Skoči na vsebino

Pisma Dedku Mrazu in Božičku


Vale

Priporočene objave

Dragi g. BOŽIČEK !

Letos sem bil izredno priden. Tako v šoli, kot doma. Delal sem čez poletje ter si zaslužel nekaj drobiža. Punca me ima rada, mama me ma rada, kuža me ma rad imej me še ti. Vse kar si želim je to, da bom Marca 2007 v prvo naredil izpit za do 25Kw. Rad te imam

Tvoj Denis

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim, da mi izpolniš želje oz. prineseš materialne dobrine, ki sem si jih zaželel, če ne bom fizično obračunal z enim, od tvojih jelenov.

hvala B)

Popravljeno . Popravil Original-One
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa si od obeh zavaljenih merjascev želim to, da ne svinjata niti po dimniku, niti po okenskih steklih; da ne zganjata odvečnega hrupa v prehrupnem decembru; da se končno že enkrat dogovorita kdo bo porival Rudolfa in kdo ne, ter da decembersko pederastično obarvano seanso bradatih debeluhov zaključita in se prične sezona pomankljivo oblečenih, naivnih in radodarnih vil... :devil: :devil:

Tole bo držalo tudi za letos.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Dragi Božiček!

To tak veš,da sem bil letos spet zeeelooo priden in da sem zelo skromen človek. Torej se ne rabiš obremenjevat z iskanjem darila zame. Ti samo vzemi kuverto,not spakiraj 10 jurjev EUR,in pošlji na moj naslov. Še vedno je isti,kot lani.

Božiček - FACA si!!! :OK: :OK: :OK:

No, Božiček,kak izgovor boš pa letos uporabil? :hmm: Spet si mi prinesel garnituro pripomočkov za britje,ko tak dobro veš kak sovražim britje! :grim

Ej,da te ni slučajno Pervy s šibrami mal prestrašo? :grrr In si kuverto z evri kje izgubil?

Vseeno hvala ti za britvice! :D

No, :OK: drugo leto se pa le potrudi!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, Božiček,kak izgovor boš pa letos uporabil? :hmm: Spet si mi prinesel garnituro pripomočkov za britje,ko tak dobro veš kak sovražim britje! :grim

Ej,da te ni slučajno Pervy s šibrami mal prestrašo? :grrr In si kuverto z evri kje izgubil?

Vseeno hvala ti za britvice! :D

No, :OK: drugo leto se pa le potrudi!!!

:lol1:

lahkoboššenogiceposkusuobrit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj sem že napisal. Kupca naj mi pošlje :OK:

mater kok sem jaz skromen :whistle:

Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti mater :eek: , jaz sem mu pa letos pisala, pa mi je vse prinesel, kar je bilo napisano.

Ma, še več je prinesel! :eek: :eek:

A sem bila letos res tako blazno pridna? O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo Božiček,jaz bi pa nove motoristične hlače,daj prinesi mi jih.......bil sem ful priden celo leto ,naredil sem okoli 16000 km z motorjem ............pa ce dobim nove jih bom drugo leto se več naredu,sam pol bi blo dober cče mi še gume prneseš k so že tud bl k ne u p....i čav hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..ne rabim dost....če b mi en od vaju naredu da bo nova dihtunga na motorju gor, da se neb jst ob teh hlapih matru še s tem delom...cel let bi te častu...tolk si želim...uh...mislm, da blo boljš da grem v temo k je za pijane pisat...ja pa lahko noč sm tud že pol ure nazaj najavu...ja blodim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NE naredi mi konverzije na TRR, samo predznak spremeni! :P

...dragi Dedek Mraz, jaz si letos nem nič posebaj zmišljeval, tudi meni isto kot Furiju. Hvala! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...dragi Dedek Mraz, jaz si letos nem nič posebaj zmišljeval, tudi meni isto kot Furiju. Hvala! :grim

meni pa pusti predznak (sem po dolgem času v plusu) in cifro samo mi sit zamenjaj z € :grim

če narediš to, mi ne rabiš motorja nosit, bom si šel dam po tri :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!