Skoči na vsebino

Power point


lightning

Priporočene objave

Ojla!

Imam problem in sicer ne morem odpreti pps fajlov in ko na netu iščem ta programček je kr neki.Skratka ne najdem tapravega ,ker sem si že dva inštaleru pa mi ne odpre.En mi naj prosim napiše ali pa link da od tega programčka.

Tnx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja očitno neki neznam naštimat al jst nevem.Vglavnem ko na downloads.com vtipkam power point mi vrže kar nekaj zadetkov .nekaj sem jih probal pa mi nič ne dela.A se ti slučajno da it na to stran pa mi poveš ker je taprav??

TNX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se itak niti ta stran ne odpre ...Sicer je pa tako, da je PowerPoint del MS Office in ni na voljo za download, kvecjemu na kakih piratskih streznikih, kar pa ne more in ne sme biti debata na temle forumu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

A mogoče kdo od vas obvlada power point? :hmm: Mam namreč en problemček; kako lahko npr. zadnji slide prestavim, da bo tretji po vrsti? Ne znam :cry:

lp

Motobaby

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na desni strani imaš pregled slajdov (v pomanjšani obliki). Označi slajd, ki ga želiš premakniti, drži desni gumb na miški in ga prestavi gor ali dol ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na desni strani imaš pregled slajdov (v pomanjšani obliki). Označi slajd, ki ga želiš premakniti, drži desni gumb na miški in ga prestavi gor ali dol ;)

tnx :OK: - urejeno .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!