pa vsaj na IMOT januarja, če bo kej iz tega!

Slikice so bomba

Mič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisi cist nic zamudil, kar se tice motorjev in opreme je bila TUGA ziva  uhhhhh

Morš pa tudi razumet, da je motorshow bolj avtomobilisticno usmerjen, ki so zravn tudi motorji. Samo ena od sedmih hal je motociklisticna in se tista je bla enkrat v dveh nadstropjih. :doze: Mi je pa zanimiv ker avte tudi testirajo, recimo kazejo kako se z minijem resis ce ti vrze vn zadnji konc :OK: , kako gre novi land rover cez vse terene :notworthy:

land_rover.jpg

, kako se je z novo hondo fr-v lepo vozit v treh spredi :huh: , gledat voznike kako lovijo dirkalne ferrari 360 modena po celi 500m ravnini ker jim zadnji konc zdrsava

001_360modena_challenge.jpg

:huh: ipd.. to je motorshow, k ga hodim jst gledat. :grim

Itak sm opazu da vsako zimo pri meni upade zanimanje do motorjev in se vrzem bolj na avte, rally itd. Pol marca (alpa prej) ko j*** avte, gremo na motor! :OK: hehe

LP

duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

MC AMD-TAM gre letos z avtobusom. Cena: 6.000 SIT. Krenemo pa v soboto (3. 12.) ob 2. uri zjutraj iz MB. Info in prijave na telefon 041/510-850, Karmen.

www.mcm.si

Popravljeno . Popravil Furioso
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

MC AMD-TAM gre letos z avtobusom. Cena: 6.000 SIT. Krenemo pa v soboto (3. 12.) ob 2. uri zjutraj iz MB. Info in prijave na telefon 041/510-850, Karmen.

www.mcm.si

Dodajam;

ob 3. uri pobiramo v Celju (predloge, kje?) in ob

4. uri v LJ (predloge, kje?) - potem pa direkt.

Prijave pa še na 041/555-170, Uroš.

Pohitite, prostora je samo še za nekaj oseb!

Popravljeno . Popravil Furioso
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V A B I M O

Vse privržence bencinskih športov, da se nam pridružite pri ogledu Motorshowa Bologna 2005, kamor gremo že 12.leto zapored.

Motorshow Bologna 2005

Odhod je v soboto, 3.decembra 2005 ob 3.uri zjutraj izpred blagovnice Vele v Domžalah, od koder se bomo z luksuznim

avtobusom odpeljali na ogled novosti in šova.

Cena prevoza je 7.000,00 SIT

Vse informacije so vam na voljo na GSM: 041/ 704-586

P.S. Več o Motorshowu Bologna si lahko ogledate na spletni

Popravljeno . Popravil vaški
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!