Skoči na vsebino

Vsi imamo tu in tam kaj prav...


Priporočene objave

Se opravičujem , tole bo mičken :topic: , ampak me res zanima.....

Dragi 1, a ti kdaj v življenju dopuščaš možnost, da kdo ve mogoče kdaj kak podatek več kot ti, ali pa celo (bognedaj, a to je tudi možno) kdaj priznaš, da se motiš in da ima kdo drug prav?

Prisrčno se zahvaljujem za odgovor.

Lp, Alla O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi 1, a ti kdaj v življenju dopuščaš možnost, da

1 - kdo ve mogoče kdaj kak podatek več kot ti,

2 - ali pa celo (bognedaj, a to je tudi možno) kdaj priznaš, da se motiš in

3 - da ima kdo drug prav?

ad 1 - da (sam ne takih očitnih .. da ne rečem kaj)

ad 2 - velikokrat (mogoče si pa slepa na to oko & nisi opazila pisnih opravičil za moje napake, tudi Sym-u)

ad 3 - seveda, samo takrat se tega ne vidi (tudi če ima človek posebej prirojeno oko na zadnji strani glave, namenjeno odkrivanju mojih slabih lastnosti - kot verjetno ti) ker sem tiho & ne komentiram

zadovoljna.. ?

ali te zanima še kak intimni podatek moje malenkosti?

kar vprašaj null probljemo.. pa bo bolj pametno ( da ti dam en skromen nasvet) da to počneš v PMju in ne smetiš tukaj z vprašanji, ki nimajo nič skupnega z MJem

sorrykerjeofftopicpress

Popravljeno . Popravil 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Allin post se mi zdi izvrstna iztočnica za drugo temo, mar ne?

Pa da se ne bomo narobe razumeli, 1-ko imam visoko v čislih,

ampak ideja (seveda le, če se bo ohranila na nekem kulturnem

nivoju) ima zelo dober potencial razviti se v dobro debato.

LP

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam zmeri prou! Tako vsaj moja doma pravi! :D :D :D

(SeJiNeLjubiZManoPričkatPress) :fight2:

Pa nej kdo reče drgač če si upa! A? A? A si kdo upa,a?? :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, ker je Windsurf predlagal to temo, sem jo odprl.... in podajam svoje razmišljanje. Pričakujem pa še Windwsurfovega, ki ga bom z veseljem prebral ;)

Seveda smo si zelo različni in enakih mnenj nimamo ravno pogosto. Zgolj morda stične točke, pa še te variirajo. In toliko težje je določeno debato ohraniti v pravi špuri takrat, kadar se nekaj posameznikov začne "dajati" namesto, da bi pri vsem skupaj obveljal nek konsenz... Brezkompromisno dokazovanje ni nikoli dobro, ker hitro nastane kreganje. In emocije planejo iz dna duše, in kmalu je cel hudič.

Priznam pa, da je v določenih žgočih debatah, ki so prignane že skoraj do razpravljavskega minimuma v poslušanju eden drugega, zeeeelooo težko ohraniti mirno kri in ne začeti diagonalo in počez soliti pamet vsem po vrsti. Ampak pogosto pomaga dvakrat, desetkrat, magari 500-krat globoko vdihniti ... in potem narediti kaj bolj koristnega zase, kot se z nekom glede nečesa skregati, samo zato, da bi dokazali "svoj prav". Tudi "moj prav" se namreč včasih spremeni, in prav je tako. Zato se je pametno razburjati z zadržkom, v pričakovanju, da bomo morda v naslednjih letih sami sebe ujeli na levi nogi in si dokazali, da v neki časovni točki nismo imeli tako zelo prav, kot smo tisti hip jeli dokazovati... Seveda samo zato, ker "imamo prav" :D Prav namreč nikoli ni eden, ampak je teh pravov običajno več v gruči :D eni so bolj zeleni, eni pa dost zreli... eni pa so že crknli in ležijo na gnoju :D

No, obstaja nekaj zanimivih prijemov in manevrov, kako svoj prav odigrati tako, da bi bil zmagovalen. Odsvetujem posluževanje, ker je dolgoročno škodljivo.

1) vztrajanje pri svojem prav

2) ignoranca "nasprotnikov" ki to sploh niso

3) žaljenje

4) skakanje s teme na temo, da za seboj zabrišemo sledi. seveda pri tem puščamo še večje sledi, ki so vidne že iz letala :D

Hmnja, kaj menite ;)

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slepa na to oko & nisi opazila pisnih opravičil za moje napake, tudi Sym-u)

u a to si mislil tistega kjer si se symu opraviceval ker si mene užalil?

bravo patriarhalni ata..iskrene čestitke :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tkolele bom reku.

Meni se zdi tale MS fejst ravno zato, ker se tuki lahko kolikortoliko skregamo, pa se še vedno v miru na kokti dobimo na 3M ali OLP ali kjerkol že.

Včasih, pa smo nekateri tudi pod vplivom lune, nedobitja jutranjega seksa, včerajšnje pijače, itd, pa smo mal bol tečke. Pa se tukile mal spričkamo, bogovi Motosveta nam mal ušesa navijejo, pa gremo naprej.

Za ta tiste ta zares nesramne in razdiralne pa spet motoratorji poskrbijo, pa jih malo klink klonk. Smo že imeli take primere in tu gre hvala našim varuhom za razpostrte peruti nad nami.

No resno, mal bontona in meje mora biti. Če pa že uide, pa tako kot je Symči reku, dihat, pa še dihat. Pa ne zameriti ne tisti na eni niti tisti na drugi strani. Maš prav Enka, tudi PM je za nucat!

Pa da smo si na jasnem imejte se radi, če ne primeva s Symom vsak enga pa na silo lubčkat. Pol ste pa v riti! :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda smo si zelo različni in enakih mnenj nimamo ravno pogosto. Zgolj morda stične točke, pa še te variirajo. In toliko težje je določeno debato ohraniti v pravi špuri takrat, kadar se nekaj posameznikov začne "dajati" namesto, da bi pri vsem skupaj obveljal nek konsenz... Brezkompromisno dokazovanje ni nikoli dobro, ker hitro nastane kreganje. In emocije planejo iz dna duše, in kmalu je cel hudič.

Sicer z malo drugačnimi besedami, ampak v osnovi čisto moje mnenje.

Tovrstna nesmislena dokazovanja svojega prav in po drugi strani blatenja sogovornika ne spadajo v nobeno konstruktivno debato. Že osnovno načelo debate, t.j. argumentirano podajanje svojega mnenja (kot je nazadnje v temi Pirating simon - sicer malo na dolgo ;) - prikazal obstoj osebnih bankrotov), nam zapoveduje, da brez dobrih argumentov debata nima osnove in da se avtor vsakršnih tovrstnih komentarjev sam diskreditira.

Sicer vsakemu kdaj pa kdaj poči in mora napisati svoje, tudi meni, a mi vedno pogosteje (s prej navedeno tehniko dihanja :lol1: ) uspe pred posredovanjem komentarja dobro premisliti, počakati, predvsem pa se prepričati, da mine morebitna jeza, žalost, razburjenje in da s svojim komentarjem nikogar ne užalim ali blatim.

Toliko zaenkrat, več pa, ko bo čas dopuščal!

LP

Windsurf

(shorjotombiblotrebacepitvsosvetovnodiplomacijoPRESS) @horjo: :004 ;)

Popravljeno . Popravil Windsurf
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda smo si zelo različni in enakih mnenj nimamo ravno pogosto. Zgolj morda stične točke, pa še te variirajo. ....

1) vztrajanje pri svojem prav

2) ignoranca "nasprotnikov" ki to sploh niso

3) žaljenje

4) skakanje s teme na temo, da za seboj zabrišemo sledi. seveda pri tem puščamo še večje sledi, ki so vidne že iz letala :D

Hmnja, kaj menite ;)

absolutno se strinjam s tabo

:D

čudno - a ne?

:hmm:

ampak je čisto res..

:)

dodal bi le to, da se v glavnem ob takem dokazovanjju neizmerno zabavam in skoraj nikoli ne razjezim (s poudarkom na skoraj!)

zamerljiv pa tkoaltko nisem.. vsaj na dolgi rok - kratek pa tako mine v nekaj minutah

:rolleyes:

za resno zamero mi mora nekdo povzročiti res kaj hudega, ne pa da "ognjevito" debatira z okolico

so pa ljudje - taki, ki verjetno čistotazaresnih problemov še niso imeli - ki lahko zamerijo kaketake malenkosti, kot je debata

Bogjimpomagajysjmnemorempress

ps: ni mi pa všeč zmerjanje, ampak kaj čmo .. nekateri pač tudi v debati, stisnjeni v kot, uporabijo to zadnje, kar jim je še ostalo od ega

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u a to si mislil tistega kjer si se symu opraviceval ker si mene užalil?

bravo patriarhalni ata..iskrene čestitke  :OK:

pa šeene par drugih, kjh (tudi) tvoje tretje oko za iskanje mojih napak še ni uspelo prebrati - spljoh je bil pa tisto PM

:rolleyes:

če ne verjameš pa Symona upraši

:unsure:

pa ne vem če sem te tako globoko užalil - sam nism vedu da sta s Symonom skupi, tvoji postki so pa nakazovali drugo mnenje in sem se zmotu

:kva1:

zdej se še tuki JAVNO opravičujem tebi za povzročene duševne bolečine in te v upanju, da mi enkrat za vselej odpustiš in pozabiš pomoto

lepo pozdravljam

:)

ps - a ti tut zmerjaš?

a je to tkole, običajno, vsakdanje.. al sam kdr men pišeš?

:?

Popravljeno . Popravil 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem vse to prebral so mi solze stopile na oči, moje telo je drgetalo, manu bi napisala, kolko vas mam rada, js bom pa rekel taki ste mi bolj všeč ko pa takrat ko ste vsi napetelinjeni in pripravljeni na ravs :D :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(shorjotombiblotrebacepitvsosvetovnodiplomacijoPRESS) @horjo: :004 ;)

ne vem če se bo sgtrinjal - sam poglej kake gravže tm sedijo..

mogoče bi pristal na umetno o....

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AUFBIX PA ČREVE NA PLOT!!!!

ne me danes zajebavat, mam že drugi dan mačka, klin z klinom včeraj ni pomagal!!!!! :lol1:

ja ja jaz mam tudi vas rad! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa šeene par drugih, kjh (tudi) tvoje tretje oko za iskanje mojih napak še ni uspelo prebrati - spljoh je bil pa tisto PM

če ne verjameš pa Symona upraši

pa ne vem če sem te tako globoko užalil - sam nism vedu da sta s Symonom skupi, tvoji postki so pa nakazovali drugo mnenje in sem se zmotu

zdej se še tuki JAVNO opravičujem tebi za povzročene duševne bolečine in te v upanju, da mi enkrat za vselej odpustiš in pozabiš pomoto

lepo pozdravljam

ps - a ti tut zmerjaš?

a je to tkole, običajno, vsakdanje.. al sam kdr men pišeš?

aha zanimivo..opravicil si se symonu za nekaj kar si napisal meni......hmmm :hmm: ......kako za vrage je sym sploh prišel "in the middle of all this"???? :hmm:

zmerjam tiste pri katerih vidim, da sami nimajo filinga za uglajeno komunikacijo preko spleta...... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...aha zanimivo..opravicil si se symonu za nekaj kar si napisal meni......hmmm :hmm: ......kako za vrage je sym sploh prišel "in the middle of all this"???? :hmm:

zmerjam tiste pri katerih vidim, da sami nimajo filinga za uglajeno komunikacijo preko spleta...... :naughty:

a rada pogrevaš "stara jajca", kenede

:naughty:

torej vsekakor je, mislim da, tudi drugo (javno) opravičilo bilo premalo zate..

:huh:

to kako je Symon pristal v sredi vsega tega, ti pa lahko razloži tudi on..

O:-)

kar se zmerjanja tiče - vsaj priznaš svoj izredno "visok" damski nivo, tako da ti po načelu "kopriznapolasemuprašta" lahko odpustimo v naprej polovico zmerljivk, z drugo polovico pa le še naprej dokazuj tukaj po MSu, kako obvladaš "uglajeno komunikacijo"

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

lp

ps - predlagam ti, da me zmerjaš in psuješ po PMjih, tako da ne bodo drugi videli

"tvoje uglajene komunikacije po spletu"

oblubmdanebomnčpuvedupress

:lol1: :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AUFBIX PA ČREVE NA PLOT!!!!

ne me danes zajebavat, mam že drugi dan mačka, klin z klinom včeraj ni pomagal!!!!! :lol1:

ja ja jaz mam tudi vas rad! :P

Včeraj si kot zgleda uporabil prešvoh klin. Danes ponovi vajo in vzemi močnejši klin, pa ni vrag da ne bo pomagalo. :devil: :devil: :devil:

Drugače pa se dajte malo umiriti(nekateri), ne pa da komaj čakate kdo bo "kšno gousnu", ki nam ne diši najbolj in se takoj z vsemi vpletenimi spuščat v verbalne spopade. To je samo moje skromno mnenje.

LP Bojč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predlagam ti, da me zmerjaš in psuješ

No tega pri Tejki še nisem nikol zasledila, da bi koga zmerjala še manj psovala ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej vsekakor je, mislim da, tudi drugo (javno) opravičilo bilo premalo zate..

to kako je Symon pristal v sredi vsega tega, ti pa lahko razloži tudi on..

kar se zmerjanja tiče - vsaj priznaš svoj izredno "visok" damski nivo, tako da ti po načelu "kopriznapolasemuprašta" lahko odpustimo v naprej polovico zmerljivk, z drugo polovico pa le še naprej dokazuj tukaj po MSu, kako obvladaš "uglajeno komunikacijo"

   

lp

ps - predlagam ti, da me zmerjaš in psuješ po PMjih, tako da ne bodo drugi videli

"tvoje uglajene komunikacije po spletu"

oblubmdanebomnčpuvedupress

ti se sam sebi zdiš blazno zabaven a ne?.....

damski nivo? a to je nekaj takega kot tvoje kavalirstvo mar ne?.......PMji? zakaj? te moti ker mi ne moreš v javnem forumu napisat kar česarkoli? Te skrbi tvoj izgled v očeh ostalih? Bi mi raje napisal privat? izvoli? :D.......

Kar pa se opravičila tiče - ne tudi drugo opravičilo ni bilo dovolj, ker se opravičuješ za napačno stvar...ponavljam ..kako se lahko opravičuješ simonu za nekaj s čimer si užalil mene?...aja sej res jaz te ne morem tako neposredno terorizirat kot moderator simon.....ampak to se tebi samo zdi :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, saj ne vem, kaj naj rečem.. :( :? .....moj namen ni bil, da sprožim nove polemike na MS. Vprašanje se je pač nanašalo na moja opazovanja komunikacije 1 z ostalimi.

Kakorkoli.....veselo se zabavajte naprej...... :xx:

Alla :ph34r:

Popravljeno . Popravil Alla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot moderator na forumu.........

.......nimam nikdar prav. zakaj?

ker ce komu recem, da se moti je takoj uzaljen in se dere, da ga:

- "zasledujemo"

- "prezimo nanj"

- ga cenzuriramo (kar je ze slovnicno narobe but WTF)

- se takoj nekje odpre debata kaj si moderatorji vse upamo.

ergo, se vedno bom radiral kot se mi bo zdelo in to v najlepsem prepricanju, da sem v zmoti. :P :naughty:

tataaaa B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 - ti se sam sebi zdiš blazno zabaven a ne?.....

damski nivo?

2 a to je nekaj takega kot tvoje kavalirstvo mar ne?.......

3 PMji? zakaj?

4 te moti ker mi ne moreš v javnem forumu napisat kar česarkoli?

5 Te skrbi tvoj izgled v očeh ostalih?

6 Bi mi raje napisal privat? izvoli? :D.......

7 ..jaz te ne morem tako neposredno terorizirat kot moderator simon.....ampak to se tebi samo zdi :devil:

ad 1 ne - ti si zeloo zabavna :lol1:

ad 2 ne - ni, to je diametralno nasprotno :lol1:

ad 3 še enkrat čitaj zg. post

ad 4 spljoh me ne moti - ys lahko pišem, kar ys hočem... pa ti, a ti tut?

ad 5 BMK - to je zadnje na tem palnetu, kar bi me skrbelo :D

ad 6 no, tnx - spljoh nisem imel namena odpisati - le zabavati in smejati sem se hotel, ko bi čital smešnice :lol1:

ad 7 a) :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

B) sej se bo mogoče zavzel za tebe..

c) sploh me pa on niti pod razno ne terorizira - fejstfnttalesimonpress :)

d) nisem povsem gotov, da ti je jasno, kaj izraz "teror" pomeni..

ampek, dej razumi:

hecmorabitjerekudecpaje...

skromen nasvetek: ne se toooolk jezit, škodje lepoti - poglej kok sm ys grd, ksm se v mladosti preveč jezil

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot moderator na forumu.........

.......ergo, se vedno bom radiral kot se mi bo zdelo in to v najlepsem prepricanju, da sem v zmoti. :P :naughty:

tataaaa B)

ja dej - to je cool - a rabeš kakega pomočnika - recimo ys, da ti igram na trobento, med tem ko boš radiral - zdele mam glih čs

:grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ad 1 ne - ti si zeloo zabavna 

ad 2 ne - ni, to je diametralno nasprotno 

ad 3 še enkrat čitaj zg. post

ad 4 spljoh me ne moti - ys lahko pišem, kar ys hočem... pa ti, a ti tut?

ad 5 BMK - to je zadnje na tem palnetu, kar bi me skrbelo 

ad 6 no, tnx - spljoh nisem imel namena odpisati - le zabavati in smejati sem se hotel, ko bi čital smešnice 

ad 7 a)     

sej se bo mogoče zavzel za tebe..

c) sploh me pa on niti pod razno ne terorizira - fejstfnttalesimonpress 

d) nisem povsem gotov, da ti je jasno, kaj izraz "teror" pomeni..

ampek, dej razumi:

hecmorabitjerekudecpaje...

skromen nasvetek: ne se toooolk jezit, škodje lepoti - poglej kok sm ys grd, ksm se v mladosti preveč jezil

dirnuo me u srce :cry:

pismo ata..dejte se malo umirit, lahko škodi srcu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

YESSSSSSSSSSSSSSS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

FIGHT - Koncno ena odkritost ljudi na forumu... Nekdo gre nekomu na kurac in to tudi javno pove!!!! Hvala Belialu, Satanu, Leviatanu in Luciferju....

Jest pa skos mislu, da je ta forum tako sterilen, da noben nobenmu ne jebe matere (no ja sej dobesedno je se vedno noben.... ampak we're comming)

Vsi maste vse prav v svojih oceh... Kaj pa drugi mislijo je pa njihov problem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!