Skoči na vsebino

Lepe fotke (brez motorjev)


Priporočene objave

Tole sem pa jst slikal v naši lepi deželci. Ko sem pogledal na tole idilično panoramo, se mi je cajt kr ustavu. Prepozna kdo lokacijo? :naughty:

post-17281-1237756583_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole sem pa jst slikal v naši lepi deželci. Ko sem pogledal na tole idilično panoramo, se mi je cajt kr ustavu. Prepozna kdo lokacijo? :naughty:

post-17281-1237756583_thumb.jpg

BODOČE ODLAGALIŠČE ODPADKOV V DOLINI DRAGONJE...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morem si kaj, ampak vse večkrat se mi zdi, da nekateri ne razlikujejo med temama Ful dobre fotke in Slikovna dežela!

To ne leti na zadnjo fotko, ampak nasploh.

Preberte si še enkrat, kaj se lima v posamezno temo! Če nimam prav, me , prosim, popravite! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morem si kaj, ampak vse večkrat se mi zdi, da nekateri ne razlikujejo med temama Ful dobre fotke in Slikovna dežela!

To ne leti na zadnjo fotko, ampak nasploh.

Preberte si še enkrat, kaj se lima v posamezno temo! Če nimam prav, me , prosim, popravite! :hmm:

Meni je čist jasno kaj se kam lima,če si mislil s tem mene...so si pa lahko slike seveda podobne..tukaj lahko limaš kar se tebi zdi lepo...tam(slikovna dežela)pa naj bi se slika navezovala(asociacija)...na prejšnjo..mar ne?

lp :)

North-Pool.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!