Jump to content
  • Sign Up
  1. mojamiska

mojamiska

2. MiNa

MiNa

3. Scarabeo 500

Scarabeo 500

4. nemo

nemo

5. domina

domina

6. VS800

VS800

7. Alla

Alla

8. Ninč.

Ninč.

9. ligenjček

ligenjček

10. skofk

skofk

11. DAMI34

DAMI34

12. dr.looney

dr.looney

13. Akito

Akito

14. Quest

Quest

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• krucymucy
      Najcenejsega iz ebaya. Bere pa brise napake.
    • J.a.m.e.s
      Evo, sem se razp*zdu pa kupil tega https://www.bscenter.si/Polnilec-Oxford-Oximiser-3X Če ga ima @maus, k je že celo večnost na tem svetu, pol že ne more bit švoh. Pa @Snečer k tud ne kup vsakega šrota.  
    • LunaticFringe
      Bebci, ki me kličejo zaradi oglasa o prodaji moto jakne in hlač in je prvo vprašanje koliko bi lahko spustil ceno. 😡
    • ciciban
      Trenutno so vsi kazalci, da bo nafta poceni, seveda bo država pristavila svoj piskerček z trošarinami. Že pred korono je bil ves svet pred vrati nove krize. Kitajsko gospodarstvo se ohlaja. Letalska industrija je v popolnem razsulu in praktično ne porabi skoraj nič. Greje se le še malo ljudi na olje in pa industrija se že nekaj časa izogiba nafti. Razlog tiči v emisijskih kuponih, ki so praktično 3x dražji kot pred leti. Energetski sektor zaradi milih zim porabi bistveno manj in tudi cena obnovljivih virov močno vpliva na cene na trgu. V ozadju potekajo še boji v stilu "how low can you go" in pa tržne špekulacije, ki izkrivljajo realno stanje.  Uglavnem... Nafta bo kratkoročno poceni. Srednjeročno bo sledil odboj in dvig cen. Višek porabe nafte bo okoli leta 30 sledil bo nenaden upad in zaton velikih naftnih velikanov. Veliko jih bo propadlo. Tisti preživeli se bodo preusmerili v druge posle in bodo tam mešali drek še naprej (voda, smeti in elektrika).
    • amateur
      Robi kaj če bi na nastavitvi namesto sonca izbral umetno osvetlitev, mogoče pa ne bi bilo treba popravljat. Popravljena varianta ima najmanj skurjeno belo barvo.
  • Similar Content

• alime
      By alime
      Če ima kdo kakšno sliko motorja oz. če je kdo kaj smešnega, neumnega, zanimivega, iznajdljivega, ... videl na motorju lahko tukaj napiše .

Bom podal kar primer iz mojega motorja. No začelo se je tako. Na motorju sem imel nosilec za telefon, ki mi je služil za navigacijo. Ker imam enduro motor in preživim veliko časa na offroudu, se je nosilec naveličal in skupaj s telefonom padel pri 100km/h na cesto. Po čudežu je telefon preživel brez večjih prask. No teden kasneje smo se pa odpravili na enodnevni izlet na Hrvaško. Ker sem iz danes na jutri potreboval novi nosilec za telefon so prav prišle lego kocke

Lego kocke so do sedaj preživele 430 km in sem bolj zadovoljen, kot pa z kupljenim nosilcem
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!