Skoči na vsebino

če bi JAZ bil lahko admin


Guest 1

Priporočene objave

Ah to je že, sam odvisno za koga ... :D ...

okusi so seveda različni.. pa sej to sem povedal že tam, da sem, kar se tega tiče, razvajen kot nevem kaj..

veš, ko so se interniranci 1945ega vračali iz Dachau-a.. hmmm, kako naj rečem, da ne boš huda?? ... torej, njihov prag okusa (občutka za to kaj je dobro, kaj je res dobro, kaj je božansko ipd) torej ta prag je bil zeloo nizek .. nekateri so se dobrot najedli tako, da so čisto zares umrli .. pa da ne boš mislila - te dobrote so bile: neslan krompir v oblicah, kislo zelje brez dodatkov, svež črn (takrat je bil to RES črn) kruh

dons v času hiper produkcije, pa otroci najboljše kose mesa, zelenjave, torte nekoliko obglodane puščajo na krožniku..

hja kaj čmo.. drugi časi

časi izrednega obilja, kjer za revnega velja nekdo, ki nima vsak dan mesa na mizi, PCja z internetom in barvenga TVja v dnevni sobi pa vsaj 5let starga BMWja na parkplacu pred blokom

&

se iz čistega dolgčasa pizdimo okoli popolnoma nepomembnih zadev - kot je recimo to, kaj je en napisou na MS.. pa kaj zdej z njim narest, kje tolk nesramen

:wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lastnosti in sposobnosti moderatorja :

SAMOZAVEDANJE

VERODOSTOJNOST

ZMOŽNOST VŽIVLJANJA V ČUSTVA DRUGIH

PRILAGODLJIVOST

ZMOŽNOST UVELJAVLJANJA

POZORNOST

DOSLEDNOST

ZMOŽNOST SPREJEMANJA

ZMOŽNOST ČUSTVOVANJA

TEHNIČNA USPOSOBLJENOST

KOMUNIKATIVNOST

SPOSOBNOST USMERJANJA

Madonca, Hanzi...... :blink:

Pa saj to ni res !!!!!!! Ti si opisal, ti si opisal...... ne, ne more biti... ja, to je naš moderator Dave! B)

:xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej sama ideja je kul...sam v 5 minutah lahko nekdo še 10 objav za tvojo napiše....v objavi malo zatežiš in potem te 10 folka citira in nadira...čez pet minut pa bi ti popravil svojo objavo in bila bi velika zmeda..... :blink:

zmede ne bi bilo, ker se moja objava ne bi pojavila v forumu, dokler je čez 5 minut sam ne bi revidiral in potrdil. Tako tudi do expresnega nabijanja postov/replyev ne bi moglo priti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zmede ne bi bilo, ker se moja objava ne bi pojavila v forumu, dokler je čez 5 minut sam ne bi revidiral in potrdil. Tako tudi do expresnega nabijanja postov/replyev ne bi moglo priti.

Ideja se mi zdi zelo dobra. B)

Pa saj jo jaz kar skoz prakticiram.

V WordPadu napišem, potem pa s copy-paste v forum prenesem.

In mnogokrat še prej kot PASTE pritisnem, se premislim in vse skupaj zbrišem.

Kadar imam kakšen kolerični izpad, pomeni da sem gornjo prakso opustil. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ideja se mi zdi zelo dobra. B)

v celem forumu taka praksa sicer ne bi bila smiselna, bi pa vklopil to na razgretih temah ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okusi so seveda različni.. pa sej to sem povedal že tam, da sem, kar se tega tiče, razvajen kot nevem kaj..

veš, ko so se interniranci 1945ega vračali iz Dachau-a.. hmmm, kako naj rečem, da ne boš huda?? ... torej, njihov prag okusa (občutka za to kaj je dobro, kaj je res dobro, kaj je božansko ipd) torej ta prag je bil zeloo nizek .. nekateri so se dobrot najedli tako, da so čisto zares umrli .. pa da ne boš mislila - te dobrote so bile: neslan krompir v oblicah, kislo zelje brez dodatkov, svež črn (takrat je bil to RES črn) kruh

dons v času hiper produkcije, pa otroci najboljše kose mesa, zelenjave, torte nekoliko obglodane puščajo na krožniku..

hja kaj čmo.. drugi časi

časi izrednega obilja, kjer za revnega velja nekdo, ki nima vsak dan mesa na mizi, PCja z internetom in barvenga TVja v dnevni sobi pa vsaj 5let starga BMWja na parkplacu pred blokom

&

se iz čistega dolgčasa pizdimo okoli popolnoma nepomembnih zadev - kot je recimo to, kaj je en napisou na MS.. pa kaj zdej z njim narest, kje tolk nesramen

:wacko:

!!WAAAY OFFF TOPIC!!

kuhan krompir pa kislo zelje!!!! Njami...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si se napotil proti cilju

in se med potjo začel ustavljati,

da bi kamenjal vsakega psa,

ki laja na tebe,

ne boš do cilja nikdar dospel.

Dostojevski

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, če bi jaz bil ADMIN bi dal v pravilnik da morajo biti motosvetovke na kakršnem koli FS zgoraj brez !! O:-) :naughty:

erotika je "boljsa", ce se delno "dogaja" v glavi. :naughty: bi pa prepovedal dolocene nacine oblacenja za dolocene osebe, da. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice to ni blo tebi namenjeno spljoh

hja, pasalo je ze zraven. ogovorjenega sem se tudi pocutil (yeah I know... but I´ve got "my days" :P ).

torej se bom pocutil neogovorjenega in se javno in izrecno opravicil, draga vale, za vso tebi nastalo psihicno skodo. :004

B) ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot prvo za ne-lezenje v rit nebi uporabljal stegnjenega kazalca in "marš ven iz mojega peskovnika"

Lepa gesta za pridobivanje novega članstva, posledično tudi denarja, bannerji in ostalo verjetno niso za socialne oz. tovariške namene, prikazovanje le teh pa pomeni toliko in toliko denarja.

Je pa res, da je treba elemente ki so resnično moteči in lahko povzročajo take in druge težave( primer osamovega binladna) odstraniti.

V nasprotju z dobesedno nabijanjem v 3pizde materne je to šala mala.

Nekdo je že napisal... "jas tut", aha, BEEEEEEEEEEE", itd...

Pri meni in še marsikom je bilo to v en velik :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA:

El Barto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos bo pa dolga zima...

... pa še začela se ni ...

lih zarad tega, kse še začela ni,

ne bo dolga

ampak

bo LETOS zelo kratka zima

ker je že 16,666666% decembra mimo

kajbopadrugoletosepanevepress

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem če je ta tema nasploh za "who wana ne admin".. al je tud kaj navezana na MS-forum in na vse afere z njim :D - mislim da ja...

potem takem.. bedna tema... sej MS sploh nima ADMINA, to je že Codeline-al kaj je- povedo.. tukaj smo vsi uporabniki, tako moderatorji, kot mi-navadni smrtniki :D ....

torej, zakaj biti nekaj česar ni :D ....

moj predlog: vaj bi pa blo da bi vsaj nekdo bil PRAVI admin na MS-ju ...

LP

-matej

Popravljeno . Popravil CrashOver
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....a bi mogoče večje število moderatorjev pripomoglo k potencialno boljšemu motosvetu....namesto zdajšnjih 5 aktivnih moderatorjev npr. 15 moderatorjev....kaj bi bilo boljš/slabš.... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja, pasalo je ze zraven. ogovorjenega sem se tudi pocutil (yeah I know... but I´ve got "my days" :P ).

torej se bom pocutil neogovorjenega in se javno in izrecno opravicil, draga vale, za vso tebi nastalo psihicno skodo. :004

B) ?

Icek to je blo namenjeno ZGOLJ IN SAMO tečnobam, ki vam težijo ... opravičilo sprejeto ... :004 ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....a bi mogoče večje število moderatorjev pripomoglo k potencialno boljšemu motosvetu....namesto zdajšnjih 5 aktivnih moderatorjev npr. 15 moderatorjev....kaj bi bilo boljš/slabš.... :hmm:

Segavo odgovarjam:

Ze vem, kaj ce bi bili kr vsi moderatorji. (bodoce skupno stevilo nepobrisanih mesidzev na forumu = 3 press)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ooooooooooo pa bi ... vsako žaljenje in primitivizen ... tako bi pela metla, da bi blo veselje ... še moje poste bi si nekatere zbrisala ... vse pa tut ne morš dovolit ... ene norme in pravila igre pa morš vzdrževat ... tako ti je to povsod na naši preljubi zemljici in prav je tako ... ne morjo kar vsi vse ... nea gre ... no way ...

Sm se resnično nasmejal odločnosti Vale in moram reči da se popolnoma strinjam z njo - vsako žaljenje, primitizem, tako ali drugačno zaničevanje, pretirano hvaljenje samega sebe....... metla :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še zmeri me ni nben prepriču s svojo idejo:

ys bi enkrat na 14 dni naredil "generalno čiščenje" v tehničnih temah.. drugo pa prmer pustu

1moderatorjevečktzadostpress

&

šparatjetrebapress

:unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še zmeri me ni nben prepriču s svojo idejo:

ys bi enkrat na 14 dni naredil "generalno čiščenje" v tehničnih temah.. drugo pa prmer pustu

1moderatorjevečktzadostpress

&

šparatjetrebapress

:unsure:

Ker pa nisi moderator, pa tega ne bo in prav je tako :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker pa nisi moderator..

drži nisem - ampek, Valčica :004

če boš mogoče skočila na začetek,

boš morda opazla, kar sicer nekateri

namerno spregledujete ves čas, čemu

je namenjena tema:

to ni kritika obstoječega stanja

ampek

"če bi ys bil ... bi ... "

:rolleyes:

kapiš?press & fantasypress & ktnaprimerLordOftheRingspress

:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!