Skoči na vsebino

VXR vs. FXR


Tomozuki

Priporočene objave

Zanima me, če lahko kdo pogleda v kaki stari "Roller", ko je bil vzporedni test teh dveh Runnerjev v 180ccm različici. Zaj je bojda že 200ccm zunaj, ampak 180ccm ist auch gut :) No, skratka, če keri kaj najde naj napopa tu gor ;) Če keri kaj ve, tudi naj poda svoje mnenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm...

...meni pa neke pravi da so 200tke samo 4t :)

samo mogoče moja pamet vara :) tak kot v šoli ponavadi :cry: :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam fxr180(2t) in vozu vxr180(4t). Če sm pošten mi je velik bol ušeč vxr.Zakaj? FXR naj bi biu kao močnejši ampak se sploh ne čut tok, vxr se pa velik lepš pele. K daš gas ni unga zoprnega cukanja in to ti da (vsaj men) ful samozavesti u ovinkih da ne govorimo kako je lepo kruzat po mestu. Grda sta mi pa itak oba tko da...

Mal off-topic: a je že kdo sneu ščit za vetr na runnerju l.98? Pa to je za zjokat. Hujš kt ker koli tajvan jajca. Pomojm se jim ni dal pa so šele na prototipu vidl kera katastrofa je izpadla in so pol mogl eno plastiko šraufat gor. Posledica je pa da se pod štandgasom trese k od pjanca roke...prekleti makaronarji :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomaz kaj te je spet premamil runner ??? :) :hmm:

Pa lepo te je spet videt gor :) mi primankuje smejanja ze :)

Popravljeno . Popravil _Roba_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vsak konec tedna pridem domu, pol pa je treba nadoknadit zamujeno. E, Runnerja bom 80% kupo, če ne to pa B&W 250. Glede tega kerega Runnerja bi kupo je pa zaj polemika. Zato sprašujem one, ko so peljali oba, da povejo, kaka je razlika. Ti si tudi nekaj modificiral, jetak Roba?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm...

...meni pa neke pravi da so 200tke samo 4t :)

samo mogoče moja pamet vara :) tak kot v šoli ponavadi :cry: :fight2:

Ja, Pero, pamet te tokrat ne vara :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si tudi nekaj modificiral, jetak Roba?

Tak sem zmodificiral da sem mateja nahcal :) :OK: :OK: samo ko se je bremzalo :cry: bom ti povedal drugic :cry:

Jaz nisem ne enega ne drugega peljal tak da ti ne morem nic povedat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam fxr180(2t) in vozu vxr180(4t). Če sm pošten mi je velik bol ušeč vxr.Zakaj? FXR naj bi biu kao močnejši ampak se sploh ne čut tok, vxr se pa velik lepš pele. K daš gas ni unga zoprnega cukanja in to ti da (vsaj men) ful samozavesti u ovinkih da ne govorimo kako je lepo kruzat po mestu. Grda sta mi pa itak oba tko da...

Mal off-topic: a je že kdo sneu ščit za vetr na runnerju l.98? Pa to je za zjokat. Hujš kt ker koli tajvan jajca. Pomojm se jim ni dal pa so šele na prototipu vidl kera katastrofa je izpadla in so pol mogl eno plastiko šraufat gor. Posledica je pa da se pod štandgasom trese k od pjanca roke...prekleti makaronarji :angry: :angry:

Bojda naj bi imel VXR do 100km/h cca 15sekund, FXR pa okol 11s. A je kakšna razlika v prehitevanju pri cca 100km/h?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm..sicer ne poznam sr 125, ampak, k ni sr125 lepša od runnerja, potemtakem raje aprilio125? pa še 2t je se mi zdi :hmm:

pač, samo predlog :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm..sicer ne poznam sr 125, ampak, k ni sr125 lepša od runnerja, potemtakem raje aprilio125? pa še 2t je se mi zdi :hmm:

Ej kva pa ti nabijaš neki :wacko:

Ne poznaš sr125, ni ti lepša od runerja, pa useen jo nj kup :wacko: :wacko: :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr SR125 so bremze prakticno enake ko na 50ki - sux. :BUA:

to pa ne vem če bo čit res plošcice so že drgačne velikosti :wacko: :wacko: :wacko:

Popravljeno . Popravil GP ditech
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ploscice so drugacne, pa celjust se mi zdi, da se malenkostno razlikuje, disk je pa enak. vsekakor 15x premali za tistih 110 al kolk gre ze originalno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ploscice so drugacne, pa celjust se mi zdi, da se malenkostno razlikuje, disk je pa enak. vsekakor 15x premali za tistih 110 al kolk gre ze originalno.

To je čist premal

Ja bremze so pa res na 125 in 180 runerju odlične.

Ne morjo mit kr iste za 125,180 in za 50 :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je čist premal

Ja bremze so pa res na 125 in 180 runerju odlične.

Ne morjo mit kr iste za 125,180 in za 50 :BUA: :BUA: :BUA:

zaka pa ne pomoje bi blo fajn če bi mel na 50-kah enake kot pr 180 :)

...se prej ustavš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaka pa ne pomoje bi blo fajn če bi mel na 50-kah enake kot pr 180 :)

...se prej ustavš

Ja za tistih 74km/h bi bilo res potrebno gor dat diske od 180ke pa se od 180ke so premali od CBRke mislim da bi bli dovol pa stabilizator za bilanco si se pozabo to tudi spada zraven ce ze rabi take big diske

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a runnerji majo tud vsi enake bremze??

k ze 50ka ma velik disk, pa nizko tezisce, pa dolg je, tak da se full dobr ustavla...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm..sicer ne poznam sr 125, ampak, k ni sr125 lepša od runnerja, potemtakem raje aprilio125? pa še 2t je se mi zdi :hmm:

pač, samo predlog :xx:

Finta je, da je 125ccm in ni tolko navora kot pri 180ccm. Pomoje vsaj. Glede oblikovnih potez bi pa težko reko, keri mi je bolj všeč ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a runnerji majo tud vsi enake bremze??

k ze 50ka ma velik disk, pa nizko tezisce, pa dolg je, tak da se full dobr ustavla...

Ja moj FXR je mel kr pošteno čeljust spredaj. Mislim, da rdeče al črne barve, skoraj tako ko majo "pravi" motorji :D Ustavljal je super, pa čeprav je bil zadaj boben.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

240mm ma SRka spredaj :hmm:

240 mm ma RSka 50. mislim, da ma SRka 190 mm. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!