Skoči na vsebino

Vsi imamo tu in tam kaj prav...


Priporočene objave

... nedobitja jutranjega seksa, včerajšnje pijače....

Saj, včasih pa še opoldanskega, popoldanskega, večernega in današnje pijače ne.

Maš čist prou.

/odstavljeni.temp.org/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 dirnuo me u srce :cry:

2 pismo ata..dejte se malo umirit, lahko škodi srcu...

ad 1 nemogoče..res no, a ne verjameš?

nemožešdiratineštoštonepostojipress

ad 2 :lol1: mojmu ne.. nej te ne skrbi, že dooolgo se nisem tako zabaval na forumu, kot se sedaj :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

ti kar piši kolikor moreš

očitno se tudi drugi zabavajo & tj CILJ - sam Tejka, tkole med nama: brez jeze&zamere, anede, če ne raj zdele nehiva..

če to zmoreš - kapo dol.. do sedaj še nisem naletel na damo, ki na koncu ne bi zmerjala ali jokala, dejdi so pa vsi bili tako jezni, da so mi grozili s fizičnim nasiljem

:) :D :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 ..to tudi javno pove!!!! Hvala Belialu, Satanu, Leviatanu in Luciferju....

2 Jest pa skos mislu, da je ta forum tako sterilen,

3 da noben nobenmu ne jebe matere (no ja sej dobesedno je se vedno noben.... ampak we're comming)

4 ... Kaj pa drugi mislijo je pa njihov problem.

0 - oooohohohoooo, to pa diši po simultanki

:D

1 - no še en veseljak - ti kdo pa so ti gospodje, katerim se tako zahvaljuješ - sicer sumim, ampek vseeno - a so kaki politiki is kake babnana republike

:lol1:

2 - forum je bil zatrt od forumskega tiranijorijuma - upam da so opazili kak dog čas je bil

:zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz:

3 - na tem nivoju se ni zabavno pogovarjati - psovati zna vsak otrok, čefur, satanist in komunist.. to ni zanimivo, če ti je všeč kaj takega, ti priporočam restavracijo železniške postaje v Lj tam okoli 23:00 - pravijo eni prjatli, da je bilo zadnjič, ko so šli s nočnim vlakom nekam, čisto v tem stilu.. sam glej da ne boš pregloboko dihal, da okolica ne opazi kako neizmerno uživaš, ko ti pr...

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

4 - se strinjam - ampak važna je zabava, da ne bo kdo slučaaajno jokal

:OK: :OK: :OK:

preczasimultankopress

&

samennasprotnik/cajeprešvohpress

:OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....

ker ce komu recem, da se moti je takoj uzaljen in se dere, da ga:

- "zasledujemo"

- "prezimo nanj"

- ga cenzuriramo (kar je ze slovnicno narobe but WTF)

- se takoj nekje odpre debata kaj si moderatorji vse upamo.

Pomembno je, da jaz nisem TAKŠNA, a ne ledenko :? :( :huh: :mellow:

:004 :004 :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1, daj preberi malo svoje poste. Tvoji odgovori (pa če še tako zatrjuješ, da se zabavaš) zvenijo vzvišeno, arogantno in žaljivo. In mislim, da nisem edina, ki jih dojemam na ta način. :hmm:

Alla :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1, daj preberi malo svoje poste. Tvoji odgovori (pa če še tako zatrjuješ, da se zabavaš) zvenijo vzvišeno, arogantno in žaljivo. In mislim, da nisem edina, ki jih dojemam na ta način. :hmm:

Alla :ph34r:

a pol predlagaš da neham?

:cry:

da zapremo ring?

:cry:

se predno se je dobro začelo?

:cry:

no dobro, naj ti bo.. da ne boš rekla,

da resno hočem koga žaliti..

to definitivno ni bil moj namen

O:-)

torej na željo Alle, ki misli & dojema..

& ma verjetno prav, da ...

:naughty:

bom svojo hudobijo malo obrzdal,

da ne bi še drugi slučajno začeli kaj misliti..

konc zabave

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 ..to tudi javno pove!!!! Hvala Belialu, Satanu, Leviatanu in Luciferju....

2 Jest pa skos mislu, da je ta forum tako sterilen,

3 da noben nobenmu ne jebe matere (no ja sej dobesedno je se vedno noben.... ampak we're comming)

4 ... Kaj pa drugi mislijo je pa njihov problem.

0 - oooohohohoooo, to pa diši po simultanki

:D

1 - no še en veseljak - ti kdo pa so ti gospodje, katerim se tako zahvaljuješ - sicer sumim, ampek vseeno - a so kaki politiki is kake babnana republike

:lol1:

2 - forum je bil zatrt od forumskega tiranijorijuma - upam da so opazili kak dog čas je bil

:zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz:

3 - na tem nivoju se ni zabavno pogovarjati - psovati zna vsak otrok, čefur, satanist in komunist.. to ni zanimivo, če ti je všeč kaj takega, ti priporočam restavracijo železniške postaje v Lj tam okoli 23:00 - pravijo eni prjatli, da je bilo zadnjič, ko so šli s nočnim vlakom nekam, čisto v tem stilu.. sam glej da ne boš pregloboko dihal, da okolica ne opazi kako neizmerno uživaš, ko ti pr...

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

4 - se strinjam - ampak važna je zabava, da ne bo kdo slučaaajno jokal

:OK: :OK: :OK:

preczasimultankopress

&

samennasprotnik/cajeprešvohpress

:OK: :OK: :OK:

Ni letelo ne nate ne na teyko ne na allo ne na kogarkoli natancno ampak na celoten forum. Taka kolicina razlicnih ljudi pa vendar vsi neki prijazni pa friendly, k da noben ni nobenmu nikoli na zulj stopil...

Vsaj en normalen kreg se je pojavil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...celoten forum. Taka kolicina razlicnih ljudi pa vendar vsi neki prijazni pa friendly, k da noben ni nobenmu nikoli na zulj stopil...

Vsaj en normalen kreg se je pojavil...

hja

vidiš tko je to.. a nede.. na tem planetu..

ys rd jezk brusm - tkole za šport.. po se pa eni hudujejo, drugi nas mirijo.. smpake se pa kdo (razen mene) tut zabava (npr: ti)

ksm biu mladenič, smo prjatli mel posebno zabavo, takole ob pičkoprostih

večerih:

v gostilni Koper ali pivnici Emona smo se šli tako jezikanje..

kazenske točke je nosilo:

- zmerjanje 5

- predolgo razmišljanje 3

- neizviren odg. (npr pregovori, reki) 2

nagradne točke

- nasprotnika pokopati z njegovo lastno izjavo 5

- smejanje samemu sebi (oz. nasprotniku, ki te je potunkal) 2

- hitrost & izvirnost po 1

ne , nisem bil najboljši - the best je bil takratni YU-državni prvak v Go-ju

superintiligenten tip, svetlobna brzina misli, blazno izviren - še sedaj, ko ga srečam na maturantskih večerih, ga je neizmeren užitek poslušati, ker človek iz vsakega stavka naredi komedijo, ironijo, norca se dela iz vsega in vsakega okoli sebe.. skratka prima dec

js sm imel najbolj nehvaležno 2. mesto & z njim vedno izgubil, ker od smeha nisem mogel govoriti

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

jasno, da smo bili glasni

in

smejala se je cela gostilna in tolikokrat kot nas je takrat trebuh bolel od smeha, me ni nikoli več

za to je treba imeti pa posebno lastnost, katere ljudje navadno nimajo - posebej & dobesedno VSE predstavnice nežnejšega spola so definitivno prikrajšane za to

človek se mora znati smejati samemu sebi tj vicem in norijam na svoj račun.. ne glede na aroganco in vzvišenost al "kajtijazvemkajsiizmislijoženske"

če te lastnosti nima in kolerično kar naprej razmišlja:

"..kaj bodo pa drugi rekli.."

"..kaj si bodo pa o meni mislili, če rečem to&to.."

potem ni kaj.. saj se ve, kenede.. to ga tolk obremeni, da ni sposoben spontanega razmišljanja, ki je osnova tega

temu drgač rečemo psihoblok razmišljanja

no tolkotem za enkrat

:)

ps: taprau Jack v tem je bil Prešeren, kje to isto v verzih delal - sej ste se to učil, a ne?

Popravljeno . Popravil 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 - se strinjam - ampak važna je zabava, da ne bo kdo slučaaajno jokal

samennasprotnik/cajeprešvohpress

:OK:  :OK:  :OK:

Broju 1 ful dogaja. wow, kaj vse eni dožvijo na stara leta.

@1 - bi samo poudaru, da niso vsi zgolj zarad zabave brez meja na forumu, niti v kategoriji "Kr Neki" ne ... MEni se tud drgač v lajfu zabavajo in jim ni treba teh ventilov samo tukaj odpirat. Dejstvo je, da različni ljudje različne zadeve jemljemo različno resno. In tudi na forumu, kjer se tebi morda zdi, da ljudi poznaš, se ne moraš kar zabavati brez meja, ker lahko mimogrede teptaš po sosedovi solatki na vrtu, pol pa zadevo opravičuješ v stili "saj je vse samo za hec!".

Izjava v stilu "ej, tud če ti verbalno glavo utrgam, saj je samo zabava, ne bit užaljen(a) in ne se pustit sprovocirat, al pa tudi, saj se itak ne moreš upreti, ker sem jaz vrhunski provokator"... žalostno.

Enkrat je en kolega nekoga tko brezveze na gobec usekal in mu vse zobe polomil. Na koncu je pa reku - "Sori, stari, ej, nisem mislu, saj sem se samo hecal!" Mal samokontrole mu takrat ne bi škodiwalo, bi jaz reku - ampak lahko se tudi kapitalno motim... Ampak eni se raje potem opravičujejo, kot da bi vsaj malo premislili, preden začnejo.

PS: si pa res prvovrstni samohvalec, ko takole nalagaš, da si vsakega v življenju razpizdil, kogar si hotu, "tko mal za hec"...

No, vsak ima svoje podstrešje po svoje pošlihtano in nosi svojo odgovornost ali neodgovornost za dejanja in nedejanja.

človek se mora znati smejati samemu sebi tj vicem in norijam na svoj račun.. ne glede na aroganco in vzvišenost al "kajtijazvemkajsiizmislijoženske"

če te lastnosti nima in kolerično kar naprej razmišlja:

"..kaj bodo pa drugi rekli.."

"..kaj si bodo pa o meni mislili, če rečem to&to.."

potem ni kaj.. saj se ve, kenede.. to ga tolk obremeni, da ni sposoben spontanega razmišljanja, ki je osnova tega

temu drgač rečemo psihoblok razmišljanja

Človek se ne rabi znati smejati sam sebi ... To je pač tvoja teorija, morda je do tega prišlo zato, ker so se ti drugi preveč smejali, pa si se razvadil. In če se nekdo ne smeji vicem na svoj račun, to še ne pomeni, da razmišlja v stilu "kaj bodo pa durgi rekli ali mislili o meni"...

Najbolj fajn je, če s svojimi idejami o smejanju samemu sebi ne nekdo posiljuje še drugih ljudi. Tako je ta oseba tudi manj pogosto prisiljena se smejati sama sebi. No, če ji manjka smeha, naj kar vztraja, ...

Še enkrat: vsak ima svoje podstrešje po svoje pošlihtano.

Moja zadnja objava v tej temi, btw.

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ps: taprau Jack v tem je bil Prešeren, kje to isto v verzih delal - sej ste se to učil, a ne?

mogoč jih pa zato ni niti 50 dočakal :naughty: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a veste kaj pa mene zanima, zakaj ste se sprav glih na numero uno-ta :hmm: (no vsaj občutek mam tak ;) )

jest mislim da je forum namenjen temu da se človek malce nasmeji, najde kako koristn nasvet za svojga motorčka pa še za kaj... :yea2:

mal tolerance je pa tut treba met ,a ne :OK: sej ni treba kar čakat kaj bo kdo narobe rekel al napisal pol pa mu je treba skoz za ritjo stat v vseh kategorijah... :huh:

vsi si ne mormo bit všeč. vsak ima svoje napake in če koga motijo naj ma tolk poguma da to tisti osebi pove v obraz ne pa se neki preseravat po forumu :fight2:

pa brez zamere :wub:

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest se fulllllll :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Sym......briši tole moje modrovanje......ker mam itaQ spet prou :yea2: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak pogosto pomaga dvakrat, desetkrat, magari 500-krat globoko vdihniti ... in potem narediti kaj bolj koristnega zase, kot se z nekom glede nečesa skregati, samo zato, da bi dokazali "svoj prav".

če sem odkrit....bi rekel da pri tebi, vsaj pri odgovarjanju na nekatere moje "neumne" poste, tega ne zaznavam.....mogoče se pa motim....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...za to je treba imeti pa posebno lastnost, katere ljudje navadno nimajo - posebej & dobesedno VSE predstavnice nežnejšega spola so definitivno prikrajšane za to

PROSIM?

Sem prav prebrala? :blink: :blink: :blink:

Ja, sem! :kva1: :kva1: :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..Najbolj fajn je, če s svojimi idejami o smejanju samemu sebi ne nekdo posiljuje še drugih ljudi...

pa sej sm izpolnil Allino željo.. kwa je zdej spet

:rolleyes:

pol pa res čwouk dobi preganjavico ne tem forumu (by Dr.L)

če skos en za njim po forumu z lupo leta

za usazga smeškota sitnar..

pa si štafeto podajate med sabo tam na tiranorijumu

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

"..to, da ma človek preganjavico, še ne pomeni, da se niso res na njega spravili in ga hočejo dobit.." (FBI Files - Discovery)

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

menepregalnjatiranorijumpress & bigdealpress

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

(hec, a ne - menda ste razumeli vsaj to)

Sym, u prejšnem postu sm sam opisu, koko smo se za(je)baval v mladosti

:lol1:

kwa ma to veze z dizertacijami o posiljevanju forumašev..

pišuka bl člouk hoče nehat, bl težite

pa sy je prow tko, kr prvošte si..

wsak čwouk ma svoj užitek.. al koko je že reku en tiran s tiranorijuma

:zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz:

pa bo speet doolgčas, kenede Einherjar

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!