Skoči na vsebino

Tole je pa res kr neki


Priporočene objave

Gledam Demolition mena na A kanalu, vmes se malo spanish inquisiton na discovery-ju. Prvo jo akcija (gledu ze x-krat), drugo je isto akcija, sicer v 15. stoletju (gledu zlo povrsno).

Stalone je kao "zjebu" idealno civilizacijo, Torquemada je dejansko "zjebu" civilizacijo (carovnice, pa ostalo).

Stalone je hotu impresionirat Sandro Bullock, Torquemada spansko kraljico Izabelo.

Kaj je zdaj to, ali so zenske krive za za dejanja teh dve descov? (glede na oddaje, ja).

Potem je bila oddaja o Stalingradu. Mislm, Fak, kera stala. Samo potem pa spet zmesajo izpovedi zen (prezivelih in ubitih) vojakov. Pa kaj je zdej, a spet zenske krive?

Paprika TV: Rebeka Dremelj (se mi zdi) v jakuziju postavi nagradno vprasnje: Koliko zensk je (x) tip podrl (kaj jaz vem, v jakuziju al na barki):

Kaj je zdaj to? A so zenske krive za vse sranje, ki se dogaja? (Looks like it)

Potem pa pravijo, da bomo moski zafurali svet! (Pa cigavih navodilih?)

Aja, pa se ena trditev. Ce bi zenske vodile svet, bi bilo vse boljse. (mislm, ker joker si je pa to izmislil?)

Aja, pa se ena. Mogoce si nekateri mislijo, da sem idijot (zaradi izjav v temi Odslej samo se 0,2 promila) o prepovedi motorjev....

Ali se ni ze zacelo - tukaj?

Da niso spet krive zenske? (baje bralke Jane in Vive)?

Da ne bojo za prepoved krivi bralci (in bralke) revije Veseli upokojenci in HardCore AvtoKamion magazina?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vsakim uspešnim moškim stoji uspešna ženska.

Prve dame nekak vsi poznamo, kdo pa je bil mož M. THATTCHER je pa že problem.

Poleg tega pa se morate moški zavedati ene zelo pomembne stvari:

,,Ni večje dobrote kot jo premore ženska in ni nižjega zla kot ga premore ženska.,,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živele razlike....

med spoloma !

...še posebej živele organske razlike :yea2: :P :010 !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ženske...cant live with them...cant shoot them.... :P

glih včeraj zvečer sem se kregal s cimrom ki je trdil da je ženske težje razumet kot pa moške....zakaj...ne me vprašat....

a je bila prej kura al petelin (al jajce)... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

,,Ni večje dobrote kot jo premore ženska in ni nižjega zla kot ga premore ženska.,,

s tem se pa strinjam

samo da tista dobrota ni zamanj, zlo pa............ :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ŽENSKE:

Lizzie Borden je vzela sekiro in mater udarila štiridesetkrat; ko je videla, kaj je storila, je udarila očeta enainštiridesetkrat.

(iz časopisa, avtor anonimen)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene ze orenk skrbi kaj bo s temi nasimi fanti...kva za vraga so tok zagrenjeni????????

jaja sej pravim...nobene suvereneosti in samozavesti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!