Skoči na vsebino

Virus Killer & Firewall


Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

probal sem zadevo inštalirat pa hoče od mene da nortona dol vržem drugače je baje "severe" problem.

a obstaja kaka rešitev ker nortona ne mislim dol dat ali se kje da kak drugi firewall dobit ker vidim da ga nujno rabim odkar mam adsl. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@PERVY: proban ZonealarmPRO - firewall.. sam ga uporablam pa je odlična zadeva.. vsebuje pop-up-stopper, pa razne web filtre.. itd, itd.. malo ga skozi pregledaš, da veš ki je kaj, pa laufa vse brez problemof in ok... tak da... dobra zadeva...

LP

-matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ve kdo, kako firewall nastaviš, da potem kaza, pa emule hitro laufa, ker sem slišal, da preko firewall full štopa download hitrost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@PERVY: proban ZonealarmPRO - firewall.. sam ga uporablam pa je odlična zadeva.. vsebuje pop-up-stopper, pa razne web filtre.. itd, itd.. malo ga skozi pregledaš, da veš ki je kaj, pa laufa vse brez problemof in ok... tak da... dobra zadeva...

LP

-matej

sem malo pregledal kaj ponuja pa zgleda OK, a glej ga šmenta če hočejo na koncu od mene 50 USD.

any idea? :naughty: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.A ma kdo kakšno idejo, kako na ethernet hub-u odpreš port 21?

2.A kdo ve kje bi se dobil activex dodatek (mislm da je to to) za office XP, za enačbe? V mislih imam to: Vstavljanje->Predmet->enačba

hvala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima kdo kakšn dobr spam killer..., jaz uporabljam Pando pa mi nč kaj preveč dobr ne služi...

Absolutno priporočam, the one and only - Spamihilator.

Pa še zastonj je :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

panda je antivirus program, se mi zdi - dobi se ga tud v paketu skupaj s ta novim system mechanicom

naj ne bi imel na komjutru dveh antivirusov naenkrat, ker prihaja do konflikta

če imaš že nortona kot antivirus dodaj samo še popupstopper

jst uporabljam spy swepperja, je pa teh programčkov res velik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to oz. to?

thankx, zgleda da dela ker nonstop nekaj blokira

me pa zanima kaj mi skoz javlja da explorer pošilja nekaj na naslov taurus2.siol.net?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

thankx, zgleda da dela ker nonstop nekaj blokira

me pa zanima kaj mi skoz javlja da explorer pošilja nekaj na naslov taurus2.siol.net?

lahko da maš spyware. probi tole...

Popravljeno . Popravil BC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spyware nimam, sem prečekiral mam spyware S&D + adaware. firewall dela ampak zaenkrat še kot 30 dnevni trial ker še nisem našu delujoče kode. ko sem eno na tisti strani odprl pa sem takoj trojanca fasal.

no je že spucan in gremo iskat naprej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.A ma kdo kakšno idejo, kako na ethernet hub-u odpreš port 21?

2.A kdo ve kje bi se dobil activex dodatek (mislm da je to to) za office XP, za enačbe? V mislih imam to: Vstavljanje->Predmet->enačba

hvala :)

a odgovora na tole pa res nobeden ne bi znov povedat? :unsure: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok očitno mi je uspelo, da mi firewall blokira dostop do siolovega serverja za incoming mail! damn ne najdem kje se to nastavlja :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zrihtano, dela ko suza. malo sem pretiraval z blokiranjem programov :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.A ma kdo kakšno idejo, kako na ethernet hub-u odpreš port 21?

a odgovora na tole pa res nobeden ne bi znov povedat? :unsure: :)

ha Hubu nimaš kaj odpirat, ker hub sploh ne ve kaj je to TCP/IP, kaj šele port 21 ...

Hub = samo repetitor električni signalov ...

verjetno bo treba na kakšnem firewallu nastavit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm, koko pa se potem to na "firewallu" ( :? ) odpre? a je treba kakšno geslo, alpakej podobnga? ker jez tega nič ne vem :wacko: to mi je en drug delov... zdej bi pa rd odpru port, da bi mi delov FTP prek bullet proofa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... zdej bi pa rd odpru port, da bi mi delov FTP prek bullet proofa

pejt v nastavitve tegale Bullet Proofa pa odpri "TCP port 21" za "outgoing requests" (ali pa kako podobnega ) ... sicer pa poglej v navodila (help) od programa ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!