Skoči na vsebino

izboljšanje luči na skutrju


k&4

Priporočene objave

moja sr-ka ma sam kratke luči in se v temi zlo slabo vid.kaj nj nardim???

a se da ksenon al kaj so ze une plave oz. čist bele žarnce notr dat in če se jih ne kakšno žarnco nj kupm d bo močnejša?

imam xenonske žarnice z visokonapetostno tuljavo!svetilnost je ubitačna sama xenonska žarnica pa ima porabo 35W.sama predelava je dokaj preprosta in jo lahko opravi vsak ki se vsaj malo spozna na elektriko :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='7 Apr 2004 @ 13:36'] Kolko pa stane da si narediš xenonske luči? :blink:

vprasaj koliko pride kvalitetna xenonska žarnica???+tuljava za info ti povem da je kvalitetna žarnica okoli 50000 sit,pri meni pa dobiš žarnico in tuljavo kar nekaj ceneje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam tako luč da na cesti vidim 10cm x 10cm rumeni madež

sma na istem :=))) samo da nijam jaz rumene svetlobe mam navadno pa tak slabi akumulator :=)))))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz mam speedfighta dvojko in mi luči fuuul dobro svetijo B) tak da ne rabim kaj boljšega :D res pa je da ksenonske luči dobro zgledajo samo je tudi cena dobra :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='7 Apr 2004 @ 14:54'] Jaz mam pa speedfighta 1 pa mi luči svetijo za en k****

Ups ne smem grdo govorit :)

na rs-ki ni nič boljš pa še svetijo na obrate

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

na speedfighte2 luči res dobro svetijo,samo še bolše bi blo če bi lahko kratka in dolga normalno svetli naenkrat.To sn naredo,da sem dal stikalo na polovico,pa se je ful dobro vidlo,samo pol ko bremzo stisnem pa mi luči skoro vgasnejo?Kaj se da tu kaj neret?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kaj se tiče skuterjev pa mopedov nasplošno so luči za nen k....c se mogoče najde kakka izjema ki mu dobro svetijo

drugače pa če bi ti moped leto 45 pol ti še predobro svetijo samo kaj moremo 45 se pa tud nemormo vozit

ztem ko zvežeš dolgo in kratko skup maš šanse da ti se fokus stali pol pa si v p...i!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem vedno bil z mojimi zadovoljen...Dosti bol mocne so kot pri ostalih....Ampak zdaj jih ni vec  :D

in zdaj si še bol zadovolen :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

ka novi nrgji ze majo dolge luci

kr stari jih nimajo :BUA:

se da dobit kej bolsga da bi mel se dolge luci

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se da dobit kej bolsga da bi mel se dolge luci

Neda se dobit luči za nrgja ki bi ble dolge pa kratke.

Da se pa dobit halogenske žarnce za nrg ja jst sm si jih kupu ko sm ga še meu

pa je ful bolš svetl.Pa 20W so ble.Original so pa 15W pa še navadne so niso halogenske.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am, no zdj sm narocu luc za aeroxa.. to je una k ma 2 zarnice.. 2x20W halogenke so.. mislte da zna kj bol svett kokr zdj?:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am, no zdj sm narocu luc za aeroxa.. to je una k ma 2 zarnice.. 2x20W halogenke so.. mislte da zna kj bol svett kokr zdj?:)

Kje si to naročo? Pa daj točen link od artikla. Ko pa dobiš pa proism povej kak kaj svetijo, ker jaz si jih že en lep čas mislim naročit iz www.scooter-attack.com.

Predsvem me zanima kak kaj svetijo v primerjavi z Runner-jevimi ali pa DNA-jovimi lučmi...

Ker se ne počutim varno vozit v temi brez cestne razsvetljave :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo to je to...

http://www.scooter-attack.com/index2.php?m...6l%3Dnavigation

Tole so sicer modre, tebi bi pa mislim da najbolj pasala krom barva.. cena je itak ista ;)

Bom sporocil ko stestiram.. predvidoma konec naslednjega tedna.. More bit ziher bols, ker se ta serijska ze skrije ko vidi tele halogenke:))

Btw, v ceni so vkljucene 2x20W halogenke.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neda se dobit luči za nrgja ki bi ble dolge pa kratke.

Da se pa dobit  halogenske žarnce za nrg ja jst sm si jih kupu ko sm ga še meu

pa je ful bolš svetl.Pa 20W so ble.Original so pa 15W pa še navadne so niso halogenske.

Kje si jih pa dubu, in pa kolk si dal zanje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo že sprobu navadno žarnco, k je na modro pobarvana, sam ni halogenka. Dons sm enga vidu pa se kr dost bolš vid.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm... Cudno, ker pomoje ni to odvisn od barve luci. Npr. 35W zarnica sveti enako pa ce je modra, rdeca al pa navadna, pomoje.

Ne, men se zdi da ni useen kera barva je. K če maš navadne ful slabš svetjo. Ta k je poštrihana na modro(original kuplena), ful bol svet. Sam tut jst ne vem čist točn če je kej močnej??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm, po keri logiki naj bi pobarvana zarnica bolse svetila? buce jao.. kvecjemu slabse sveti..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!